» »

video problem

video problem

pino ::

hoj
Imam kartico za montazo videa (dv now av) Stvar pri zajemanju videa dela ok. Ko zmontiram video in ga predvajam prvic mi dela ok. Ko si hocem pogledati umotvor drugic, pa zacne stvar stekati, kot vcasih ko smo imeli 200Mhz proce. Zalaufam stvar ponovno cez nekaj casa, vcasih dela vcasih pa spet vlece. Kakor kdaj.
Imam amd 900Mhz(nenavit) 128 rama, win98se, ata66 diskovje, plata mama abit.
A bi mi vedel kdo kaj svetovat, ker ne morem nobenega zmontiranega materiala spravt na video kaseto.
Hvala
LP Pino

Rott-von-weiler ::

pri nekaterih video karticah je lahko problem že sam procesor meni so toplo priporočali intel ker naj bi z amd-jem imel probleme pa sem mejl na firmo poslal ki kartice dela pa sn dobo isti odgovor zakaj naj bi blo to tak nimajo pojma vsaj jaz tako mislim če mi odgovora ne dajo:O

Kekec ::

Lahko bi mal napislakatero kartico imas pa kaksen format si nastavil ko si hotel zajemat video (resolucija, št. slikic ....) jst mam eno cist amatersko kartico All in wonder 128 in mi do določene meje zadeva kr odlično deluje pa čeprav imam se vedno ata 33 pa p3 500...
lp!

pino ::

hm ja kaj ti naj napisem kot dv now av kartica je. zajema v dv formatu tud stiskanje, je pa resolucija 720X576. televizijska. Manjsi format ne pride v postev ker pol slika na tv ni dobra. Je pa tko, da men zajema brez izpuscenih framov, samo ko zmontiram mi potem pri gledanju in predvajanju prekinja.
LP Pino


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpiranje MOV formata

Oddelek: Pomoč in nasveti
113365 (3210) Mendex
»

[uradna tema] Pinnacle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13420078 (7624) dire
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507329 (5396) Tiash
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918483 (5455) Pyr0Beast
»

PC primeren za urejanje videa

Oddelek: Zvok in slika
321733 (1283) Caligula

Več podobnih tem