» »

Zamrzne mašina, ko grem na net.

Zamrzne mašina, ko grem na net.

Caniggia ::

Pozdravljeni.


Zadnjih 14 dni vedno, ko grem na net s PCI 56k modemom, mi masina zamrzne. Vcasih po petih minutah vcasih po pol ure, redko deluje tudi malo dlje, ampak zamrzne pa sigurno.
Pod XP-jih modem uporabljam ze vec mesecov in to brez kakersnih koli problemov, le v zadnjih dnevih mi nekaj nagaja.

Ce ima kdo kaksno idejo!

lp, Beno

ToniT ::

Preveri RAM!

bmen ::

A je modem motorola SM56?
Meni se s tem modemom (cena=2,5kSIT) zadnje dneve dogaja enako. Mašina (win2k) zmrzne po nekaj minutah.
POtem pomaga samo ponovni zagon PC.

Začasna rešitev-do nabave novega modema je - iz omare potegnil star 28.8k zunanji modem - dela brez problemov (samo malo počasneje gre).

PS
Ali se tudi komu od vas, ki uporabljate Voljo zdi da gre zmeraj počasneje.

Lep pozdrav.
Bmen

usb2.0 ::

Isto se je dogajal pri moji punci, na 14 dni starem pcju.
Modem seveda MOTOROLA 56k, za 2.5 k SIT...Problem smo rešili tako, da smo menjali matično ploščo, sedaj pc ne zmrzuje več, vendar je pa problem v tem, da se ji povezava prekine po 15 minutah...Pol more pa ponovno vzpostavljat povezavo, še sreča, da gre zdej na ISDN, kasnje pa na ADSL...Zamenjaj modem, pa bo stvar delovala b.p.

AngelOfDeath ::

Pri tem modemu so sami problemi z vozniki in ostalim ne kupuj te nesnage, rajši nabavi kakega us roboticsa >:D

Caniggia ::

Najvecji stos je v tem, da modem ni Motorolin ampak Rockelow in da je hodic vredi delal. Aja pa se nekaj. Sosedu se dogaja, da se poveze na net pol pa cez pet minut net ne dela vec je pa se povezan.

Cudne stvari se dogajajo zadnje case.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens I-surf ISDN adapter in WIN XP

Oddelek: Strojna oprema
101794 (1409) pchelpsi
»

2 letna tragedija!

Oddelek: Strojna oprema
111423 (1001) Dami
»

kupujem modem za XP-je

Oddelek: Kaj kupiti
171164 (892) Smorny
»

Motorola modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
14888 (664) Koci
»

Modem 56k

Oddelek: Strojna oprema
10982 (864) Koci

Več podobnih tem