» »

Samsung ali HTC?

Samsung ali HTC?

emmentaler ::

Dober dan...kopujem telefon, moj prvi touch screen bo to.....do zdaj nisem zaupal tem telefonom na dotik, upam da so do zdaj stvar spravli tako daleč, da dela vredu....Rabim telefon za vsestransko uporabo, tak da ne vem, kateri je najbolši touch screen na trgu trenutno??? Kolikor sem sam gledal, sta HTC HD2 in Samsung Omnia HD prišla v ožji izbor....
Potem je pa tukaj se nokia...kako se postavi N97 ali N900 ob bok zgoraj omejenima??
Če je pa še kakšen drug tel, ki ni Apple in je vredu, pa povejte.....
Mogoče bi se splačalo celo počakat kakšen mesec, če pride kaj novega na rtg?? Tale N serija je ze stara od nokie...cena pa ni mala...

sn0wball ::

Če nočeš ravno TV telefona, bi bila ok tudi HTC Desire ali Legend

PINki ::

počakaj na htc evo 4g. To je to.

AaBoy ::

Hah te bo pa dolgo čakal. Skrajno malo možnosti je, da bo prišel v evropo. Če pa bo, bo potrebno čakat vsaj kake pol leta. Seveda, če bomo imeli srečo in se nas bodo usmilili.

Če maš pa kje kakšen vir, ki pravi drugače, pa le daj link. LP

IvoJan ::

Vzemi nekega androida. HTC desire is the way to go :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

PINki ::

Nisem vedel, da ga ne bo za evropo LOL. Zakaj pa ne?

AaBoy ::

Ker je narejen za 4G omrežje in CDMA (skratka ne uporablja niti sim kartice kot mi in čisto drugačne frekvence). Če želiš imeti WM6.5 potem definitivno HD2, če si pa odprt za androida pa kupi Desire ali pa počakaj en čas (po moje 2-3 tedne) na Samsung S, ki bo prava zverina.

PINki ::

Mam HD2 trenutno, ce bo uspesno portan na win7 bo se bolj uporaben, ker je super telefon le aplikacij uporabnih je bore malo. Sem se pa tok navadil na ta screen size da zame pride v postev le se htc evo, ker res veliko surfam in ne bi mogel na manjsi ekran. Res skoda da ni uradno podprt za win7, prej bi pomislili na to...

emmentaler ::

Omnia HD me zelo mika....mi lahko kdo pove, kakšne slike in video posnetke dela ta stvar?? če dela tako kot more, ga vzamem, če ne po pa HTC padel....
AaBoy: O samsungo S ne najdem kaj, verjetno je še kaj poleg oznake S al kako?

Zgodovina sprememb…

PINki ::

Nasvet: Dobro preglej reviewe na youtubu in komentarje. Lp

AaBoy ::

Pardon, moja napaka :D, sem čisto pozabo, da jih majo malo morje s S oznako.

http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_g...

Drugače pa, če so ti slike glavna stvar te skoraj boljše da vzameš Omnio ali po čakaš na totega Galaxy i9000 S. Če pa želiš velik zaslon (sam imam tudi HD2 in vem kak je :D) pa ga uporabljaš za internet, pa da maš vse lepo dosegljivo in urejeno pa ti priporočam HD2.

LuGi ::

Android ker bolj snappy. WM6.5.. samo se za pokop. Mogoce bo wM7 kaj bolje ;)

AaBoy ::

Meni ni jasno zakaj vsi pravite da je WM6.5 in WM6.5.x za pokop, vsaj ta moj, ko ima HTC Sense je zakon. Podatki vsi takoj na roki, sedaj še je en naredi Co0kie Home Tab in lahko home screen in lock screen tak lušno spremeniš, da je joj.

LuGi ::

Zato ker je Android bolj odziven.. in Froyo (Android 2.2) bo čista zmaga http://www.engadget.com/2010/05/20/andr...

Bananovec ::

Mene bolj zanima kateri mobiteli bodo nadgradljivi na 2.2 ter kakšne bi naj bile zahteve za lavfanje le tega.
Naj bi bile malo večje, to pa je tudi vse, kar vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232548 (22221) LuGi
»

HTC HD2 in Android (FroYo 2.2) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
574631 (2927) r0ks0n

Samsung Galaxy S- Ultimate Android phone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7712955 (10068) Ziga Dolhar
»

Nakup mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
275072 (4005) Lonsarg
»

Nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
192921 (2555) demon#666

Več podobnih tem