» »

Jankovicu je dolgcas

Jankovicu je dolgcas

««
25 / 32
»»

Ramon dekers ::

kaj boš pa tam delal če pa je kandidat že izvoljen? me res zanimajo novi projekti, kakšen trgovinski center to sigurno rabi ljubljani, mogoče igrišče za golf, aa vsekakor pa zgraditi mogoče pososditi denar za đamijo!

noraguta ::

Samuel je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

pa vseeno to dela za denar! saj ni karitas jebem... vprašaj eno od merkatorjevih delavk kako dober šef je bil


In kaj bo povedala ena izmed 10.000 delavk. A une vprašamo, ki so jokale, ko je šel iz Mercatorja??

ko je šel , ga je bilo potrebno dokapitalizirat.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Ramon dekers ::

noraguta je izjavil:

Samuel je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

pa vseeno to dela za denar! saj ni karitas jebem... vprašaj eno od merkatorjevih delavk kako dober šef je bil


In kaj bo povedala ena izmed 10.000 delavk. A une vprašamo, ki so jokale, ko je šel iz Mercatorja??

ko je šel , ga je bilo potrebno dokapitalizirat.



no tudi merkur je potrebno dokapitalizirat ko je šel Bine:)Takrat sploh ni bilo konkurence, mercator, spar. Zdaj pa je cel kup trgovin ki mu odvzemajo stranke od lidla do hoferja in eleclerca...

Mr.B ::

Ja SSS, jaz samo pogledam finančno poročilo občine, pa mi je jasno stanje kamor te pripelje uspešni manager Jankovič. Kot kaže si pa premajhen, da bi tvoja denarnica to direkt občutila:). No ampak to mnenje je preveč populistično, pa se kaj takega res ne smatra za resni argument.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sss ::

You gotta spend it to earn it ;)

Šalo na stran. Se strinjam da je zapufanost občine precej narastla ampak sigurn neb bla tolk velka če neb odvajal 60mio drugim občinam, ki si mimogrede tega statusa tudi ne zaslužijo.

Samuel ::

noraguta je izjavil:

ko je šel , ga je bilo potrebno dokapitalizirat.


pa ne zaradi izgub... kake fore pišeš!?

Mr.B ::

Dej SSS, sedaj pa je za vse krivo tistih 60 milEUR, kot da ni bilo volitev leta 2008, pa do danes ni in tudi v bodoče ne bo sprememb pri financiranju občin, če tudi bi bili vsi župani ne-pripadniki levega trojčka. Dejansko razmišljanje naših političnih managerjev, je tekom let pripeljalo stanje gospodarstva takšno kot je danes, in tu kriza nima ni edini izgovor, ker ne moreš imeti podjetje, ter imeti nikakršnih finančnih zalog in pričakovati populistično rast in samo rast ter še vedno rast itd... Če bi rad opravičil 60 milEUR, potem si vzemi Šoltesovo dvojno negativno mnenje proračuna slovenij, vzemi kar delov članek, pa začni obračati številke, kak BDP je zelo zanimiv.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Okapi ::

Ajde SSS, najdi mi en članek s sliko Ljubljanskega Župana, ki je DELAL včeraj na VIĆ-u
A zato, da boš potem lahko komentiral, da se samo kameram nastavlja in si dela poceni reklamo?

O.

Mr.B ::

Okapi , ne boš vrjel, posijalo je sonce : http://24ur.com/novice/slovenija/brez-e...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

krneki0001 ::

Moris, katere parcele okoli štadiona je pokradel jankovič? Jaz imam tam par njivic, pa mi jih še noben ni vzel, tut ne vegrad in ne mol se nista prišla pogovarjat za tisto zemljo, je pa čez cesto od ekonomske fakultete, kjer je v zazidalnem načrtu, da se bi gradilo študentsko naselje, tako da ne vem kaj nakladaš. Noben nam ni zemlje pokradel. To so same laži, ki jih sproščate naokoli.

