» »

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010

««
35 / 39
»»

Lion29 ::

T-Majo je izjavil:

Lion29 je izjavil:

bojim se, da bo danes nemcija nasula tudi spanijo... seveda si tega ne zelim... rad bi videl, da je svetovni prvak spanija... ce pa se slucajno zgodi, da nemcija danes ftrga spanijo, kot je napovedal tr0n, potem pa vsekakor zelim nizozemski, da ftrga nemcijo v finalu


Popolnoma enako =).

Španija igra lepši nogomet, vendar so po moje Nemci favoriti; so močni, igrajo na silo - stabilni, žogo jim je težko uzeti.


ma kaj igrajo spanci lepsi nogomet???? ma kaj govoris.... spanci maltretirajo zogo... tolko casa pletejo, da se neki naplete...

nemci igrajo cisto, efikasno, hitro...NIC NA SILO

vseeno bi si zelel videt, da zmagajo spanci, ker ne maram nemcev



nekdo je zgoraj omenil, da bi bilo prav, da vsi startajo na zacetku turnirja iz nule... ma da nebi... so drzave ki vlagajo ogromno v nogomet v klube, znanja, trenerje, lige, promocijo, etc... in so drzave kot so nova zelandija, kjer se celo reprezentancni nogomet igra pol amatersko... in po kaki logiki je potem pravicno, da vsi enako startajo?... najbolje je pol da dobijo vsi enake igralce ingremo...


jaz sem absolutno za razvoj nogometa... razmisljam malo kaj bi se dalo spremenit, da bi bilo bolj zanimivo...pri hokeju je igra veliiiiko bolj hitra in zivahna, ker so letece menjave... kosarka in rokomet majo tudi dobro reseno... saj nogomet se fajn po tem loci, da imas lahko tri menjave na uradnih tekmah...

jaz bi recimo, da bi bilo bolj intersantno, razdelil 90 minut na tretjine (kot hokej), tako da je vec pocitka vmes (a krajsi, recimo 10min)... in da ne gledamo neko mrtvilo od 55-75 min...offside, gole in avte in kote bi uporabil tehnologijo.... za favle bi pa uvedel eno podobno finto kot pri boksu ali skokih... kjer je vec sodnikov za TV, ki pozorno spremljajo s pomocjo kamer... in pritisnejo na gumb v primeru prekrska.... recimo to spremlja 5 sodnikov... ce vsaj 3je pritisnejo na gumb, se piska prekrsek in se glavnemu sodniku sporoci... tako da glavni sodnik ima funkcijo le kot posrednik in samem dirigiranju tekme... stranskih sodnikov nebi bilo vec
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Karaya 52 ::

Zanimivo, meni pa ravno igra Nemcev mi kaj preveč všeč. Dolgočasno mrcvarjenje nasprotnika na svoji polovici in brutalni protinapadi ki se zaključijo po hokejsko s kratkmi podajami pred golom. Ko dosežejo tista dva gola razlike lahko ugasnem tv. Upam na zmago Špancev oz. Nizozemcev v finalu.

Vikking ::

Lion29: vse kar si napisal, ti lahko samo rečem da potem raje glej Futsal, saj ti prinaša vse to kar si želiš.

Nogomet se pač igra na veliki površini, igralci ne morejo dosegat 90minut teka na polno. Tisto kar se pa v 2 minutah zgodi pa polača vseh tistih70 nezanimiv minut.

Tr0n ::

Men se pa nemska igra dopade. Solidna, brez vecjih napak, dobro organizirane in izpeljane akcije. Nacrtovano, natancno, solidno. :)

jrtjtejtt ::

nemci igrajo tako kot nemci, če ti je všeč al pa ne. men je, zato upam na njihovo zmago dans. v finalu mi je pa vseeno kdo zmaga, ker sta to moji dve najljubši ekipi (odkar so izpadli taljani seveda ;))

T-Majo ::

Čisto stvar okusa Roky. Men Nemci niso všeč - še manj pa Italjani. Vedno zmučkajo rezultat ali sodnika. Verjetno so pa kazenskih strelih rekorderji - ugibam =) Ko dajo gol se pa očitno zaprejo.

Daren ::

T-Majo je izjavil:

Ko dajo gol se pa očitno zaprejo.


Tu seveda ni govora o Nemcih iz tega SP-ja, a ne ?

T-Majo ::

Rekel sem za Italjane. Hkrati sem se pa spomnil na Brazilce, za katere poleg Slovenije vsako leto navijam. Letos so me spoh razučarali. So igrali slabo, ni bilo čarobne igre, pa tudi živčni so bili na zadnji tekmi, čeprav so na začetku vodili.

Za 2006 še nekak razumem - branili so naslov, bilo so daleč pod največjim pritiskom, vse se je vrtelo okoli njih, kar je slabo vplivalo na celotno reprezentanco. Spominite se tudi oglasa za Nike. Joga Bonita itd ...

