» »

Diler.si - uradni Bolha killer je live

Diler.si - uradni Bolha killer je live

1 2
3
4 5

ahac ::

Vi se kar zajebavajte, ampak bolha ima tudi v zadnjih izdihljajih par jurjev za dobrega odvetnika, vi pa verjetno ne. Pa tudi če imate, tu bi popušili.


Verjento res.

Vsebina spletne strani Bolha.com je avtorsko pravno zaščitena zato je kopiranje, uporaba kateregakoli dela strani www.bolha.com , vključno z vsemi podatki, ki jih priskrbijo uporabniki ter vključevanje v drugo spletno stran, brez vnaprejšnjega pisnega dovoljenja upravljavca strani Bolha.com, prepovedano. Uporabnik z vpisom podatkov na spletno stran Bolha.com neizključno ter časovno in teritoralno neomejeno, prenaša materialne avtorske pravice na vnesenih vsebinah.


Ampak, če bodo z Bolhe kaj zatežil Dilerju bo ta pač napisal, da Bolha ne dovoli kopiranja in naj user sam copy/pasta. Kaj več bi se težko zgodil...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

bf4ed ::

Upam da dodaste še podkategorijo pri grafičnih karticah!

Računalništvo>Grafične kartice> AGP ali PCI ali PCIe ali ostalo

To sem pogrešal na bolhi. Sem pa že izmolzel kaj je blo... >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bf4ed ()

Furbo ::

Mislim, da vsak uporabnik lahko skopira vsebino SVOJEGA oglasa, konec koncev tudi drugi uporabljamo te vsebine, ko si ogledujemo oglase in so že same po sebi javne.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Avenger ::

ahac je izjavil:


Ampak, če bodo z Bolhe kaj zatežil Dilerju bo ta pač napisal, da Bolha ne dovoli kopiranja in naj user sam copy/pasta. Kaj več bi se težko zgodil...


Ni čist tko, ker je na voljo skoraj nesramna funkcija izmolzi bolho, strežnik diler.si potem gosti slike, ki imajo bolhino štampiljko, česar se po svetu izogibajo kot hudč križa. Lahko bi z lahkoto dokazali, da gre za posredno krajo vsebine, čeprav jo je prenesel dejanski uporabnik (to kar je pa bolha napisala da se avtorske pravice prenesejo nanje je seveda bulšit) eno je copy-paste po zaslonu in prenos na drugega ponudnika, drugo pa je če drugi ponudnik napiše skripto ki jo nato celo sproti prilagaja bolhinim popravkom, tako da dejansko omogoča ripanje. Saj vsi vemo, da ogromno ljudi napiše oglas na salomonu in na bolhi in da sta oglasa identična, ampak ni pa tko, da bo iz bolhe dobesedno prekopiral oglas ampak ga mora enostavno napisat. Tko da tuki je šibka točka, po mojem mnenju. Lahko pa bi kakšno rekel kdo od naših pravnikov...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

l0g1t3ch ::

Če ste zainteresirani lahko, dokončam svojo aplikacijo za molžo bolhe :D
Če uporabniku ponudiš aplikacijo, ki omogoča izvoz iz bolhe in naprej uvoz v dilerja vas pomoje ne morjo preganjat.

#000000 ::

To nared ja :)

Opkow ::

Potem naredi tako, da bo mozno uvazat tudi med dilerjem, bolho in salomonom, da se ne morejo izgovarjati, da je aplikacija narejena samo za namen kopiranja z bolhe na dilerja. ;)

mticev ::

Tko, bolha extractor je down at the moment, ker so nam blokiral ip.
Delamo na workaroundu.

