» »

razbil avto in sedaj nevem ali smo prav naredili da nismo klicali policije ali ne

razbil avto in sedaj nevem ali smo prav naredili da nismo klicali policije ali ne

1
2
»

T-h-o-r ::

gazibo je izjavil:

ne rad bi prov registracijo prenesel na drug avto. je možno sploh ?



ja, ni panike sploh
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

gazibo ::

koyotee je izjavil:

omg, nekateri je res bolje da nimajo izpita, kaj šele avta. tudi ti si raje kupi kolo.


ker ?

Tody ::

Nevem kaj bi bilo tukaj tako čudnega. Odjaviš avto, kar pomeni da ga vzameš ven iz prometa. Takrat se prekliče tablice, in vsi podatki ki spadajo zdraven. Po pravilih ti bi vrjetno vzeli tablice, če pa predaš vse papirje, ki so potrebni za registracijo avtomobila pa seveda lahko uporabiš iste, ker jih pač noben še ni vzel.

element ::

Bonus/malus je vezan na osebo. Kupiš avto in začneš pri 100%, nato greš vsako leto dol (ali gor, če povzročiš nesreočo). Če zamenjaš avto za novega se boniteta prenese. Če si kupiš še en avto in imaš hkrati dva, začneš pri drugem pri 100%, ne glede na bonus pri prvem. Glede na to, da imajo zavarovalnice izmenjavo podatkov dvomim, da bi ti spregledali, če bi odjavil avto in ga še enkrat prijavil.

koyotee ::

element, ne nakladaj neumnosti. Bonus/Malus NI vezan na osebo. Mama mi je prepisala 35% bonusa name, ko sem registriral vozilo, ker ona ne vozi več
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

solatko ::

Ti ne nakladaj neumnosti, prenos je možen med zakonskimi partnerji in ob dedovanju, na sina, hči ne gre sploh. Izjemo naredijo, če imaš pri isti zavarovalnici vse zavarvano, vključno z življenskim, rentnim varčevanjem ali, če poznaš kakšnega na vrhu.

LapD ::

hm jst nisem imel nobenih težav pri prenosu pri triglavu ... sem šel direkt v prvi razred, fotr pa s svojim v začetnega, se pravi sva samo zamenjala in nevem zakaj bi zato rabil poznati nekoga na vrhu?
web&motion designer

solatko ::

Samo zamenjala sta verjetno lahko, še nisem bil v taki situaciji, vendar sin vozi moj avto že 10 let, ker nisem mogel prenesti na njega 50% bonusa, ki sem ga imel na dveh avtomobilih.
Sva sedaj oba na Generaliju, pa tudi ni nobene možnosti.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212548 (1582) kixs
»

Kaj storiti ob prometni nesreči - zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8720139 (12711) ...:TOMI:...
»

Prometna : naredil škode za 80€, sedaj moram plačat 300€ več zavarovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8017980 (14795) dj_uro
»

karambol in odplačilo škode

Oddelek: Loža
323582 (2953) Blazz
»

Pobeg pri nesreči (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6817818 (14458) Keyser Soze

Več podobnih tem