» »

Parkiranje za umret!

Parkiranje za umret!

1
...
3 4
5
»

fosil ::

Marsikje po svetu dobiš kazen tudi če parkiraš tako da je tvoj avto čez črto. Ne bi bilo slabo tud pri nas razmislit o tem.
Tako je!

Vikking ::

Sam v tujini imajo širša parkirna mesta označena s črtami. Saj pri nas še vedno uporabljajo šablone izpred več kot 20 let ko so po cesti vijugali še fičeki jugeci in stoenke.
Potem pa se v boxe parkirata limuzna in športni terenec, pa ne moreta izstopiti iz avtomobila oz. odpreti vrata. Ker se vsak boji za svojo pločevino, bosta parkirala dovolj narazen da zasedeta 4 parkirna mesta po črtah.

fosil ::

V tujini, vsaj po evropi, niso parkirna mesta nič večja kot pri nas.
Tako je!

T-h-o-r ::

so

že pri nekaterih novih trgovskih centrih v slo. so precej širši
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Bias ::

Hmmm :D

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

Volk| ::

_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

CoolBits ::

8-O
Dosmrtni zapor in vsak dan obvezno posnetek gledat!

Pyr0Beast ::

*gasp*
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Keyser Soze ::

Saj, verjetno je bilč instant mrtev in tudi truplo ni bil ravno v najboljšem stanju.

Ampak, kar peljat se mimo, kot da ni nič. Ja hudiča, moraš bit pa tud mal bolan, čeprav si samo mimoidoči. Šele policaj je "preveril" kaj je s tipom. Beštja, tale čredni nagon.
OM, F, G!

Super Sonic ::

Jaz sem pa najprej opazil, da se je kolesar vozil skoraj po sredini ceste. Če bi se vozil malo bolj desno, tam kjer mu pritiče, mu ne bi bilo nič.

Da ne bo spet pihal kdo, da zagovarjam tistega, ki je skoraj z "risano" hitrostjo divjal mimo - ga ne, pravim samo, da je kolesar vozil tam, kje mu prostora ni. Če tudi ga ne bi zgazil tale zadrogiran idijot, bi ga lahko katerikoli drug običajni voznik (verjetno z manjšo silo, pa vseeno).
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Matev ::

zanimivo da nihče ne stopi k poškodovanju

verjetno mu je razmnesarilo glavo in se je že na daleč videlo da je konec z njim

detroit ::

sj men sploh ni jasn kje naj bi se kolesar ki je prvi privintal na sceno sploh lahko vozil se (z desne proti levi pride)
Skero

WarpedGone ::

Ampak, kar peljat se mimo, kot da ni nič.

Hja, če parkrat pogledaš vidiš, da so se naprej odpeljali tisti, ki zadeve enostavno niso vidl.
Un voznik pred katerega nesrečnik pade na tla je totalno v šoku in nuca več kot minuto da se uspe spravit ven iz avta.
Tut tist, ki za mal uide da kolo ne prileti vanj, se 20m naprej ustavi. Un nasproti vozeč se tut takoj ustavi.
Oni zadaj pa niso vidl kaj se dogaja ampak sam da spet neki komplicirajo in so šli po svoje naprej.
Zbogom in hvala za vse ribe

frudi ::

Ta posnetek bom nosil s seboj na ipodu. Da ga pokažem policistu, če me kdaj ustavi, ker se s kolesom na nevarnih odsekih peljem po pločniku, namesto po cesti...

Super Sonic je izjavil:

Jaz sem pa najprej opazil, da se je kolesar vozil skoraj po sredini ceste. Če bi se vozil malo bolj desno, tam kjer mu pritiče, mu ne bi bilo nič.

