» »

Sledi letal na nebu

Sledi letal na nebu

btree ::

Včeraj sem prevozil pol Slovenije, od dolgčasa sem na nebu opazil sledi, ki jih puščajo potniška letala. Sledi so se razširile in nastala je meglica, ki je vidna na nebu še danes, neke vrste umetni oblaki. Malo sem poguglal in nekateri govorijo, da naj bi šlo za pršenje s katerim naj bi ohlajali ozračje in da se pred leti te meglice niso formirale. Kao neki skriti projekt zveze Nato. Pišem pa tu, da dobim kakšno znanstveno razlago zakaj in kako do tega pride?

bluefish ::

Contrail @ Wikipedia

Kar pa se tiče teorij zarot in sprejanja umetnih oblakov je pa en navaden BS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

overlord_tm ::

Imas celo temo o tem na s-t. Vsaj bila je. Povzetek ... vse je bullshit.

Roadkill ::

Tudi jaz sem včeraj opazil ogromno contrailov.
Zgleda je bilo ravno prav lepo vreme, da so se dolgo obdržali na nebu.
Ü

btree ::

Zakaj jih pa danes ni? Pozna kdo in lahko razloži? Sprememba v ozračju danes v primerjavi z včeraj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: btree ()

PaX_MaN ::

Zakaj jih pa danes ni?

Zakaj bi pa morali biti?

ABX ::

btree je izjavil:

Zakaj jih pa danes ni? Pozna kdo in lahko razloži? Sprememba v ozračju danes v primerjavi z včeraj?


A si sploh prebral wiki link?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

btree ::

Link sem prebral, samo zanima me, če se kdo malo bolj spozna, da mi razloži, kakšna je razlika v ozračju od danes in včeraj? Npr. contraili se pojavijo ponavadi na višini nad 8km, kjer je temperatura pod -40°C....

dzinks63 ::

Npr. contraili se pojavijo ponavadi na višini nad 8km, kjer je temperatura pod -40°C....

Okoli besedice ponavadi, se je že veliko predebatiralo, torej je možno tudi drugače.

Zakaj jih pa danes ni?

Sem iz firbca pogledal malo po nebu in neboš vejel, contraili so tudi danes vidni, pa še zelo lepi so.

btree ::

v Ljubljani jih danes ni. Bi bil pa vesel, če zna kdo lepo znanstveno razložit, ne samo pisat neke prazne argumente zakaj ja in zakaj ne. To me spominja na žuganje neke stare ženice, da bog je in pika. Potrebujem konkretne podatke.

Opkow ::

In tam gori ni nikoli vetrovno right?

Poldi112 ::

Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Ziga Dolhar ::

Nadaljujte v zgornji temi.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012463 (9789) dzinks63
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233722 (2563) stb
»

na rusijo padali kamni z vesolja (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
8718318 (13419) jeryslo
»

Asteroid bo trčil v Mars? (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
909370 (6915) Thomas

Več podobnih tem