» »

Koncerti...

Koncerti...

darh ::

Hmm.. na koga se obrnit z idejami za koncerte? Ker jih očitno primanjkuje.. al pa ne jest dobivam informacij... ker bi blo carsko poslušat v živo bende kot so Creed, RHCP, Puddle Of Mud, Incubus, KoRn, System Of A Dawn, Slipknot...

>:D
Excuses are useless! Results are priceless!

icek ::

Jaz se raje odpeljem na koncert v avstrijo. Je dosti bolse, pa se bolj normaln folk.

R0K ::

Ja v slo. je bolj kurc to. Od teh, k si jih napisal vsak 1x na deset let pride :O ;(

Sicer pa bi jest najraj šou poslušat Papa Roach..jaaaaa :D

frudi ::

moje najljubše skupine sem imel možnost slišati v živo, pri nas, vsako poletje eno - R.E.M., Pearl Jam in Nick Cave and The Bad Seeds. vsi koncerti so bili vrhunski in nepozabni in dvomim, da bi jim katerikoli od bendov v prvem postu sploh prišel blizu...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

darh ::

frudi.. don't go there.. ta tema ni bla odprta z ralzlogom - moj band je boljš od tvojga... vprašanje je ravidno v prvem postu in prosm da se teme držite...
Excuses are useless! Results are priceless!

R0K ::

A se, da kje dobit kake posnete koncerte?

Orginal ane. VHS alpa DVD?

Alpa vsej naslove povejte (vaše najljubše), da bom pogledal...

Thx.

frudi ::

xbite, sej nisem mislil tega, da je nek bend boljši od drugega. no, vsaj ne kar se tiče same glasbe; že dolgo nazaj sem spoznal, da naj vsak posluša, kar mu paše in naj ne mori drugim, ki poslušajo drugačno glasbo.
vseeno pa vem, da se bendi delijo tudi po tem, kako dobre koncerte imajo, tako kar se tiče glasbe, priprave, tehnike, odnosa s publiko, splošne atmosfere na koncertu... itd. in v koncertnih nastopih so bendi, ki sem jih naštel, zares neverjetni. bil sem poleg tega še na par koncertih - Green Day, Body Count in celo na Kellyjih (8-)), ampak oni trije so bili 'in a league of it's own'. recimo Green Day so se mi pa v živo zdeli precej bedni, kljub temu da sem takrat bil kr vsarjen na njih. dobra glasba torej še ni garant za dober koncert.
ne mislim torej žalit nikogar, ki jih posluša, ampak za recimo KoRn, Slipknot in podobne bende, glede na zvrst glasbe in njihovo vedenje in odnos, si jih ne predstavljam kot dobre koncertne bende.
je pa res, da vsak od koncerta pričakuje kaj drugega...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

NoUse4AName ::

Najraje bi sel gledat na koncertu bend imenovan No Use For A Name, ker so eni najboljsih live bendov (dostikrat komade zapojejo boljse na koncertu kot pa v studijo verziji pesmi).

perci ::

Enkrat ob priliki (ko bo konert v radiju 300km) bo treba it na U2 in RHCP, sicer pa grem danes na Bajago.

sketch ::

xbite moras bit mal insiderja... ampak ce ze mas idejo, jo bi mogoce znal sprejet na SKUC ropotu, ali pa na Radiu Student - ceprav se tam probajo ukvarjat bolj z alternativo. Sicer pa vem, da koncerte organizira moj bivsi ucitelj ang. v SS, peter barbaric (njegova knjiga "okopi slave" je se kar ql btw)
Drgac pa probas lahko tut sam... samo ce gre kaj narobe, bos ob zadnji fičnik prihrankov :D
Uf, prepozno zame.

lp
s.

ps. sicer pa sem tudi jaz kojc na incubusih. Oni pa zmagajo ^_^
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

webcreator ::

Frudi: če so bli to največji koncerti kar si sploh bil, pol sploh ne veš kaj je koncert ... Pejt enkrat na kak res velik koncert (ala Ozzfest v Italiji) pa boš vidu, da je SLO premala za prav koncert ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siddharta - VI

Oddelek: Sedem umetnosti
206882 (6482) Nikec3
»

Vam najboljše pesmi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
546246 (5428) JamesBond
»

Metal (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5611293 (10416) icek
»

Metallica, Apocalyptica, Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696296 (5471) Pisk
»

pop arts festival

Oddelek: Loža
301451 (1102) Elton

Več podobnih tem