Tik pred trkom je nesrečnež vozil čisto pravilno ob desnem robu.
Pred tem je res zapeljal precej levo, ampak o razlogih za to nima smisla pametovati... lahko je bil pijan, lahko pa se je samo izogibal kupu pasjega dreka.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

WarpedGone ::

www.Šalabajzer.sem

Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

M-XXXX ::

Še dve moje:


Da ne omenjam, da se mi je že tako ali pa tako mudilo, pol sem pa tako zelo dragocene sekunde zgubljal ko sem v tole rinu...


Tega tipa je pa cela bencinska gledala z odprtimi usti:D

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

OrkAA ::

Še eno bizarno parkiranje z moje strani...

retard park



Ženska je izstopila, sestavila otroški voziček in odšla za časovno obdobje daljše od ene ure.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

M-XXXX ::

To sem kakšen teden nazaj vidu v Trebnjem eno: na glavni cesti čez Trebnje je na direktno na voznem pasu (ob ene pol 2h) pustila avto in šla v pekarno nasprot:D Sem bil tako šokiran, da še potrobit nisem mogu...

BlueRunner ::

OrkAA je izjavil:

Še eno bizarno parkiranje z moje strani...

retard park



Ženska je izstopila, sestavila otroški voziček in odšla za časovno obdobje daljše od ene ure.


Heh. Ja. Sploh, da na nič ne rečem o tistih dveh, ki sta desno od nje parkirana tik pred prehodom. Ajd, karavan še nekako gre, pickup pa ti čisto zakrije pešce, ki ti stopajo na prehod iz leve.

Tako se na tej sliki skriva najmanj 4 x kazen za napačno parkiranje + pajek, da se odstrani vozila, ki povzročajo nevarnost ali ovirajo promet. Redarjev ali policije pa seveda od nikjer, če pa, pa jih takšne malenkosti običajno niti ne zanimajo. Oddelčna stvar: zakaj se bi policist varnostnik ukvarjal z delom policista prometnika. Saj ni za to plačan. ;((

Matev ::

najmanj 4 x kazen za napačno parkiranje + pajek, da se odstrani vozila, ki povzročajo nevarnost ali ovirajo promet. Redarjev ali policije pa seveda od nikjer,


potem bi pa nekdo jokal po forumu da so ga kaznovali ker je samo za 2 minutki po čike škoču v trafiko

energetik ::

OrkAA je izjavil:

Še eno bizarno parkiranje z moje strani...
Ženska je izstopila, sestavila otroški voziček in odšla za časovno obdobje daljše od ene ure.

Če se ne motim, je tole na Trdinovi v LJ? Če je, potem je parkirala 15 metrov od vhoda v Policijsko postajo. Aja, policaji so štrajkal verjetn... ;((

OrkAA ::

energetik: Jap, tole se dogaja direktno pred policijsko postajo na Trdinovi.

BlueRunner ::

Klasika....

Samo potem res več ni logike. Če bi bili policisti res "inkasanti", potem ga ni lažjega, kot popisovanje pred vrati postaje. Če pa niso "inkasanti", pa ni jasno zakaj se trudijo s stvarmi, ki so večinoma manjše (cenejše) kršitve, hkrati pa spregledajo hujše (donosnejše) kršitve, ki se jim v istem trenutku dogajajo pred nosom.

Res je ni logike. Je pa razumljivo, da ima policija v splošnem tako nizek ugled, če ni sposobna pomesti niti dobesedno pred svojim pragom.

Volk| ::

Kaj rečt modelu ki tako parkira s tako malim avtom?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

__Devil__ ::

Naj si kupi večjega :))

šernk ::

in kaj zasede potem 2 parkirna za tovornjake? :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

energetik ::

Tukaj bi bilo bolj vprašanje, kaj rečt modelom ki so začrtali take parkirne bokse, da moraš z 1/3 avta rinit na pločnik...

El Barto ::

A samo 1/3, prej bi rekel 1/2 za narmalne avte.