Ramon dekers ::

krneki0001 je izjavil:

Moris, katere parcele okoli štadiona je pokradel jankovič? Jaz imam tam par njivic, pa mi jih še noben ni vzel, tut ne vegrad in ne mol se nista prišla pogovarjat za tisto zemljo, je pa čez cesto od ekonomske fakultete, kjer je v zazidalnem načrtu, da se bi gradilo študentsko naselje, tako da ne vem kaj nakladaš. Noben nam ni zemlje pokradel. To so same laži, ki jih sproščate naokoli.



no podatkov ne bom omenjal tu, če te pa res res zanima komu je vzel parcele mi pa piši na privat.

solatko ::

Moris - Ne nabijaj. Če gre za tatvino, potem napiši, ako pa je to spet eno od SDS-ovih nakladanj, pa bodi tiho, da se ti nebo cela Ljubljana režala.
Dejstvo je, da vsi župani skupaj, od Hribarja naprej, nimajo za pokazat toliko, kot Zoki v štirih letih in fovšija vpije iz vseh ostalih politikov.
Žalostno pa je, da je moral slovensko prestolnico prevzeti srbski kavboj, da so se določene stvari uredile, saj zgleda, da avtohtoni slovenceljni, ne premoremo pametnega človeka za župana.

Ramon dekers ::

solatko je izjavil:

Moris - Ne nabijaj. Če gre za tatvino, potem napiši, ako pa je to spet eno od SDS-ovih nakladanj, pa bodi tiho, da se ti nebo cela Ljubljana režala.
Dejstvo je, da vsi župani skupaj, od Hribarja naprej, nimajo za pokazat toliko, kot Zoki v štirih letih in fovšija vpije iz vseh ostalih politikov.
Žalostno pa je, da je moral slovensko prestolnico prevzeti srbski kavboj, da so se določene stvari uredile, saj zgleda, da avtohtoni slovenceljni, ne premoremo pametnega človeka za župana.


ja vidimo, vi kar plavajte:)

EDIT: pša kaj si nor da bom vse podatke tu objavil, če hočeš se lahko zmenimo pa ti vse pokažem črno na belem da gre za krajo. Ah pa kaj hočem če je narod butast je butast, tega se mi pa ne da spreminjat niti nimam volje:)

Zgodovina sprememb…

Šimpanz ::

Ko so Zofki omenili da je Dolgi most poplavljen, je po moje samo vprašala kje pa je Dolgi most. Kdo bi pa volil tako županjo, ki se priseli v mesto mesec dni pred volitvami.

Poldi112 ::

Moris, če ne bi imel volje, ne bi tu pisaril. Če nočeš pokazati stvari, je pa vprašanje kakšna dejansko je tvoja agenda.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Okapi ::

Ko smo že pri Dolgem mostu, a kdo ve, je tam pod njim poplavljeno, kjer je bil včasih kino Dolgi most, zdaj je pa Hardcore cafe?

O.

Samuel ::

Ko sem šel en krog okol Stožic pred parimi urami, ni bilo ne duha ne sluho o kakih poplavah al pa zamakanju garaž.

Ramon dekers ::

Poldi112 je izjavil:

Moris, če ne bi imel volje, ne bi tu pisaril. Če nočeš pokazati stvari, je pa vprašanje kakšna dejansko je tvoja agenda.



sem ti rekel oziroma napisal, če te situacija res zanima mi piši na privat pa se zmeniva! nisem pa tak debil da bi tu razkrival osebne podatke! stvari sem prikazal takšne kot so objektivno, in lahko to vsakomu pokažem črno na belem na papirjih če si želi to pogledati.

Pšenični ::

"Ko sem šel en krog okol Stožic pred parimi urami, ni bilo ne duha ne sluho o kakih poplavah al pa zamakanju garaž."

Zadnjič je zamakalo ob dosti majnših padavinah.

http://www.zurnal24.si/slovenija/garaze...

Strehe še ni, torej. Spet se gremo igrice.

djordjevic ::

O, dobrodošel. Kako je bilo na dopustu? ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Pšenični ::

"O, dobrodošel. Kako je bilo na dopustu?"

V redu. Zlo v redu. Hvala. Vidim nič novega v Sloveniji. Spet en kup problemov, ki jih bo potrebno "obravnavati". Sicer pa bi rad povedal še, da mi je ljudi ki trpijo zaradi poplav izredno žal.

Zanima me v bistvu, kaj smo v Sloveniji naredili na tem področju v 20 letih, kolikor je minilo od zadnjih takih poplav. Ne mislim ampak sem prepričan da mnogo premalo. Še pri nas v Borovnici, smo potok, ki je poplavljal ukrotili. Enostavno smo malo nasuli brežine pa je. Je pa majnkalo le okoli 20 centimetrov pa bi tudi mi plavali.

