» »

Genius bluetooth miš

Genius bluetooth miš

Onlyx ::

Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje glede bluetooth povezave računalnika (uporabljam windows 7) z miško (Genius navigator 900). Na prenosni računalnik sem brez problema naložil bluetooth (od belkina). Sedaj bi rad, da se prek njega poveže bluetooth miško. Na računalniku preko bluetooth menija dodam "new device", potem mi le ta najde miško, vendar ko kliknem "next", mi računalnik že pol ure sporoča "connecting to device...", vendar očitno brez uspeha.

Mogoče veste v čem bi bil lahko trik?

P.s. Problem je tudi, da sem izgubil originalni cd, ki je bil priložen z miško. Na prejšnjem sistemu xp je delovalo normalno.

Hvala za odgovore in lep pozdrav.
  • spremenil: Onlyx ()

Onlyx ::

pod miško je tudi nek gumb connect, vendar kljub pritiskih ni nič drugačno.

ss1234 ::

možno da še ni driverja za windows 7. tud možno da ga nikol ne bo. drugač pa poglej na njihovo stran če je driver je tm sigurno

gapic_8 ::

po moje so tudi krivi driverji...ali pa slaba bluetooth povezava! a druge naprave preko tega bluetootha delajo normalno??

Tomas 33 ::

Mam omenjeno miš na Win 7 x64 in deluje BP. Nisem rabil nikakršnih driverjev (jih je računalnik dobil iz neta). Le pritisnil tipko connect in na računalniku poiskal miško. Ko se spari z računalnikom, izberi opcijo brez kode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomas 33 ()

Onlyx ::

Sem rešil, niti ne vem kako.

Tomas 33 na začetku sem naredil natančno tako kot praviš (poiskusil sem 10 in večkrat), vendar se nikakor ni hotelo povezati z bluetooth sprejemnikom. Potem sem zamenjal sprejemnik z nekim drugim (beri starejšim) in je delovalo. Nato vzamem spet prvotni sprejemnik in glej ga zlomka, (začuda) se je sedaj povezalo tudi z njim.

Skratka sedaj deluje, hvala pa še enkrat za vse nasvete.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška na adroid telefonu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152302 (1997) fujtajksel
»

USB težave

Oddelek: Strojna oprema
11759 (519) addy93
»

HP ProBook 4710s ( nx631ea ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411733 (6999) stumf
»

zakaj miska ne deluje??

Oddelek: Strojna oprema
387381 (6667) ecstasy
»

Bluetooth miška za prenosnik

Oddelek: Strojna oprema
53002 (2800) jackorsen88

Več podobnih tem