Mogoče bi letos moral selektov vseeno dati možnost še kakemu veteranu (Ronaldinho?).

Tr0n ::

Lion29 ::

boateng.. branilec hamburgerja ... :D:D:D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Dr_M ::

Dajmno svabi!! :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lion29 ::

faaaaaaak.... tudi trochowski igra v hamburgerju :D:D:D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mate100 ::

Lion29 je izjavil:

faaaaaaak.... tudi trochowski igra v hamburgerju :D:D:D

mogoče je dr. Stare ravno iz McDonaldsa :D

Lion29 ::

:) cisto mozno :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dzinks63 ::

V tej zadnji akciji bi morala biti dosojena enajstmetrovka za Nemčijo, bil je čisti favl. Še enkrat se je pokazalo, kako lahko sodniki krojijo tekme. Kamere all the way.

sash69 ::

Ja, Trochowski igra za Hamburger SV. Se je tudi meni (ze na prejsnjih tekmah) najprej zdelo malo cudno/hecno, potem sem pa v roke vzel strica Googla. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

whatever ::

Hja, men se glede na kamero ni zdel čisti faul.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Dr_M ::

Zadel ga je v noge, zato se je spotaknil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lion29 ::

sash69 je izjavil:

Ja, Trochowski igra za Hamburger SV. Se je tudi meni (ze na prejsnjih tekmah) najprej zdelo malo cudno/hecno, potem sem pa v roke vzel strica Googla. ;)



se posipam z goro pepela...

jaz sem vedno slisal sam za hamburg, nikoli za (klub) hamburger... tudi ko sem pogledal na wiki, kje igra boateng, pise hamburg, tak da sem bil preprican, da se je zmotu :)

kot receno... triglav pepela
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mate100 ::

sash69 je izjavil:

Ja, Trochowski igra za Hamburger SV. Se je tudi meni (ze na prejsnjih tekmah) najprej zdelo malo cudno/hecno, potem sem pa v roke vzel strica Googla. ;)

Saj vemo kaj je Hamburger SV. Samo po slovensko se reče, da "igra v Hamburgu", "v hamburgerju" pač pomeni nekaj drugega, malo razmisli:D pač moje mnenje, bi blo treba vprašat slavista

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mate100 ()

Lion29 ::

čarls
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Dr_M ::

Sranje :8)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tr0n ::

Jao nemci, zbudite se!

mavec ::

Pedro o.O
Kakšen sebičnež, joj, joj. Namesto podaje Torresu je zakompliciral da bolj ne bi mogel...
Egoist ;(

Sc0ut ::

Nemci so čisto v riti dans.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Tr0n ::

Ah tulipani pa gay spanci v finalu. Bljak.

dzinks63 ::

Hobotnica jim z prerokbo pred tekmo popolnoma spodrezala krila. Praktično jih ni za prepoznat. Igrajo nekako z prevelikim respektom, oziroma premalo sproščeno in o njihovi prepoznavni igri ni ne duha ne sluha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Zorro ::

:D

djordjevic ::

Ma, Španci so jih nadigrali v vseh elementih igre. Kaj je sanjal komentator o izenačeni igri, mi ni jasno. Vseskozi je manjkala samo pika na i. Hvala C(h)arlesu, da se je izkazal. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dr_M ::

Slabo tole vse skup... Nizozemci so zadnje upanje..:8)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lion29 ::

TOO!
vsaj neki iz tega SP-ja!

matr mi gre na jetra stare... ko 10 minut pred koncem ze napoveduje finaliste... ko je sam 1:0 in se valda ve, da nemci igrajo in se borijo do zadnje sekunde... bebec
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bananovec ::

Španci so kot zgleda željni pozornosti. Prvo Puyol, ki mu je sicer po neki sreči uspelo, nato pa še en samovšečnež, ki mu je spodletelo.
Lepšo igro pa so vseeno imeli IMO Nemci.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

djordjevic ::

Če bi se Švabi z dvema priložnostima zašunjali naprej, bi jih preimenoval v Italijane.

Bananovec je izjavil:

Lepšo igro pa so vseeno imeli IMO Nemci.

Očitno nisva gledala iste tekme. :))
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

Vajenc ::

Lion29 je izjavil:

TOO!
vsaj neki iz tega SP-ja!

matr mi gre na jetra stare... ko 10 minut pred koncem ze napoveduje finaliste... ko je sam 1:0 in se valda ve, da nemci igrajo in se borijo do zadnje sekunde... bebec

Mah, skor so še dva fasal v zadnjih minutah. Je Stare kar prav ocenil. Španci so bili danes celo boljši nasprotnik kot je pokazal rezultat. Škoda, sem navijal za Nemce. Damn you The octopus ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Lion29 ::

9000: danes nemci ziher niso imeli lepse igre! spanija vec priloznosti... in boljsa igra...

nemci niso imeli prostora, da bi razvili svojo hitro igro s proti napadi...cez prvenstvo je pa nemcija lepse igrala, ja (po mojem mnenju)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bananovec ::

djordjevic je izjavil:


Bananovec je izjavil:

Lepšo igro pa so vseeno imeli IMO Nemci.

