» »

Bluetooth miška za prenosnik

Bluetooth miška za prenosnik

colMatto ::

kero Bluetooth mini miško mi svetujete katere so na razpolago na slo trgu?
slabosti, prednosti glede na navadno?

colMatto ::

a res noben mi ne more pomagat!?:'(

AndrewSmith ::

1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

telargo ::

Imam Logitech V270 bluetooth miško skupaj s HP prenosnikom. Super zadeva, ker ni nobenih vmesnikov in imaš tako dovolj praznih usb slotov in ni ti treba vedno ko seliš prenosnik iztikati vmesnik- praktično če prenosnik veliko prestavljaš.
Dela solidno, ima pa delček sekunde zakasnitve- zna biti moteče. Kdaj se tudi noče povezati, ko štartaš računalnik-vendar redko, pač skoraj vsaka hi-tech. Moraš ponovno zagnati winse.
Je nekoliko težja (2 aa bateriji). Dela mi že mesec in pol po cca 2 uri na dan. Ne vem pa kako dela z ni-mh baterijami- manjša napetost od standardnih za enkratno uporabo.
Indikator na miški ne deluje, samo če imaš še usb bluetooth vmesnik (kupiš ločeno) -absurd; ravno to je njena prednost, da ga ne rabi.
Mal je tudi moteča nastavitev prave hitrost kurzorja, ampak me ne moti.
Imaš pa nek indikator na programčku, ki ga dobiš zraven in te naj bi sproti opozarjal preko oknca,ko si npr. v winsih. Mene še ni ker so baterije še OK.
Meni je huda miš, ampak ni za profesionalno uporabo ali za igričarstvo- bluetooth ima pač delček sekunde zakasnitve. Sam jo pa itak uporabljam sam za internt, mail, msn, word, excel ipd.
Mal razmisli, ker je tudi cena precejšnja. Imaš veliko možnosti. Je pa itak kvalitetna zadeva ker je Logitech. Odvisno je tudi od tvojega prenosnika oz bluetooth driver-ov. Na tujih forumih sem zasledil velike težave na Apple PowerBooks-ih.javascript:smesko('[:\\\\] ');
javascript:smesko('[:\\\\] ');

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: telargo ()

telargo ::

POMEMBNO POJASNILO K ZGORNJEM ČLANKU:
V prenosniku moraš imeti že tovarniško vgrajen bluetooth vmesnik.
Če tega nimaš, pa si želiš brezžično miško, je boljša RF miška, ki je veliko cenejša (+zraven vedno dobiš rf usb vmesnik, pri bluetooth miškah poanvadi ne). Teh je večja izbira v trgovinah in bolj je zanesljiva brezžična povezava RF. Bluetooth povezava se bolje obnese za hitre in reativno enostavne prenose podatkov, kot pa za povezave kot so miške in tipkovnice.
jes, jes

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: telargo ()

jackorsen88 ::

mene pa zanima če lahko za to V270 miš uporabim katerikoli bluetooth adapter ali moram biti na kaj pozoren? Razmišljal sem da bi naročil TA adapter.

hvala
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[BlueTooth] USB Adapter + Slusalka/Mikrofon

Oddelek: Kaj kupiti
94982 (4601) k4vz0024
»

Baterije pri brezžičnih miškah

Oddelek: Strojna oprema
161623 (1293) miko 55
»

Bluetooth miška za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
61372 (1258) zee
»

Brezžična miška za notebooka

Oddelek: Kaj kupiti
71524 (1350) p4
»

Brezžična miška za prenosnik.

Oddelek: Strojna oprema
71947 (1859) dkRusky

Več podobnih tem