» »

Priklop 2 ekranov na Ati 5850

Priklop 2 ekranov na Ati 5850

turkx90 ::

Naročil sem si računlanik s to grafično in me zanima, da če se da imet priklopljena na 2 ekrana, s tem, da na enem igraš igrico in na drugem imaš odprto namizje?

jizzer ::

Teoretično verjetno ne praktično pa pomoje ja :D

M-XXXX ::

Da!

turkx90 ::

Če bi sledila razlaga ki bi povedalaa kakao se to izvede nebi blo slabo...:P

DT232 ::

Je možno. Sem imel 7600GT, in sem imel tako nastavljeno kot praviš, da sem na enemu ekranu igral na drugemu pa imel namizje. V nastavitvah za grafiko nastaviš da se oba monitorja obanšata kot eden in to je to...nobene komplikacije. Ko zaženeš igro, se ti itak razširi na primarni monitor (1)..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DT232 ()

jRk0 ::

problem je, da ko bos v igri, ti bo resolucijo naredlo iz igre in ce ne bos igral na nativni resoluciji (1920x1080 recimo) bos mel namizje manjse. sicer vidis vsa okna in vse tece na drugem monitorju, ampak ko bos preklopil na namizje te bo vrglo iz spila.
You fuck up once, you loose two teeth.

DT232 ::

jRk0 je izjavil:

problem je, da ko bos v igri, ti bo resolucijo naredlo iz igre in ce ne bos igral na nativni resoluciji (1920x1080 recimo) bos mel namizje manjse. sicer vidis vsa okna in vse tece na drugem monitorju, ampak ko bos preklopil na namizje te bo vrglo iz spila.



Res je da ko bo v špilu mu bo ta prevzela resolucijo. Za tisto drugo, da pa klineš na desktop ko si v špilu pa ni možno. Saj jaz nisem mogel, ko sem recimo špilal COD4 al pa kaj drugega, da bi kar z miško preletel na drug ekran oz. desktop ni bilo izvedljivo. Sem moral kar ven iz špila da sem lahko pol po desktopu šaral.

jRk0 ::

saj to da bi z misko preletel vecinoma ne gre. gre vcasih v menujih od igre da misko potegnes dna drug ekran, ampak komaj ko kliknes nekaj ti preklopi.

Mislim sem na alt+tab preklop. ampak v obeh primerih ti igro minimira, ko preklopi na namizje, pa ce nimas resolucije namizja v igri, ti bo stvari na sekundarnem monitorju premetalo iz pozicij pravih. vsaj meni jih=)
You fuck up once, you loose two teeth.

M-XXXX ::

turkx90 je izjavil:

Če bi sledila razlaga ki bi povedalaa kakao se to izvede nebi blo slabo...:P

Ni tukaj nobene razlage: samo priklopiš in tako je.

jizzer ::

Zdaj mam ekran 19" z max resolucijo 1280x1024 in me zanima ko nabavim novi monitor(24" max resolucija 1920x1080) če ju bom lahko vezal isto kot je vprašal turkx90?

M-XXXX ::

jizzer je izjavil:

Zdaj mam ekran 19" z max resolucijo 1280x1024 in me zanima ko nabavim novi monitor(24" max resolucija 1920x1080) če ju bom lahko vezal isto kot je vprašal turkx90?

Da

jizzer ::

kulsko :D

turkx90 ::

Huh super to, pol komaj čakam nov pc...:D

jRk0 ::

jaz mam tudi 2048x1152 (23) + 1280x1024 (19). edino glupo pr tem je, da je v bistvu boljse 17" lcd zraven dat, ker ma 19ka prevlko piko in je vse preveliko na 19ki pol.
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

monitor 27" (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5535525 (19878) Argica
»

Se splača dobit HD 6870?

Oddelek: Pomoč in nasveti
112102 (1733) Janac
»

Povezava grafične z HDMI ter LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
243375 (1373) ales1977
»

Not optimum mode

Oddelek: Strojna oprema
102290 (1764) MIHAc27
»

LCD 1280x1024 ali vec ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71715 (1638) Zheegec

Več podobnih tem