Okapi ::

"O, dobrodošel. Kako je bilo na dopustu?"
Ja, Telbanc je zgleda končno prebolel arbitražni referendumu. Zdaj bo en mesec do volitev že spet glasen, potem pa že spet dolg nos, ko bo Jankovič v prvem krogu zmagal.8-)

O.

Pšenični ::

"Ja, Telbanc je zgleda končno prebolel arbitražni referendumu. Zdaj bo en mesec do volitev že spet glasen, potem pa že spet dolg nos, ko bo Jankovič v prvem krogu zmagal"

Glede referenduma lahko rečem, da je potrebno demokratično izraženo voljo spoštovati. Torej nimam pripomb. Eno je "marketing" pred referendumom, drugo pa dejstvo, da je referendum uspel. Heh,heh

Pozdravljen tudi ti. Jankovič me sploh ne moti, ker ne živim v Ljubljani. Zanima pa me, če veš kako je Stožicah, saj si zmeraj "dobro informiran". Mogoče je celo, da je v garažah voda, kaj misliš? Glede na to da si iz Ljubljane, si sigurno hodil kaj okoli.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Referendum, stanje statusa Američanov pri podpisu le tega, bo oziroma je Slovenija pospravila za čas po lokalnih volitvah, in klobčič se odvija na temo tako kot sem v temi referenduma nakazal.
Stanje dokapitializacije NLB banke, je prestavljena po volitvah, kljub temu da se je lansko leto zmetal 2 miljardi za reševanje bank, ki kot kažejo sedaj spada direktno pod obremenitev proračuna. Potem pa se sprašujemo, zakaj banke ne zasežejo nepremičnin.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Pšenični ::

"Potem pa se sprašujemo, zakaj banke ne zasežejo nepremičnin."

Če jih zasežejo, bo njihova cena padla, če pade majo banke avtomatsko še večje zgube. Potem bo katastrofa. Podre se cel sistem.

Mr.B ::

Da res, a misliš da bi bil zato imel lasnki proračun manjšo luknjo ? Res pa je, da ne vem, koliko je bilo izdanih kreditov, ampak kot populistično pravijo mediji, manj kot poprej, torej so banke krpale nekaj drugega, ker jim je država podarila nekaj. Sicer imam v glavi da je dolg gradbenikov nekje 4 miljarde EUR, samo moram pogledati v bazo., tako da če bi nepremičnine padle za cca 30%, bi se vrejetno bolje prodajale, no morda ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Okapi ::

Mogoče je celo, da je v garažah voda, kaj misliš? Glede na to da si iz Ljubljane, si sigurno hodil kaj okoli.
Ja, ful me skrbi, če je voda zalila kakšno nedokončano gradbišče, stalno kontroliram.

O.

lurker ::

Pa kva mate žabarji s tem Stožicami?

A vam bo popravilo dan, če se bo ugotovilo, da so Stožice mal fajhtne?!

Sicer pa je Jankovič itak že dobil volitve. S poplavami pa še bolj. Ker je očitno edini, ki naredi kar obljubi. Sedaj bo na eni tiskovki rekel, da bo sanacija hitra in uspešna in so volitve "done deal". Pa tudi, če tista intelektualka dobi Nobelovo za dokaz, da se voda ne zbira v Dolinah ampak na Kuclih (jezus, še ena Lučka) in še preden se Zofka pridrsa s svojih hribov v dolino.

Pšenični ::

"Ja, ful me skrbi, če je voda zalila kakšno nedokončano gradbišče, stalno kontroliram."

Ni potrebno, da si cinik. Lepo sem vprašal če kdo ve, kakšno je stanje v Stožicah, glede na to, da so bile garaže že zadnjič poplavljene. Kot vzornega državljana tud mene skrbi, kaj se dogaja z državnim premoženjem, nvsezadnje tud jaz plačujem davke. Vidim pa, da dokler kakšen ne bo z mobilcem posnel, kaj se tam dogaja, da bo to tabu tema.

"A vam bo popravilo dan, če se bo ugotovilo, da so Stožice mal fajhtne?"

Ne.

Šimpanz ::

Mislim da so Stožce občinske in ne državne. Naročila jih je namreč občina in ne država.

Samuel ::

Telbanc živi v komunizmu.. takrat je blo vse državno/družbeno. Sicer pa, kako kaj v tvooji občini Telbanc? Lepo skrbijo za državno lastnino. Mene tud skrbi kaj pri vam počnejo z državno lastnino.

