» »

Samsung galaxy s

Samsung galaxy s

««
34 / 35
»»

dunda ::

ICS je itak super. Ker pa je v osnovi Android izredno odprt, je stotine različnih verzij, kar pomeni, da se najde tudi plevel :-)
https://www.kacnje.eu

amacar ::

Kolegu moram naložiti nov rom, saj mu stock froyo 2.2 šteka. Poizkušal sem preko Kiesa, pa te prej mine, ko vzpostaviš povezavo, nato mi je pa še javilo, da nadgradnja ni mogoča. Telefon je kupljen pri mobitelu. Torej kateri stock rom je zadnji za ta telefon, da bo zraven slo. jezik, ter potreboval bi kakšna navodila, ker tega še nisem delal, pa ne bi bilo fajn brickat telefona. Linkov do cooked romov ne rabim. Hvala

jarre ::

@amacar:

Zadnji uradni rom za Galaxy S GT-I9000 (SiMobilov I9000BUJVG, ali Luksemburški I9000XWJW5, ki ti ponudi tudi Slovenščino) lahko poiščeš na www.sammobile.com (http://www.sammobile.com/firmware/?page... ali pa na forumu Xda-developers.com (http://forum.xda-developers.com/showthr...


LP JMR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jarre ()

amacar ::

Flashnem pa s temi nastavitvami?



Sej kolega zej nekaj cvika, ker da ga lahk briknem pa sem pa tja, tak da ne vem, sam vseeno, da vem za vnaprej.
Hvala ti!

jarre ::

Hm...
Sam si nalagam, posodabljam, menjujem, preiskušam,... ROM-e odkar sem dobil v roke prvi Android telefon (Galaxy 3). Se trudim, vendar mi, do danes, še ni uspelo "uničiti" ROM-a na nobenem telefonu.

Je pa res, da si najprej dobro preberem vsa navodila, vodiče in nasvete...

Poglej še ta forum: http://slo-android.si/forum/viewforum.p...

Na slovenskem android forumu boš našel pomoč v realnem času.


LP JMR

g0gY ::

zdravo ali bi lahko dobil uraden FW s strani mobitela 2.3.4 al kateri je bil tazaden. Ker mi je začela tipka trokirat in ne prime najbolje da nesem na servis ker je še vedno v garanciji. Sicer imam sedaj uradni FW od simobila vendar pa je telefon bil od mobitela.

Zavraga ali se da kako tudi porhtati gps na tem telefonu? Sploh ne lovi nič od nič, signal čakam tudi po 10min pa še ta deluje le za cca 1minuto.

Hvala.
Le kdaj se bom lahka vozil s SKYLINOM?

MacGyver141 ::

SGS ima zanič GPS.

dunda ::

MacGyver141 je izjavil:

SGS ima zanič GPS.


Moj ne 8-) - celo nasprotno, je odličen.
https://www.kacnje.eu

g0gY ::

MacGyver141 je izjavil:

SGS ima zanič GPS.

To vem da ma sam nej se mal matrajo :) pa to porihtajo. Kolegu čisto vredu dela, tu pa zajebava.
Le kdaj se bom lahka vozil s SKYLINOM?

first_line ::

Če ti GPS ne dela ga pač neseš na servis. Če nimaš več garancije in nisi popolnoma tehnično nesposoben ga pa sam popraviš. Če boš na slotechu jokal ne bo nič bolje.

g0gY ::

Imam še granacijo, prosil sem le če kdo ima original firmware gor od mobitela. 2.3.4 mislim daje tazadnji,

Toj to.
Le kdaj se bom lahka vozil s SKYLINOM?

dunda ::

Velika večina ima že dolgo novejše Androide. Jaz imam 4.0.4 in današnji kernel 8-)
Sodelavec ima JB 4.1 gor, sploh pa boš težko našel koga z Mobitelovim/Simobilovim. No, takih je sicer še kar nekaj, vendar ti tiste verjetno ne bodo znali pomagati :)
https://www.kacnje.eu

g0gY ::