#000000 ::

Sam je pa fajn gledat kako se jim hlače tresejo, v bistvu se jim gre prdvsem za dobro plačane službice kjer so se navadli nič delat pa dobro plačko vlečt, zdej bo pa treba rezultate pokazat počasi. Mater jih bo gazda iz austrije okregal ko bo zvedu da se morajo borit proti konkurenci ki jo sestavlja nekaj mladeničev bolj na prostovoljni bazi :))

mticev ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

lambda ::

Kakorkoli že, če vas lahko kaj pokoplje, je to tale "izmolzi". Ali pa da postanete isti ko bolha.

Poldi112 ::

Prej to drugo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

PINki ::

Se da naštimat na strani, da me avtomatsko prijavi, ker še zmeraj moram stisniti gumb "prijavi me"?

vorantz ::

Evo...lihkar sem še jaz dobil bolhin spam s tarotom :D
Grem takoj zbrisat vse podatke na bolho...golazen

Icematxyz ::

Osebno ne vidim neke pretirane potrebe po nekih "zmolzi" funkcijah. A mislite da če se nekdo vpiše na Diler. Da nima namena sam naložiti oglasov?

Če na ta račun je nek efekt dosežen ne rečem. Če ni pa je brez veze. Raje se posvečajte uporabniški izkušnji da bo dovršena. Pa ste po moje zmagali.

mticev ::

>> Se da naštimat na strani, da me avtomatsko prijavi, ker še zmeraj moram stisniti gumb "prijavi me"?

Smo najdli bug ja, je dodan med kriticne in bo popravlen asap. Zdej se izvajamo selitev na slovenski streznik, kjer je stvar 1x hitrejsa.

>> Osebno ne vidim neke pretirane potrebe po nekih "zmolzi" funkcijah. A mislite da če se nekdo vpiše na Diler. Da nima namena sam naložiti oglasov?

Verjetno ima, a jim je tako n-krat lazje, sploh tistim, ki jih imajo veliko. In to je del user experienca.
Ne bo pa extraktor za vedno na voljo, kot sem ze omenil.

vorantz ::

Izmolzi zelo olajša ljudem migracijo
Drugače gre po principu zakaj bi danes prenesel vse oglase če lahko jutri pa jutri pa jutri :P

Good Guy ::

bi blo možno uvedit še ceno po dogovru?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mticev ::

Good Guy je izjavil:

bi blo možno uvedit še ceno po dogovru?


Zaenkrat tega ni v planu. Kot zapisano na blog.diler.si (ki ga zaradi pomankja casa rahlo zanemarjamo - a ne več dolgo!)...

http://blog.diler.si/2010/03/14/cena-po...

Probite nas razumet, da so startupi izjemno casovno in energijsko pozresni. Jaz hodim spat na 2 do 3 dni za slabih 10ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

mticev ::

rovtar, sem opazil tvoj oglas na dilerju.... ampak glej, kako naj zdaj uporabnik pritisne 'kupi zdaj' in ti potem pusti karmo? Težko. Lahko specificiraš brune, opaž,.. posebaj v treh oglasih - ceno daš za meter^2 in količino nastaviš kolikor jih pač imaš. Uporabnik si ob nakupu sam izbere željeno količino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

Good Guy ::

mticev je izjavil:

rovtar, sem opazil tvoj oglas na dilerju.... ampak glej, kako naj zdaj uporabnik pritisne 'kupi zdaj' in ti potem pusti karmo? Težko. Lahko specificiraš brune, opaž,.. posebaj v treh oglasih - ceno daš za meter^2 in količino nastaviš kolikor jih pač imaš. Uporabnik si ob nakupu sam izbere željeno količino.


ej super ideja. 8-)

bom popravu ;) TNX!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Midnas ::

Nekaj me zanima, nisem zasledil. Je možno uvažanje prek xml ali csv?

mticev ::

rovtar: You're welcome.

Midnas: V prihajujočih diler.si trgovinah.

ali3n ::

Pogrešam prikaz števila ogledov, ko zlistam svoje oglase.
Podatek je sicer viden, ko kliknem na oglas... sam takrat je (najmanj) en ogled moj.
+ ne vidim smisla prikaza št. ogledov vsakemu, ki klikne moj oglas (me pa ne moti).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

mticev ::

ali3n je izjavil:

Pogrešam prikaz števila ogledov, ko zlistam svoje oglase.


