» »

Diler.si - uradni Bolha killer je live

Diler.si - uradni Bolha killer je live

1
...
3 4
5
»

igor0203 ::

Imate namen narediti kakšen mail sistem, kot je recimo na eBayu? Ter poleg opravljenega nakupa kakšno ikono, ki prikazuje ali je karma že oddana ali ne.

imagodei ::

Kaj se (danes?) dogaja s to stranjo? Ne dela (več)?
- Hoc est qui sumus -

OrkAA ::

Manjsi problemi s serverjem. Sedaj bi stran morala bit online.

bf4ed ::

Ah kot bolha killer ravno ni. Mam enake oglase na bolhi in dilerju. pa me v roku pol leta iz dilerja še nihče ni kontaktiral. Preko bolhe sem pa prodal že več kot 15 stvari. Dečki premalo reklame imate...

RockyS ::

bf4ed je izjavil:

Ah kot bolha killer ravno ni. Mam enake oglase na bolhi in dilerju. pa me v roku pol leta iz dilerja še nihče ni kontaktiral. Preko bolhe sem pa prodal že več kot 15 stvari. Dečki premalo reklame imate...


Ker imajo malo bazo uporabnikov? Jaz za diler.si nebi vedel če nebi bilo te teme in bannerja na vrhu.

imagodei ::

Mnjah, jaz sicer delam reklamo za diler.si kadarkoli debata nanese na Bolho in/ali prodajo rabljene robe prek spleta. Vseeno taka od ust do ust reklama ne bo zadostovala.

Tko kot pravi en uporabnik pred mano:
Mam enake oglase na bolhi in dilerju. pa me v roku pol leta iz dilerja še nihče ni kontaktiral. Preko bolhe sem pa prodal že več kot 15 stvari.

To je začaran krog. Folk, ko prodaja, hoče da stvar relativno hitro gre. Na bolhi se to dogaja, na dilerju ne. In potem se začne krog: ker nimate dovolj velike baze, ni prodaje, ker ni prodaje, niste zanimivi za nove uporabnike.

Brez nič ni nič. Mogoče so televizijski oglasi malo predragi, ampak če imate resen namen tudi nekaj denarja iz tega potegnit, mogoče ne bi bila napačna ena orenk reklamna kampanija po cajtengih (Računalniške novice, Joker, Monitor, Moj mikro, pa tudi po splošnih, saj ne posredujete prodaje zgolj računalniške robe) in po par najbolj poslušanih postaj (Antena, Salomon ipd. v LJ; Belvi na Gorenjskem).
- Hoc est qui sumus -

Zeberdee ::

Jaz tudi imam nekaj idej o tem, kako dvigniti obiskanost dilerja :).

martincek1 ::

Diler.si je kot kaže zelo dobro stimuliral bolho, saj že vsaj 2 meseca vse dela tako kot je treba. :)

genius11 ::

Bolha je šla po isti poti, na začetku je bilo tud malo oglasov, malo zanimanja, skoraj noben ni poznal bolho.com, danes jo pozna veliko ljudi.

Če bo bolha ostala taka, kot je potem ne bo težav, ko pa bo plačljivo pa bo hitro šla rakom švižgat, saj je že sedaj plačljivo a sam določene vsebine, recimo kmetijstvo...za drugo ne vem

Maxl ::

Bolha je zaenkrat še vedno top zadeva, če hočeš kakšno stvar prodati v zelo kratkem času. Istočasno sem dal oglas na Bolho in na Dilerja za telefon in je bilo na Bolhi ~150 ogledov, na Dilerju pa ~10 ogledov v enem tednu...

Lion29 ::

kar je cisto logicno...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Poldi112 ::

genius11 je izjavil:

Bolha je šla po isti poti, na začetku je bilo tud malo oglasov, malo zanimanja, skoraj noben ni poznal bolho.com, danes jo pozna veliko ljudi.


Ja, ampak s to razliko, da bolha efektivno ni imela konkurence, glede na to da drugega kot salomonov oglasnik ni bilo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

klemenSLO ::

slogan idealne strani:( če prodajaš) če ne prodate vam odkupimo mi :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Lion29 ::

Poldi112 je izjavil:

genius11 je izjavil:

Bolha je šla po isti poti, na začetku je bilo tud malo oglasov, malo zanimanja, skoraj noben ni poznal bolho.com, danes jo pozna veliko ljudi.


Ja, ampak s to razliko, da bolha efektivno ni imela konkurence, glede na to da drugega kot salomonov oglasnik ni bilo.



bolha je definitivno imela zelo mocno konkurenco v salomoncu, ki je bil takrat pojem oglasnika v slo... edino prednost so imeli,d a so bili zastonj (pa avkcije)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Poldi112 ::

Salomonec je imel katastrofalno stran še leta po prihodu bolhe. Plačljiv je bil in to je bilo tudi bedasto izvedeno (žetoni za uro/dve?). Najverjetneje pa nisi mogel oddati oglasa preko interneta. In ni bilo opcije slike (ki so menda glavni pospeševalec prodaje).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Poldi112 ::

Vidim da diler.si še ni ravno zaživel. Airsoft ne najde nič, računalništvo je milo rečeno podhranjeno. In ko preberem ogromen rdeč banner, da je diler.si prijazno nakupovalno središče se kar moram vprašati, če nisem pomotoma padel na neko spletno trgovino.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Furbo ::

Kam je izginil izračun poštnine, v primeru vrednostne pošiljke?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

plevcek ::

Meni se zdi diler odlična spletna stran. Najbolj me je navdušila opcija, da se vsakega prodajalca/kupca ocenjuje in se daje feedbacke, kajti na ta način se lahko izognemo "nategunom". diler je še mlada spletna stran zato, če bodo tako nadaljevali kot so začeli znajo čez kakšno leto ali dve biti veliko močnejši na trgu in se znajo približati bolhi. Vsaka stvar rabi svoj čas, da se vpelje.
Skratka ocenjevanje kupca/prodajalca je to kar nam manjkalo po mojem mnenju. Na podlagi tega je veliko lažje poslovati. Ker na bolhi je polno takih prevarantov in je potrebna precejšnja pazljivost.