En pametnakovič je narisal bokse za 126P, pa še ta potem rit moli na cesto. :8)
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Volk| ::

Tudi jaz tu parkiram, pa so boksi zarisani čist uredu. Zato so narisani poševno, da je dovolj placa. res da pešec nima celega pločnika, toda tukaj je tako dimenzionirano. Saj se tudi po LJ, parkiran na pločnike, pa je čist uradno, še celo plačuje se za to.
Se pa tukaj najdejo take cvetke kot sem objavil, kateri parkirajo tako,da ne ves če ima človek vse pri sebi razčiščeno. Kaj je težko parkirat, tako kot je zarisano? Je to prevelika umetnost?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Volk| ::

Še ena mojstrovina iz Žurnala


KLIK
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

IvoJan ::

zihr je bla ženska :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

recmajkemi ::

 invalidni Tof

invalidni Tof

gokky ::

Volk| je izjavil:

Tudi jaz tu parkiram, pa so boksi zarisani čist uredu. Zato so narisani poševno, da je dovolj placa. res da pešec nima celega pločnika, toda tukaj je tako dimenzionirano. Saj se tudi po LJ, parkiran na pločnike, pa je čist uradno, še celo plačuje se za to.
Se pa tukaj najdejo take cvetke kot sem objavil, kateri parkirajo tako,da ne ves če ima človek vse pri sebi razčiščeno. Kaj je težko parkirat, tako kot je zarisano? Je to prevelika umetnost?


Na pločnik v tem primeru (ko črte niso zarisane nanj) ne smeš parkirati.

energetik ::

Saj, zato pa je to parkirišče uporabno kvečjemu za Smarta in Matica. Res težki strokovnjaki so načrtovalci takih parkirplacev.

Volk| ::

gokky je izjavil:

Volk| je izjavil:

Tudi jaz tu parkiram, pa so boksi zarisani čist uredu. Zato so narisani poševno, da je dovolj placa. res da pešec nima celega pločnika, toda tukaj je tako dimenzionirano. Saj se tudi po LJ, parkiran na pločnike, pa je čist uradno, še celo plačuje se za to.
Se pa tukaj najdejo take cvetke kot sem objavil, kateri parkirajo tako,da ne ves če ima človek vse pri sebi razčiščeno. Kaj je težko parkirat, tako kot je zarisano? Je to prevelika umetnost?


Na pločnik v tem primeru (ko črte niso zarisane nanj) ne smeš parkirati.


Če misliš na sliko tistega rdečega Matica...črte so narisane, lahko parkiraš!
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Hardstyle ::

Črt ni na pločniku, to je mislil.

In če ni črt na pločniku, na njem ne smeš parkirat, torej lahko sklepaš da je ta parking narejen samo za Matice in smarte =)

gokky ::

Obstaja še možnost, da je na levi strani slike nekje prometni znak, ki dovoljuje parkiranje tudi na pločniku, vendar glede na širino pločnika dvomim.

energetik ::

Hardstyle je izjavil:

Črt ni na pločniku, to je mislil.

In če ni črt na pločniku, na njem ne smeš parkirat, torej lahko sklepaš da je ta parking narejen samo za Matice in smarte =)

Točno to sem mislil.

imagodei ::

Tema je Parkiranje za umret, ne Dvigovanje avta z viličarjem.
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

imagodei ::

Tukajle prosim nadaljujte v prvi vrsti z limanjem "parkirnih mojstrovin", v forkani temi pa lahko nadaljujete offtopic, ki se je razvil. Hvala
- Hoc est qui sumus -

LordTado ::

M-XXXX ::

LordTado je izjavil:

http://poststuff5.entensity.net/121211/...

Tale ga je prav mojstrsko parkiral (če spregledamo reveža zadaj)
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkiranje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6718164 (4396) acookook
»

Mestno redarstvo (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59397344 (15210) UganiKdo
»

Kaj lahko parkiramo na parkirišču?

Oddelek: Na cesti
243485 (2198) Daliborg
»

Parkirišča med bloki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14422788 (18709) Saul Goodman
»

Ali lahko občan redarja kaznuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6815680 (13233) Utk

Več podobnih tem