» »

računalnik se sam resetira...

računalnik se sam resetira...

Naya ::

... ne znam uvrstiti v nobeno skupino, zato kar tule pišem. Cca. 10 dni se mi računalnik, po znaku za Windows, sam resetira. Pokaže se ta napis in potem se ponovno zažene. Ali pa celo pride malenkost naprej, ampak ko bi moral naložiti windowse, je črn ekran. Windowse sem ravno včeraj naložila nove, ker sem mislila, da je v tem problem, pa vidim, da ni.
Zdaj, sem malo razmišljala in nekako povezala tole z enim izpadom interneta, ki smo ga imeli pred 10-imi dnevi. Ko ni net delal in sem klicala na Telemach in so to oni poštimali. In sem izklopila net- kabel ven iz računalnika ter tudi izštekala modem iz elektrike ter nato poskusila ponovno prižgati računalnik, in se je zagnal normalno...
Evo, tole je povsem laično napisano, sedaj pa bi prosila, če mi lahko kdo da kak nasvet... A je sploh možno, da je krivec za resetiranje rač. res modem oziroma neke nastavitve Telemacha- karkoli že?!?
Hvala.

Wasted ::

Modem je težko kriv za tvoje težave, prej kakšen problem glede strojne opreme...
When I'm done there will be nothing left of you...

Naya ::

Wasted je izjavil:

Modem je težko kriv za tvoje težave, prej kakšen problem glede strojne opreme...


Recimo, kaj ti pade na pamet? Sem že brala teme glede tega, ko se računalnik sam od sebe resetira, kaj bi lahko bilo narobe itd. Samo ne vem, s čim bi povezala tole moje... Saj pravim, sedaj sem ga še 3x ugasnila in potem čez čas nazaj prižgala... In jap, v kolikor je povezan z netom, se ne zažene oziroma se kar resetira in resetira, če je pa kabel izkopljen, pa pride normalno v windows.

Aja, pa ko je enkrat prižgan, je vse ok, ne zafrkava nič, se ne resetira sam ali "frizne"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Naya ()

Valentin ::

Uporabljaj 'Iskanje', o tem je bilo že kar precej napisanega:

Resetiranje računalnika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

ModriN96 ::

Je varjanta da se procesor pregreva, če komp dovg časa ni biu spucan, ker se praha nabere več kot ogromno.

Druga varjanta je pa da se vse lepo na nov naloži...

Naya ::

Zdaj se mi pa pojavlja blue screen physical memory dump, pa sem potem onemogočila takojšnji restart računalnika, da sem lahko prepisala, kaj mi javi...
In sicer, nisem vse prepisala, samo nujno...

check hardware vendor for bios update
disable bios memory such as caching or shadowing

nv4_disp.dll- address
BFACO21B base at BFGD6000, datestamp 4894bd54

any idea????


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zmešnjava z gonilniki - W7 in XP - ter dual boot problem

Oddelek: Operacijski sistemi
376010 (5615) solatko
»

Windows xp bluescreen

Oddelek: Pomoč in nasveti
222011 (1692) Duhec
»

Problem z mrežno (Vista) in to ZELO nadležen!

Oddelek: Strojna oprema
323029 (2328) M-XXXX
»

težave z MSI motherboart

Oddelek: Strojna oprema
392706 (2019) EZ2BHard
»

Problem s prepoznavanjem kabelskega modema

Oddelek: Pomoč in nasveti
193559 (3243) Azrael

Več podobnih tem