» »

Thomson TG782 (amisov) port forwarding

Thomson TG782 (amisov) port forwarding

detroit ::

Na sledečem routerju poizkušam forwardirat porte pa mi nikakor ne uspe, mogoče glup ali karkoli ampk to je prvi router ki mi povzroča te težave...
Ga ima kdo in kako nastavlja da deluje, dvomim da obstaja softwarska greška in ne kažem s prstom na druge.

Sicer sem nekje zasledil da ga moraš ugasnit za 10 min (seriously?) ampak to se mi zdi debilno ker je isto kot bi restartal right? Restartal pa sem ga že velikokrat.
Skero

detroit ::

pa tudi telnetat se ne morem gor da bi izklopil intrusion detection
Skero

mgermo ::

telnetat se tut jst ne morem, porte se pa da forwardat - večino, nekateri porti ostanejo zaprti, čeprav sem jih forwardo

detroit ::

torej je mal gefickt tale zadevščina:)
Me pa zanima če lahko disablam dhcp in bo tv še vedno delal.... pa dam gor pravi router
Skero

Bakunin ::

IPTV je svoj VLAN.

Berserker ::

Si bom sposodil temo. Kot prvo se na zadevo ne spoznam in ne vem točno če je kaj narobe ali pa nimam česa vklopljenega. Imam model THOMSON ST780 router/modem. Kolk berem po netu so thomsoni ful problematični za igre, namreč pri določenih igrah že po par minutah dobivam connection time out, na konzoli pa imam nat type vedno strict in se komaj povežem. Nekaj sem tudi slišal o stalnem spreminjaju ip in podobne cvetke.

stleoric ::

Berserker je izjavil:

Si bom sposodil temo. Kot prvo se na zadevo ne spoznam in ne vem točno če je kaj narobe ali pa nimam česa vklopljenega. Imam model THOMSON ST780 router/modem. Kolk berem po netu so thomsoni ful problematični za igre, namreč pri določenih igrah že po par minutah dobivam connection time out, na konzoli pa imam nat type vedno strict in se komaj povežem. Nekaj sem tudi slišal o stalnem spreminjaju ip in podobne cvetke.


Tole bo prej kakšen problem na povezavi (linijska težava do modema, ali wifi če uporabljaš), kot pa s port forwardingom, ker drugače bi ti ali delalo, ali ne. IP pa se tudi ne spreminja konstantno (ne lokalni, ne PPPoE dokler ne prekineš seje / resetiraš modema). Prijavi napako na Amis, da preverijo, ali je videti kakšen problem na liniji ali modemu.

Berserker ::

stleoric je izjavil:

Berserker je izjavil:

Si bom sposodil temo. Kot prvo se na zadevo ne spoznam in ne vem točno če je kaj narobe ali pa nimam česa vklopljenega. Imam model THOMSON ST780 router/modem. Kolk berem po netu so thomsoni ful problematični za igre, namreč pri določenih igrah že po par minutah dobivam connection time out, na konzoli pa imam nat type vedno strict in se komaj povežem. Nekaj sem tudi slišal o stalnem spreminjaju ip in podobne cvetke.


Tole bo prej kakšen problem na povezavi (linijska težava do modema, ali wifi če uporabljaš), kot pa s port forwardingom, ker drugače bi ti ali delalo, ali ne. IP pa se tudi ne spreminja konstantno (ne lokalni, ne PPPoE dokler ne prekineš seje / resetiraš modema). Prijavi napako na Amis, da preverijo, ali je videti kakšen problem na liniji ali modemu.



Še tole UPnp in SSDP moram vedno izključit da mi v določenih igrah neha izgubljat povezavo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VPN za routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
264006 (3334) trnvpeti
»

Router konfiguracija

Oddelek: Pomoč in nasveti
101046 (840) pudlcek
»

WOL vklop izven localhost

Oddelek: Pomoč in nasveti
5967 (851) petzup
»

NAT Type

Oddelek: Igre
7775 (662) Panther
»

Počasen LAN - internet dela normalno

Oddelek: Omrežja in internet
5629 (523) Senitel

Več podobnih tem