» »

Problem z napajalnikoma

Problem z napajalnikoma

windrop ::

No imam en problem. Z napajalnikom, pa naj ga opišem na kratko:

Prijatelj mi je pripeljal računalnik, da bi mu dal noter drugi trdi disk, AMD 3GHz ter matična je ASUS-ova, pa ko sem ga priklopil v elektriko, ga sploh nisem prižgal, se je začel napajalnik sam od sebe vrteti, prav tako tudi ventilator na procesorju. No, tako sem skuril 430W napajalnik (Počilo je v njem se kadilo, ter seveda smrdelo). Danes sem pa dobil 500W, ter prej poskusil brez vsega priključiti na elektriko, ter se ni vrtel, ko sem ga pa dal v ta AMD, se je pa spet vrtel, vendar samo sekundo, da ga nebi spet skuril. Ta napajalnik, pa sedaj uporabljam v svojem računalniku, ter deluje normalno. Zakaj bi pa prišlo do tega ? Kolikor mi je rekel, je doma njemu vse v redu delalo.

LP, windrop
Življenje je potovanje.

MIHAc27 ::

Malo je od matične odvisno, vendar je to dokaj normalno da se
-ventilator zavrti za sekundo nato ustavi
-če je nastavljeno se lahko računalnik tudi popolnoma zažene takoj ko dobi napajanje.

Sedaj lahko je glih slučajno bil napajalnik že slab ali pa je kaj z to matično narobe.

windrop ::

Ja, vendar se ni ustavil prvič (Ventilator 430W), se je vrtel okrog 5 sekund, sem ga ugasnil, ter poskusil ponovno, pa se sploh ni vrtel več, potem za 3sekunde je pa počilo. Ta 500W napajalnik je pa čist v redu, ga uporabljam v mojem računalniku. Mislim da je nekaj narobe z matično, vendar pa ne vem kaj =S
Življenje je potovanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napajalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5512586 (11471) BorutK-73
»

Napajalnik - pop(kaput?)

Oddelek: Strojna oprema
10699 (592) 69charger
»

580W napajalnik dovolj?

Oddelek: Strojna oprema
455309 (4339) krispe
»

Kateri napajalnik? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1127928 (5535) sid911
»

Napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321713 (1208) Silence-r

Več podobnih tem