» »

pinnacle studio 14 HD

pinnacle studio 14 HD

gobec ::

Že od vsega začetka imam probleme z montiranjem posnetkov iz HD kamere z pinnacle studio-ti. Poskusil sem že več verzij a je pri vseh enako.Sedaj imam Pinnacle Studio 14 HD. Ko je določena količina(npr. 2 uri) filma na "delovnem traku" je s programom takorekoč nemogoče delat. Vse trokira, za osnovne fukncije potrebuješ veliko časa, ker program sred izvajanja zamrzne. Že odpiranje datoteke traja po 30 min in več. Računalnik nebi smel bit problem, ker ima 2GB rama, Intel Quad 2,4 Ghz, win xp.
Zanima me, če mi zna kdo svetovat kaj naredit za pohitrit to zadevo? Problem je ker se je oče ravno navadil na ta program in če zdej začnem s katerim drugim bo spet cela štala.
Hvala za odgovore

popster ::

poglej če ima veliko porabo rama med procesiranjem potem lahko dokupis ram

sicer pa stvari trajajo


grafična bi mogla prevzet tudi kaj vloge

gobec ::

Grafična je Geforce 8600 GT, koliko je zaseden ram pa bom pogledal in napišem potem.

TOP ::

Če maš 4 jedrni proc in 4gb rama mora delat lepo tekoče,ker z 2gb je mal premalo za lepo tekoče delovanje.Pa program maš original,ker tisti iz travnika znajo tudi delat čudno.

gobec ::

Pogledal sem in ko je Pinnacle odprt mi kaže da je 1,2Gb rama v rabi. Sicer je pa program samo laufal, nism nič delal na njem tako, da se mogoče ta številka poveča.
Če dokupim še 2 Gb rama mi bo sploh Win Xp zaznal?

RazzorX ::

Ne (seveda če imaš 32-bit).

gobec ::

Ja imam 32 bit. No kar sem zasledil bi mi pa okrog 3,2 Gb rama le zaznalo. No uglaunem pa dvomim da je ram problem, saj kot sem rekel je ob uporabi Pinnacla v rabi le 1,2 Gb rama.
Kaj s tem procesorjem bi lahko imel 64 bitni windows?

popster ::

Pogledal sem in ko je Pinnacle odprt mi kaže da je 1,2Gb rama v rabi.


1,2/2gb rama je malo
moras met nekje pod 50% porabo bi rekel;)

Johanus ::

Ne poznam odgovora, sam nimam teh težav (čeprav je res, da je delo vedno počasnejše, ko se veča dolžina videa). Imam pa Windows 7 64-bit, Studio 14 in 4GB rama...

Na drugi škatli pa imam XP, Studio 12 in 1GB rama, pa tudi ni tovrstnih težav...


Pa da še laz postavim vprašanje:
Ima še kdo težave pri uvozu .mpeg datotek? Namreč spoh ne morem uvažati datotek iz svoje kamere.
Zanimivo pa je, da če datoteke uvozim z verzijo 12 in projekt shranim, ga lahko potem v 14 normalno odprem in urejam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Johanus ()

Igi.M ::

Danes sem preiskusil pinnacle studio 14 HD pa me zanima , kateri kodek in nastavitve naj uporabim , da bo video posnet z SD kamero standardne ločljivosti (720×576) čim bolj kvalitetno zgledal na 1080p HD Televizorju?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odločanje med 32 in 64 bitnim windows 7 pro

Oddelek: Operacijski sistemi
141786 (1527) bluefish
»

Iščem dober program za video obdelavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
223374 (3070) #000000
»

Računalnik za full HD obdelavo

Oddelek: Kaj kupiti
283813 (2864) opeter
»

premalo navideznega pomnilnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
101107 (907) anika87
»

[uradna tema] Pinnacle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13419818 (7364) dire

Več podobnih tem