» »

geslo za dostop do USB diska na Belkin N routerju

geslo za dostop do USB diska na Belkin N routerju

ek1939 ::

Zdravo.

Ko priključim USB disk na Belkin N router, le-tega ne vidim na nobene od računalnikov povezani v mrežo preko routerja (bodisi preko kabla ali brezžično). V navodilih nikjer ne piše da bi bilo potrebo kaj ročno nastavljati, ampak da naj bi bil disk avtomatsko viden. V setupu nisem zasledil nobenega posebnega menija za managament USB porta.

Podoben problem je tudi, ko hočem do diska dostopiti z WD HD playerja. Ta sicer očitno prepozna, da ja na Belkin priklopljen disk, saj mi ponudi Belkina ko grem na "netwrok resources" v meniju WDja (če diska ni priklopljenega, tudi Belkina ni v tem meniju). Samo ko izberem Belkina mi vrže ven meni za vpis usernamea ter passworda. Problem je da nimam blage veze za kakšen UN in password bi šlo. Poskušal sem vpisati admin password Belkina, samo v nobene primeru ne vem kaj naj dam za UN. Ali je kdo že imel tak problem in ali ga je rešil?

Lp, Dejan

popster ::

poišči na netu default passworde za wireless ruterje

birtija ::

kateri router in kateri firmware imaš na routerju? Sam imam F5D8235-4V1 in firmware 1.01.26 in vse deluje OK, tudi preko xtremerja in PCH A110.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava s preusmeritvijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
7764 (579) beni
»

WiFi in android

Oddelek: Omrežja in internet
3212507 (9585) Anaa1
»

WI FI omrežje doma problem prosim za pomoč

Oddelek: Strojna oprema
161502 (1014) jest10
»

2 ruterja, 4 računalniki

Oddelek: Omrežja in internet
5988 (850) Sheky
»

kater wireless router

Oddelek: Kaj kupiti
172032 (1622) pujsek_

Več podobnih tem