Lion29 ::

@plevcek: a ves da tak sistem ni niti malo zanesljiv? konkurent lahko nekega uporabnika zelo hitro in preprosto spravi neupraviceno na slab glas
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mticev ::

Lion29: Zelo dobro sledimo uporabnikom in nadzorujemo dogajanje, tako da goljufanje skoraj nemogoče. Zaenkrat smo imeli dva primera zlorabe karme. Oba sta bila odkrita takoj in ustrezno sankcionirana. V kolikor pa nam spodleti zaznati zlorabo, pa imajo uporabniki možnost zagovarjanja prejete ocene ali ročne prijave zlorabe, ki se potem razišče. Z SMS verifikacijo uporabnika pa je oteženo kreiranje novih računov, saj vsak zahteva svojo sim kartico.

koyotee ::

sim kartica tuš stane 3,5€, tako da to ni nobena garancija
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mticev ::

koyotee: Kot sem napisal, oteženo je kreiranje novih računov. 100 računov torej stane 350eur. Boš poskusil? :)

martincek1 ::

Ah, Diler tako ali tako glede na sedaj prikazano ne bo posegel po samem vrhu... po skoraj letu dni se trenutno na strani prodajajo samo trije recimo temu "dobri telefoni" Desire, Milestone in iPhone. Trije!!
Ne bi rekel če bi bil launch pred dvema tednoma...

koyotee ::

mticev je izjavil:

koyotee: Kot sem napisal, oteženo je kreiranje novih računov. 100 računov torej stane 350eur. Boš poskusil? :)


pa če mam od vsazga računa po 100€ čistega?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mticev ::

koyotee: Ja do it! Noja, try, če sem natančen. :)

koyotee ::

govorim v primeru, da nekdo prodaja mačka v žaklju. Če bi res radi, da je zadeva zanesljiva, bi moral uporabnik na naslov stalnega prebivališča dobiti pošto, v kateri je nekakšna aktivacijska koda.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

turkx90 ::

Za stran diller.si, mi je samo skoda, da jo premalo uporabnikov obiskuje. Na bolhi ti za isti oglas pise 10 ljudi, na dillerju pa nobeden.

Desty ::

Sem že prodal nekaj stvari prek Dilerja, ki recimo na Bolhi niso nikakor šle. Vsekakor pa bi morali več vložiti v samo promocijo (oglaševanje) portala.

turkx90 ::

Naprimer kaj?

Desty ::

Telefone (bolj "prestižne") in par PC komponent.

OldSkul ::

men je tud ratal prodat eno stvar preko dilerja. Problem je, ker malo ljudi pozna to stran.

ahac ::

Računalničarji jo verjetno bolj poznajo tako, da je za pričakovat, da se tak hardware bolj prodaja kot druge stvari. Recimo... pomivalnih korit nima nič, bolha jih ima pa ogromno.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

martincek1 ::

Bi se z veseljem podal v debato o dilerju, pa že mesece ni nobene želje niti iz njihove strani.. Občutek imam da sem jaz tisti, ki sem z njihovo đabe majico naredil še največ promocije :|

LuGi ::

Bo treba malce investirati v reklamo.. recimo polepljen lpp avtobus, now thats massive! Verjetno iz financnega stalisca tudi :|

turkx90 ::

Res je, za dilerja nevem če je slišal vsak 20.

recmajkemi ::

martincek1 je izjavil:

Bi se z veseljem podal v debato o dilerju, pa že mesece ni nobene želje niti iz njihove strani.. Občutek imam da sem jaz tisti, ki sem z njihovo đabe majico naredil še največ promocije :|

+1
Res mizerno število ogledov oglasov na Dilerju zadnje čase.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Jah pač se ne zavedajo da uspet na isti način kot je v preteklosti bolha pač ni več možno. Ravno to je problem ker vsi delajo neke klone.

Edina možnost je da se nekdo spomne nek nov način oddajanja/branja oglasov ali kaj podobnega pa tako sesuje bolho, druge opcije ne vidim.

recmajkemi ::

Sem opazil, da se števec oglasov resetira ob obnovitvi predmeta na dilerju, bi se dalo obdržati še števec vseh ogledov?

bluefish ::

Blinder ::

Diler.si ne obstaja vec?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hojnikb ::

pod katerim kamnom si bil ti zadnjih par let ? :)
#brezpodpisa

Blinder ::

Nisem ga uporabljal..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LetGo aplikacija

Oddelek: Loža
217259 (2014) lukamagic
»

Izbris uporabniškega računa na Bolhi

Oddelek: Loža
116325 (5868) klihk
»

Bolha...Diler...Kibi ?

Oddelek: Loža
405054 (3377) Heisenberg
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419423 (15057) Ziga Dolhar
»

bolhi se trga

Oddelek: Loža
174460 (3258) Good Guy

Več podobnih tem