Sej to je problem ja :D Sej sem jest tudi imel najnoveše gor in ful zadovoljen, vendar pa bi ga nesel na servis zaradi tipke. Na samfirmware je najnovejši od simobila a mobitela ni od nikjer. Pravijo da naj bi prišel 2.3.6 z valuepackom vendar pa kdaj bo to je kot bi rekel valvetime.
Le kdaj se bom lahka vozil s SKYLINOM?

buttcrack ::

Naložil sem darkyrom 11 in bi rabil slovensko tipkovnico. sem probal že tipke.si pa so težave z enter tipko. je še kakšna podobna zadeva oz. postopek da pridem do naših črk? Hvala

gregyk ::

buttcrack je izjavil:

Naložil sem darkyrom 11 in bi rabil slovensko tipkovnico. sem probal že tipke.si pa so težave z enter tipko. je še kakšna podobna zadeva oz. postopek da pridem do naših črk? Hvala


Smart keyboard pro

buttcrack ::

TYVM :)

Dr_M ::

A lahko kdo priporoci kaksen dober JB rom?

Dr_M ::

Ok, ne rabim vec.
Moj telefon je dozivel nesreco, tako da je nefunkcionalen.
Ampak zacuda mi ni bilo nic bad, celo nasprotno, zacutil veliko olajsanje, pri takmu sekretu to ni nic nenavadnega.

merko ::

Pozdravljeni, mene pa zanima samo razlika, ali če se gre za ista telefona, ker nikakor si ne znam razložit? mal je butasto vprašanje, a upam, da mi kakšen poznavalec, da kratek odgovor.

Samsung Galaxy S
Samsung I9000 Galaxy S

first_line ::

merko je izjavil:

Pozdravljeni, mene pa zanima samo razlika, ali če se gre za ista telefona, ker nikakor si ne znam razložit? mal je butasto vprašanje, a upam, da mi kakšen poznavalec, da kratek odgovor.

Samsung Galaxy S
Samsung I9000 Galaxy S


Isto je ja, kdaj boš videl še I9000 GT.

merko ::

ok,hvala za
hiter odgovor

$%&/() ::

Če koga zanima:

Na fotrovega SGS1 (i9000) sem danes prav tako naložil CM10 (4.1.2) bolj iz zanimanja kot česar drugega in nisem imel prevelikih pričakovanj (telefon je star že skoraj 3 leta? Eno jedro, ~330MB RAM, itd.), vendar pa sem bil zopet zelo presenečen. Ekipa CyanogenModa so izgleda čarovniki, telefonu so namreč vdahnili novo življenje. Je praktično enako hiter kot SGS2 (how the hell?!), moram en dan narediti posnetek in naložiti na yt.

dunda ::

$%&/() je izjavil:

Če koga zanima:

Na fotrovega SGS1 (i9000) sem danes prav tako naložil CM10 (4.1.2) bolj iz zanimanja kot česar drugega in nisem imel prevelikih pričakovanj (telefon je star že skoraj 3 leta? Eno jedro, ~330MB RAM, itd.), vendar pa sem bil zopet zelo presenečen. Ekipa CyanogenModa so izgleda čarovniki, telefonu so namreč vdahnili novo življenje. Je praktično enako hiter kot SGS2 (how the hell?!), moram en dan narediti posnetek in naložiti na yt.


SGS z novejšimi custom romi (in še posebej dobrim kernelom) deluje odlično.
https://www.kacnje.eu

barakus ::

ICS Darky Rom tukaj, nimam pripomb.

floyd1 ::

Tudi jaz imam na SGS CM10 in res deluje fantastično hitro (za tako staro mašino). Žal pa mi baterija zdrži le še en dan - oz. do dan in pol, pred tem na "stock" romu pa malo več kot dva. Po mojih opažanjih torej izgubiš najmanj tretjino (baterije) s temi hitrimi romi. Ampak nazaj it je pa nemogoče ;).