Dodano, imaš ;)

ali3n je izjavil:


Podatek je sicer viden, ko kliknem na oglas... sam takrat je (najmanj) en ogled moj.
+ ne vidim smisla prikaza št. ogledov vsakemu, ki klikne moj oglas (me pa ne moti).


Bo fixed.

;-) ::

Good Guy je izjavil:

bi blo možno uvedit še ceno po dogovru?

Prosim ne, to je najbolj butasta stvar ki je lahko na bolhi ali avtonetu. Če že pa še gumb "prikaži samo oglase z fiksno ceno).

Good Guy ::

;-) je izjavil:

Good Guy je izjavil:

bi blo možno uvedit še ceno po dogovru?

Prosim ne, to je najbolj butasta stvar ki je lahko na bolhi ali avtonetu. Če že pa še gumb "prikaži samo oglase z fiksno ceno).


ne vem kdo je tle bolj butast:))

ne moreš vsake zadeve prodat po fiksni ceni..

folk bo velik bolj klical, če vidi ceno po dogovoru kot pa če vidi previsoko ceno.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

;-) ::

Good Guy je izjavil:

;-) je izjavil:

Good Guy je izjavil:

bi blo možno uvedit še ceno po dogovru?

Prosim ne, to je najbolj butasta stvar ki je lahko na bolhi ali avtonetu. Če že pa še gumb "prikaži samo oglase z fiksno ceno).


ne vem kdo je tle bolj butast:))

ne moreš vsake zadeve prodat po fiksni ceni..

folk bo velik bolj klical, če vidi ceno po dogovoru kot pa če vidi previsoko ceno.

Bo klical ja vsi preletijo oglase z ceno po dogovoru.

Gregor P ::

Kakor kdo, sam sploh ne kupujem zadev, če ne vidim "listka" s ceno:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

;-) ::

Jaz tudi nikoli sploh ne pogledam oglasa. Sklejem pa vse ki imajo zanimive stvari pa ceno po dogovoru.

Furbo ::

ne vem kdo je tle bolj butast:))

ne moreš vsake zadeve prodat po fiksni ceni..

folk bo velik bolj klical, če vidi ceno po dogovoru kot pa če vidi previsoko ceno.


Lahko 15x napišeš z mastnimi črkami, da je cena fiksna, pa se bo folk še pogajal za nižjo.
Tako da cena po dogovoru je itak samoumevna se mi zdi.
Je pa fino vedeti, iz katere cene folk izhaja, ne da je treba klicat/pisat/tipat. Ker če vidiš, da ima nekdo 3x previsoko ceno, se je brezveze sploh začet matrat.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

bond007 ::

Po dogovoru uporabljajo samo mutibariči. Da ne bi ta fail bolhe slučajno implementirali...

;-) ::

word!

mticev ::

Kot ze omenjeno, cene po dogovoru ne bo. Zakaj? Zato: http://blog.diler.si/2010/03/14/cena-po...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

ali3n ::

še ena -
auto login ne dela; FF 3.6.3; zapomne si username in geslo a ne gre naprej;
diler.si je v saved passwords; + vsakič kliknem "zapomni si me".


edit:
pomaga brisanje cookijev.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

mticev ::

Če se težave ponovijo, prosim sporoči.

ali3n ::

hm; če bi blo po moje (sem pač star :) ) bi šla navigacija na levo :)

npr. phpbb3 forumi z nicki na desni mi resno najedajo...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

mticev ::

Imamo podporo za več različnih stilov kar ne omejuje 'skina' z levo orientacijo. Sam zdele ni časa še za to, žal :)

ali3n ::

super; ko bo.. :)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

bond007 ::

Je možno, da bi recimo bil malo lepši url do vseh oglasov nekega userja... Primer trenutno je http://diler.si/search.php?owner_id=69 , da bi se to spremenilo recimo v http://diler.si/username_uporabnika ?