Samuel ::

vidim, da je tudi vas zalivalo:
http://www.borovnica.eu/phpbb/gallery/a...

slabo slabo skrbite...

Samuel ::

Za tiste, ki jih skrbi, lahko vprašate katerega izmed 20.000 obiskovalcev Notpadu lajv.

http://www.delo.si/clanek/122171

Pšenični ::

"Za tiste, ki jih skrbi, lahko vprašate katerega izmed 20.000 obiskovalcev Notpadu lajv."

Heh,heh....

Šimpanz ::

Dobra sta šalabajzerja.

Vajenc ::

Bil na šelebajzarjih in zbežal z mraza. Kleti so suhe!
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Pšenični ::

"vidim, da je tudi vas zalivalo"

Kar se tiče poplav, smo jo bolje odnesli kot Ljubljana. Dosti bolje. Pred mostom ki gre proti Podpeči je morda zalilo eno hišo, drugače pa mislim da ni bilo hudega.

Zheegec ::

V čem je fora debate, kje je bilo manj poplav? Kaj ima poselitev ljudi vpliv na moč dežja ali kaj?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Okapi ::

V čem je fora debate, kje je bilo manj poplav?
Poplave so božja kazen, ne veš? Murgle so bile pod vodo, Grosuplje pa ne. Čeprav, tam je pa toča padala poleti>:D

O.

gendale ::

Samuel je izjavil:

Za tiste, ki jih skrbi, lahko vprašate katerega izmed 20.000 obiskovalcev Notpadu lajv.

http://www.delo.si/clanek/122171

bil tam, vse je suho, proti koncu je ratalo hladno in smo šli not jest prigrizke in pit alkoholne pijače

TESKAn ::

//si ne morem pomagat
O lej, telbanc se je pojavil po referendumu >:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Pšenični ::

"O lej, telbanc se je pojavil po referendumu"

Še en pozdrav. Kaj sem počel vmes ne bi razlagal.

TESKAn ::

Brez skrbi, ne bomo spraševali>:D.
//pa dovolj tega
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

USS Liberty ::

Samuel je izjavil:

Za tiste, ki jih skrbi, lahko vprašate katerega izmed 20.000 obiskovalcev Notpadu lajv.

http://www.delo.si/clanek/122171


Slovencem res ni pomoči....
poleg tega, da imajo katastrofalen okus za glasbo imajo tudi katastrofalen okus za humor....
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Malajlo ::

USS Liberty je izjavil:

Samuel je izjavil:

Za tiste, ki jih skrbi, lahko vprašate katerega izmed 20.000 obiskovalcev Notpadu lajv.

http://www.delo.si/clanek/122171


Slovencem res ni pomoči....
poleg tega, da imajo katastrofalen okus za glasbo imajo tudi katastrofalen okus za humor....

Jep, Na zdravje in podobno so "izdelki", ki so lahko za zgled.

Okapi ::

Bil na šelebajzarjih in zbežal z mraza.
Na, evo, tudi gretje ne dela na tem stadionu. Sramota!!!!!!

O.

nurmaln ::

Jest ne vem zakaj so pol delal ogrevalno dvorano če zdej nočjo ogrevat!:D
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

lexios ::

A pr vas že kurte?:P

Ramon dekers ::

USS Liberty je izjavil:

Samuel je izjavil:

Za tiste, ki jih skrbi, lahko vprašate katerega izmed 20.000 obiskovalcev Notpadu lajv.

http://www.delo.si/clanek/122171


Slovencem res ni pomoči....
poleg tega, da imajo katastrofalen okus za glasbo imajo tudi katastrofalen okus za humor....


reveži. se strinjam, raja je zabita žal:)

EDIT: samo da se odpre kakšno novo cesto, zgradi nov amfiteater, ploska in veseli, in vidi da PA NEKAJ JE "NAREJENO" je raja srečna. Naslednjič naj volijo še enkrat zokija, in ko bodo čez 5 - 10 let poplave pa upam da boste veselo plavali.

Zgodovina sprememb…

nurmaln ::

Če bi bla Vika županja poplav ne bi bilo!:)
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln
««
25 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lisičenje v Stožicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13221037 (17440) Gregor P
»

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30185459 (79997) lexios

Več podobnih tem