Mimogrede - a kdo ve, če je mogoče na homescreenu pri CM10 zakleniti ikone, da jih ne moreš (po nesreči) premakniti? Sem nekaj gledal, pa nisem nič pametnega našel.

Sandi1987 ::

Ali ga kdo proda?

matonson ::

Nisem bral teme tako, da če je kaj o tem kar brišite moj post.

Dokopal sem se do tegale telefona ter naložil CM10. Vse super, le ena stvar. WIFI je totalno zanič. Je to pri tem telefonu normalno ali imam jaz slab primerek? V moji sobi z LG Optimus One z lahkoto prenašam velike datoteke, povezavo mi javi tudi 54Mbps, medtem ko je na Galaxy S vse skupaj počasno. Povezava je tam do 6Mbps, če se prav postavim. Dostikrat prekine, ker izgubi signal. Probal sem razne fixerje iz marketa, brez učinka. Menjal kernel za nek Semaphore, probal tudi z Androidon 2.3.6. Žalost... Telefon je za stvari povezane z internetom neuporaben.

Danes bom probal še 2.3.3 od Mobitela.

Kakšen predlog?

btree ::

kaj pa tole, telefon je neverjetno odziven, vse dela super, razen GPS pri meni potrebuje ogromno časa, da se poveže

matonson ::

No sedaj je stock pa je isti šmorn. Žalost... Očitno je zanič.

Bom probal še Darky rom.

Dost je. Z Darky romom ni spremembe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

rdecaluc ::

Mi poveš s katero zadevo preverjaš hitrost povezave? Bom testiral na svojem pa ti poročam, imam pa nek drug rom gor.
Est modus in rebus. ,typos

matonson ::

Wifi manager.

matonson ::

No, moj brat ima Samsung Wave, ki ima isti Wifi module in sva skupaj merila signal. Rezultati so skorajda identični. Očitno me je LG malo razvadil.

bf4ed ::

Glede povezljivosti GPS na Galaxy S.

Nekje sem zasledil da je fizična napaka povezave GPS antene na osnovno ploščo. Eni rešujejo tako da namesto tiste prevodne spužve, kar zaspajkajo z žico povezavo na ohišje (anteno). Nimam povezave do foruma, ampak vem da so bile slike, kako je en tip zaspajkal kar direkt žico od osnovne plošče na ohišje...

floyd1 ::

Glede Wi-Fi na sgs:
Na enakem mestu, kjer sgs najde 3 (občasno 4) omrežja, jih nexus 7 najde več kot 10 (pač center mesta in ogrooomno routerjev okrog). Tako da po mojem kar pravilno ugotavljate, da je imel wireless malo slabši od takratne direktne konkurence. Podobno je bilo, ko sva pred kakima 2 letoma primerjala s kolegovim htc desire.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

dunda ::

matonson je izjavil:

Nisem bral teme tako, da če je kaj o tem kar brišite moj post.

Dokopal sem se do tegale telefona ter naložil CM10. Vse super, le ena stvar. WIFI je totalno zanič. Je to pri tem telefonu normalno ali imam jaz slab primerek? V moji sobi z LG Optimus One z lahkoto prenašam velike datoteke, povezavo mi javi tudi 54Mbps, medtem ko je na Galaxy S vse skupaj počasno. Povezava je tam do 6Mbps, če se prav postavim. Dostikrat prekine, ker izgubi signal. Probal sem razne fixerje iz marketa, brez učinka. Menjal kernel za nek Semaphore, probal tudi z Androidon 2.3.6. Žalost... Telefon je za stvari povezane z internetom neuporaben.

Danes bom probal še 2.3.3 od Mobitela.

Kakšen predlog?


Poskusi namestiti radio JW4.
Pri meni deluje odlično - v kombinaciji z AOKP JB Milestone 1 in Semaphore 2.6.0
https://www.kacnje.eu

metikameti ::

najbolša je bila nokia 3310 :) to kar prihaja ...je čedalje bolj grozno.meni ni nič všeč

matonson ::

dunda je izjavil:


Poskusi namestiti radio JW4.