Očitno nisva gledala iste tekme. :))

Verjetno res. Kar skozi vso prvenstvo se mi zdi, da Nemci igrajo najmanj umazano igro. Torej brez simulantov potrebnih v rit nabit, brez ....
Je pa tudi res, da sem spremljal malo tekem na tem SP. Zelo malo, tako da verjetno lih nisem neki expert.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Karaya 52 ::

Nemci te večino tekme mrcvarijo na svoji polovici nato pa z učinkovitimi protinapadi uničijo nasprotnikovo moralo. Španski egoizem in nepotrebno mučkanje je Nemce rešilo poraza z večjo razliko.

Double_J ::

Hobotnica je še vse tekme na SP Nemčije prav napovedala. Edino ne vem, če je bodo spet vprašali glede tekme z Urugvajem, ali jo bodo prej pojedli.
Dve šivanki...

mate100 ::

"Nemci so proti Jugoslovanom izgubili tekmo" :D:D:D

whatever ::

Jerkovič je mal sumljiv s stalnim omenjanjem Pedra.:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

dzinks63 ::

Pravkar je oko sokolovo , sodnik Teo na HRT2 je popolnoma drugače ocenil prekršek v 45 minuti, ko je padel nemški igralec v kazenskem prostoru. Prekršek je bil na robu kazenskega prostora in bi moral biti dosojen neposredni prosti strel, ne pa tudi penal, španski igralec pa bi moral dobiti rdeč karton za dotični prekršek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Double_J ::

whatever je izjavil:

Jerkovič je mal sumljiv s stalnim omenjanjem Pedra.:D


Jah, Španci so itak več ali manj vsi...;)
Dve šivanki...

Avenger ::

Meni se je zdelo, da vsakič, ko so Nemci prišli z žogo blizu španskega kazenskega prostora, so bili VSI španski igralci krepko na svoji polovici igrišča, od tega običajno 7 v totalno obrambnih vlogah. Pa dva, trije branilci na enega napadalca nič neobičajnega. Obratno pa so bili Nemci dosti bolj razpršeni, v obrambi so bili aktivni samo branilci, pokrivanje (bolj švoh) eden na enega. V konici napada veliko Špancev, obratno pa malo Nemcev, ki so prej stavili na Švajna, Podolskega in mogoče dva druga in to je to. Moja teorija je, da ker so imeli Španci izrazito dobro obrambo, se Nemci niso mogli razživet. Španci so si zaslužil zmagat, ampak gol so dal pa tak, seronjski...

A so kje kakšne statistike kolk je kdo prelaufal?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

Lion29 ::

seronjski gol???

meni se je zdel fantasticen gol!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bananovec ::

Lion29 je izjavil:

seronjski gol???

meni se je zdel fantasticen gol!

Niti ne. Da soigralcu ukradeš žogo in dejansko zadaneš gol, ki bi moral biti njegov + ga udariš (čeprav rahlo; morda so to le moje iluzije), to ni zame 1A gol.
Edit: Ob pisanju tega posta je bil OP ne peder, temveč sovražno nastrojen proti Špancem.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

LapD ::

Paul did it again !!

web&motion designer

T-h-o-r ::

nemci so si povsem sami krivi

kaj so pa odstopili od svoje igre, pa tako je löw poudarjal, da ne bodo ničesar spreminjali


ass
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Vajenc ::

T-h-o-r je izjavil:

nemci so si povsem sami krivi
kaj so pa odstopili od svoje igre, pa tako je löw poudarjal, da ne bodo ničesar spreminjali
ass

Nalašč niso nič spreminjali, samo del Bosque jih je naštudirali in Nemci so bili brez Müllerja. Pa tudi španski vezisti Xabi Alonso, Xavi, Sergio Busquets, Andres Iniesta, Javi Martinez, David Silva in Cesc Fabregas so razred zase. Parirajo jim lahko ravno nizozemski vezisti kot sta van Bommel in Sneijder, katerima velikokrat pomaga tudi Robben. Upam na lep finale s pokalom okrašenim šopkom tulipanov na koncu ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

nuclear ::

V finalu za oranje te.. ane?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

BlackHole ::

Itak, da za oranje, samo se bojim, da bo tekma podobna kot včeraj z nemci. Španci mučkajo, imajo pa tudi močno obrambo. Dvomim, da bo zanimiva tekma.
LP Marko
««
35 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275182 (54229) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896146154 (121405) FlyingBee
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767470 (56499) win95<3
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223099 (19050) jericho

Več podobnih tem