» »

Word 2003 glava

Word 2003 glava

tattoo ::

Pozdravljeni, imam težavo pri pisanju diplomske naloge, in sicer pri vsakem glavnem poglavju (Naslov 1) ne smem imeti glave, ker potem na vsaki naslednji strani morem imeti naslov tega poglavja v glavi (ko se spremeni poglavje, morem potem tudi spremeniti glavo). Diplomsko pišem po predlogi, ki so jo sestavili na fakulteti in za prvi dve poglavji nimam težav, ker sta bili že nastavljeni, pri naslednjih treh pa imam te težave in če spremenim glavo pri tretjem poglavju mi potem spremeni glavo do konca vseh poglavij. Kot sem videl je rešitev pri prvih dveh glavnih poglavjih v tem, da na tisti strani, ko se začne poglavje ni glave in sedaj me zanima kako odstranit glavo?
Za lažje razumevanje prilagam sliki:
 Glava (tako ne sme biti)

Glava (tako ne sme biti)


 Ni glave (tako bi rad imel)

Ni glave (tako bi rad imel)



Ni glave (tako bi rad imel)

Glava (tako ne sme biti)
  • spremenil: tattoo ()

tattoo ::

Nihče? :(

Tody ::

tm nekje maš kljukco "kot prejšni" oz nekaj v smislu sledi prejšnem sekciji. Najprej moreš dat insert section in potem lahko določaš kake stile boš imel v vsaki sekciji posebej. Če hočeš met drugačne moreš dat tisto kljukco stran.

tattoo ::

Sem zdaj uspel odpreti in je pri glavnih poglavjih glava, samo je označena kot: Glava na prvi strani in je tako nareta, da se ne vidi. Vse ostale glave pa so označene kot, Glava na sodi strani, Glava na lihi strani. Sedaj pa bi moral na preostalih treh glavnih poglavjih, ki jih mam na Glava na lihi strani, spremeniti to v Glava na prvi strani, potem pa bo mi očitno delalo. Kakšna ideja kako to narediti?

joze67 ::

Glavo na prvi strani trej odstaniš tako, da greš na Page Setup, Layout, obklujkaš Different first page

Ali pa vzameš predlogo, skopiraš drugo poglavje (skupaj s section break - najbolje da vklopiš prikaz skritih znakov) in si namnožiš na ene 55 poglavij. Celo družboslovnim diplomam bi to moralo zadoščati.

Page layout lahko velja za odsek (section) ali za izbrane odseke (tiste, skozi katere se vleče izbrano besedilo).
Page layout je pod File menujem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joze67 ()

tattoo ::

Zdaj sem opazil, da je na koncu prvih dveh poglavij vstavljen Prelom odseka. Pomoje bo rešitev v tem, zdaj morem samo najt, kje to not vstavit.

Evo, sem že ugotovil. Očitno to ne bo diplomska samo iz investicijskih skaldov, hvala za pomoč. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tattoo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

radiatorska avt. termostatska glava (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21265551 (5359) zpza
»

Matematika - algebra - pomoč

Oddelek: Šola
101232 (752) BivšiUser2
»

Rast las

Oddelek: Loža
245055 (4749) Architect
»

Olympus pen mini in slabe slike v prostorih z manj svetlobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
897542 (6058) eric_cartman
»

Težava z miško na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
143190 (3118) Kla_Man

Več podobnih tem