» »

Fitnes naprava

Fitnes naprava

GT-Turbo ::

Pozdravljeni!

Zanima me fitnes naprava za zgornji del telesa, še predvsem za mišice na rokah...
Za njo bi dal max. 200 €, ni nujno, da je kaj professional...

Primer: Telovadna klop klik!

LP
Toshiba Satellite L550-117

popster ::

 b

b



za boksat.. pa rajš kaj manjšega od vreče

Mare3 ::

mogoče kaj takega: http://www.fitnes-oprema.com/product_in... lahko uporabljaš kot je na sliki prikazano ali pa samostojno polico. Najbolj papredlagam nakup kromirane palice ter uteži, dvigovanje na drogu ipd. se da dosti prišparati.

GT-Turbo ::

Ja @Popster, raje bi fitnes napravo...
@Mare3 Bi nekaj tazga, kot sem dal primer... ležiš in dviguješ.

LP
Toshiba Satellite L550-117

tsh2 ::

največja mišica v rokah je triceps. torej moraš največ delati vaje za triceps:
http://exercise.about.com/cs/weightlift...
http://www.exrx.net/Lists/ExList/ArmWt....

GT-Turbo ::

Naprava?
Toshiba Satellite L550-117

tsh2 ::

zakaj pa na vsak način napravo? če pogledaš vaje ki sem jih prilimal jih večina ne potrebuje naprave ampak uteži, klop in kabel.

GT-Turbo ::

Ja uteži imam 3-kilske, pa ta večjo utež 25 kilsko... Vaje bi lahko delal z 3. Pa se bo kej prijelo, ker moram do spetembra nabrati kar nekaj mišične mase...
Toshiba Satellite L550-117

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GT-Turbo ()

Avenger ::

Lepo bi bilo, če bi bilo nabiranje mišic tako enostavno kot si misliš, pa na žalost ni. Je potrebno kar nekaj planiranja in ogromno truda... Odsankaj na maxximum forume pa najprej dan ali dva samo beri predno še kaj vprašaš.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Mare3 ::

Pridobivanje mase se pri vsakemu človeku drugače odziva, recimo men se nič ne prime ker imam tak organizem, če si že prej kdaj pridobival na mišilni masi in uspešno potem delaj enako, drugače pa kot je rekel -tsh2 :: danes, 17:41:51- za veje ne potrebuješ nekakšnih naprav vse se da delat brez naprav z utežmi. Vse je pa seveda odvisno kako boš to izvajal, če se boš striktno držal tega bo napredek viden če ti je pa samo do naprave in boš delal prva dva tedna in potem ne več ne pričakuj vidnega napredka. LP odločitev je tvoja ;) To kar si pa dal ti je klop za trebušnjake in dvigovanje uteži za prsne mišice.

CleanPower ::

Probaj prvo z metanom...baje te razbaca u nulo. Potem pa začni delat za noge. Zgornji del je dokaj lahko nabildat, ampak potem te bo vsaka lubica pretepla, ker ne boš imel nobene stabilnosti.

GT-Turbo ::

@Avenger! Vem da ni lahko pridobiti na mišicah, sem hodil v blijžnji fitnes, pa so ga zaprli, tako da je najbližji od mene oddaljen kakih 15 kilmoterov. Zato sem se odločil, da si kupim "domač fitnes". Če pa pravite, da je rezultat z utežmi isti oz BOLJŠI, potem pa le povejte, katere vaje so priporočljive...

LP
Toshiba Satellite L550-117

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GT-Turbo ()

CleanPower ::

1.počep
2.snatch
3.nalog
4.bench press
5.deadlift
6.shrugs
napiši na youtube in poglej.
kot sem že rekel ti ne priporočam da delaš samo za zgornji del.
osebno doma nimam stojal za počep in ga delam kar s pomočjo snatcha(utež za hrbtom) in naloga(utež na prsih). tako da ga delam 60kg ampak to delam explozivno ker mi je važna hitrost. ugajalo bi mi sicer delati z max. težo t.j. ene 130kg ampak na žalost nimam stojal pa tudi 130kg uteži je že kar draga stvar.

tsh2 ::

dodal bi še: dips (kar na dveh stolih), pullups, sklece, bulgarian split squat, leg raises in plank. vpiši v youtube. to so vse zelo težke in zato učinkovite vaje.

CleanPower ::

aja pa še nekaj. v enem mesecu več kot 0,5kg čiste mišične mase ne boš dobil, razen če nisi kak hulk.

BlazP ::

Najbolj profesionalna oprema za treniranje rok. Vse ostalo je kompliciranje.

 Dumbbells

Dumbbells



Vendar kot je bilo ze prej omenjeno, je oslarija trenirati samo roke.

ripmork ::

Zadnjih nekaj komentarjev je super.

Rabljene (nastavljive) ročke in drog za dvigovanje so praktično vse kar rabiš, za celovit trening.
Treniraj celo telo - zaradi skladnosti postave in tudi zato, ker trening celotnega mišičevja dodatno vzpodbudi raven testosterona. Brez ojačanih večjih mišičnih skupin (prsa, predvsem pa hrbet) tudi prave moči v rokah ne moreš razviti, zato pazi, da treniraš vse. Za začetek, definitivno s kompleksnimi vajami (zajemajo več skupin naenkrat, ala skleci, dvigi na drogu, ipd...).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Sportmania ::

Zdravo.

Jz bi samo vprašu nekoč je nekdo predlagal neko fitnes vrv s katero lahko izvajaš vaje doma. Pa je podal neko tujo stran kjer se jo lahko kupi pa sem pregledal vse teme fitnes pa je ne najdem.

Če bi kdo lahko tu kaj pomagal.
HVALA!


itak37 ::

http://www.bodylastics.com/
Verjetno misliš to?

Jest sem nabavu, sem kar zadovoljen.

Sportmania ::

Možno a mi loh pls samo daš link do teme kjer si to prvič objavu link.

HVALA


itak37 ::

Sportmania ::

Hvala! Bo prava ja al to si ti DM?


kduh ::

Si bom še jaz izposodil to temo. Zanima me katera fitnes naprava je najbolj primerna za krepitev vseh mišic oz. večine mišic. Gledal sem simulatorje veslanja, kjer bi se naj uporabljalo 84% mišic. Gledam tudi na to da me vaja na takem simulatorju veseli, vendar se cene gibljejo vse od 150 - 2000EUR in ne vem kaj izbrati. Je še kakšen boljši način vaje?

CleanPower ::

glej take naprave ni ko bi lahko dobro natreniral vse mišice naenkrat. svetujem ti proste uteži. največje mišične skupine pa zadaneš z vajami počep, deadlift, benč, snatch, nalog, lahko tudi veslanje v predklonu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup fitnes naprave

Oddelek: Loža
4913702 (2616) IcyFox
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527090 (5805) cordoba
»

Vaje z lastno težo

Oddelek: Loža
3812267 (10576) Golden eye
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921218 (18198) BlueBerry

Več podobnih tem