;-) ::

a ni isto v bistvu?

Hardstyle ::

Ne, ker lahko na hitrco vpišeš noter username. search.php?owner_id=69 pa zna malo kdo napisat oz. si zapomni.

bond007 ::

What he said :) Mene zmeri kličejo, če jim povem link do moje trgovine/vseh oglasov, pa je kr problematično, sploh če kliče kakšen laik...

Drugač pa še enkrat kapo dol fantom iz dilerja. Izmolzi bolho spet super dela - ravno uporabil za dva oglasa. Očitno jim blokirani ip ni delal večjih težav...

Sem pa opazil še en fail bolhe ... oddaš oglas, klineš poglej svoj oglas in potem back v browserju in še kar 1x odda oglas - to se pomoje more dat rešit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

mticev ::

SEO pride in s tem tudi lepi url-ji (zdej so še mal grdi). Bi pa mogli to že prej zrihtat, ja.
Drgač lah pa username/id oglasa napišeš v search in ti izpljune oglase od vpisanega uporabnika/oglas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

Hardstyle ::

To ni praktično, ker sedaj ko bom vpisal Bond (v mislih bom imel film) bo mi vrglo vse bondove oglase, ne pa tisto kar želim. Potem bi moral imet poleg polje za "iskanje po prodajalcu"

mticev ::

Point taken. Bomo usernamu zmanjšali weight.

McClane ::

Predlagam če lahko naredite tudi razvrščanje po ceni od najnižje/najvišje naprej. Sedanja sortiranja so malo nerodna če iščeš točen artikel in želiš videti cel razpon cen.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Ramon dekers ::

McClane je izjavil:

Predlagam če lahko naredite tudi razvrščanje po ceni od najnižje/najvišje naprej. Sedanja sortiranja so malo nerodna če iščeš točen artikel in želiš videti cel razpon cen.


ja to mora vsekakor biti. drugače pa je stran narejan zelo pregledno kolikor sem gledal na prvi pogled, sedaj morate dati samo nekaj denarja da se naredi kak jumbo plakat, na katerem bo pisalo: vsi oglasi ki jih boste dodali bodo brezplačno. Bolha je začela že zaračunavati določene storitve. mislim da jo lahko povozite. Veliko sreče

Ramon dekers ::

;-) je izjavil:

Good Guy je izjavil:

;-) je izjavil:

Good Guy je izjavil:

bi blo možno uvedit še ceno po dogovru?

Prosim ne, to je najbolj butasta stvar ki je lahko na bolhi ali avtonetu. Če že pa še gumb "prikaži samo oglase z fiksno ceno).


ne vem kdo je tle bolj butast:))

ne moreš vsake zadeve prodat po fiksni ceni..

folk bo velik bolj klical, če vidi ceno po dogovoru kot pa če vidi previsoko ceno.

Bo klical ja vsi preletijo oglase z ceno po dogovoru.



ja je butasta stvar. Zakaj ker da lahko uporabnik najprej višjo ceno, kasneje pa jo niža, ali pa da pač preprosto 1€ in spodaj napiše po dogovoru

Gregor P ::

No saj to je informacija več za nas potencialne kupce, da vemo za kakšnega prodajalca se gre in od njega pač ne kupujemo>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LetGo aplikacija

Oddelek: Loža
217269 (2024) lukamagic
»

Izbris uporabniškega računa na Bolhi

Oddelek: Loža
116335 (5878) klihk
»

Bolha...Diler...Kibi ?

Oddelek: Loža
405078 (3401) Heisenberg
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419505 (15139) Ziga Dolhar
»

bolhi se trga

Oddelek: Loža
174469 (3267) Good Guy

Več podobnih tem