Kolikor sem imel čas naštudirati v teh dveh dneh, povsod piše, da WIFI ni vezan na radio ampak na kernel.

matonson ::

Danes, je bil telefon sproban na malo hitrejšem omrežju.

Speedtest je pokazal

    1. download: 0,4Mbps, upload: 12Mbps.
    2. download: 6Mbps, upload: 16Mbps

Zraven je bil še Nexus7, ki pa je download in upload pokazal 16Mbps.

Čeprav sem včeraj že obupal tole spet smrdi po nekem bugu. Je kdo že naletel na kaj takega?:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

btree ::

bf4ed je izjavil:

Glede povezljivosti GPS na Galaxy S.

Nekje sem zasledil da je fizična napaka povezave GPS antene na osnovno ploščo. Eni rešujejo tako da namesto tiste prevodne spužve, kar zaspajkajo z žico povezavo na ohišje (anteno). Nimam povezave do foruma, ampak vem da so bile slike, kako je en tip zaspajkal kar direkt žico od osnovne plošče na ohišje...

pri meni po moje ni to problem, ker se je gps hitro povezal vse do darkyroma.

matonson ::

No probal sem še eno kombinacijo. CM9+semaphore+JW4. Situacija ostaja ista. Upload normalen, download porazen.

rdecaluc ::

Kje v Wifi managerju pa piše s kakšno hitrostjo ti downloda? Men piše sam 54 mbit.. nikjer kaj bolj specifičnega :/
Est modus in rebus. ,typos

matonson ::

Ne ne to sem sedaj opazil na speedtestu - https://play.google.com/store/apps/deta...

Če prižgem ta test nekje kjer je signal tam okoli -85dB, imam upload normalen, download pa se mi giblje tam od 60kbps do 500kbps. Kakor ga prime.

Drugače pa v wifi managerju moraš pritisniti refresh ter potem klikniti na omrežje. Tam ti piše kakšno imaš povezavo v Mbps.

Sandi1987 ::

Imam omenjeni mobilnik. Zanima me, zakaj Dead Space ne dela. Na YouTube eden igra Dead Space. EA znak se prikaže in se igra zapre. Ne mislim root-ati telefona in nameščati ChainFire3D. Ali brez ne dela?

Sedaj dela.

Zgodovina sprememb…

Sandi1987 ::

Zanima me, čemu je namenjen 2 GB prostor na mobilniku? Ali lahko tja nameščam aplikacije?

Sandi1987 ::

Potrebujem Jbed Java Emulator za omenjeni mobilnik.

hojnikb ::

#brezpodpisa

Sandi1987 ::

Kako nadgradim na Android 4.0? Potrebujem dober tutorial, da ne bom uničil mobilnika.

Kaj naj naredim? Med nadgradnjo je pisalo Fail.

Zgodovina sprememb…

Sandi1987 ::

Uspešno sem nadgradil. Upam, da bo sedaj GTA: Vice City delala.

http://software2tech.com/2012/01/07/how...

Sandi1987 ::

Sedaj imam verzijo Android-a 2.3.6. Prej sem imel 2.3.3. Kako sedaj nadgradim na 4.0? Ali obstaja kakšen lažji postopek?

Bolf3nk ::

https://slo-tech.com/forum/t414411/p382...

dober si ti, ni kaj. a nisi rekel, da ne boš več rootal zaradi igre? En telefon ti je že uspelo brickat.

Kakšen lažji postopek pa bi ti imel?

če bi sledili navodilom, ki jih je na netu celo morje, ne bi bilo bricka. to pa je to, da hoče vsaki talent ki ima 5 min časa rootat nekaj po svoje... sicer, pa se da tudi to popravit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()
««
34 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770332369 (149388) medenko
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275570 (4339) bdoxx
»

Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6111462 (10383) BOCo.
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711061 (8641) Lonsarg
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233498 (2853) klinker

Več podobnih tem