» »

Jankovicu je dolgcas

Jankovicu je dolgcas

««
24 / 32
»»

Ramon dekers ::

Double_J je izjavil:

Sej Pečečniku tvoj ljubi Jankovič ne pusti obnavljati stadiona, ker je ljubosumen.

Moris a kar vzel jim je zemljišča brez pristanka, pa se nobeden ni bunil?



da...saj so hoteli preko sodišč...pa ni šlo...oziroma se naj bi nekaj vleklo, samo je v zemljiški knjigi že napisano mol. In dvomim da bo kdo sploh kaj dobil nazaj in spremenil. Tu je denarja še pa še.
Sprva so bili neki dogovori, pa je jankovič ponudil zelo zelo slabo pondudbo, normalno so to zavrnili, no v drugem krogu pa je bilo že vse urejno na molu...
Vem da je bilo od lastnika ki ga poznam del zemljišča zazidljivo in del nezazidljivega, skratka njemu je bilo ponujeno veliko manj posestva na barju, to je gladko zavrnil češ da s to zemljo nima kaj početi če pa vseskozi poplavlja, no ni se motil:) Kot sem rekel bluefish če želiš vse podatke črno na belem in če imaš čas da vse RES preveriš ti lahko vse uredim, preden še kaj poveličuješ tvojega zorana.

bluefish ::

Ga ne poveličujem in, kot sem že rekel, glede zemljišč nisem seznanjen, posledično torej dopuščam, da je res tako.
Še vedno pa tovrstne nepravilnosti niso izgovor, da se v mestu ne bi nič delalo - kao na račun varčevanja in strahu pred pufom. Še enkrat, stadion je le en od projektov.

Ramon dekers ::

bluefish je izjavil:

Ga ne poveličujem in, kot sem že rekel, glede zemljišč nisem seznanjen, posledično torej dopuščam, da je res tako.
Še vedno pa tovrstne nepravilnosti niso izgovor, da se v mestu ne bi nič delalo - kao na račun varčevanja in strahu pred pufom. Še enkrat, stadion je le en od projektov.


delati projekti na račun da nekomu nekaj vzameš je pa res velika poteza. Sploh če tega raja ne ve, potem se lahko pač vse dela. Kar se tiče pufa, se jim fučka, če so prejšni lahko pufali se dajmo pa še mi...takšno mentaliteto kot jo imaš ti jo imajo tudi oni. Sicer si pa misli denar itak ni moj.
Rajši bi poglobil struge pa bi veliko več naredil kot štadion se ti ne zdi?

bluefish ::

Ja, edino delo, ki ga mesto potrebuje, so poglobitve strug. Ne seri. Ravno to namreč želijo danes prikazati kandidati, toliko da odvračajo pozornost z dejstva, da konkretnih idej o razvoju mesta nimajo.

Ramon dekers ::

bluefish je izjavil:

Ja, edino delo, ki ga mesto potrebuje, so poglobitve strug. Ne seri. Ravno to namreč želijo danes prikazati kandidati, toliko da odvračajo pozornost z dejstva, da konkretnih idej o razvoju mesta nimajo.



no potem pa imejte stadione, na riti in na nosu, zraven pa prirejta ladijske bitke medtem ko vam zaliva kleti! No mogoče nam bodo pa v drugem krogu pomagali delati in rešavati riti s stadionom arabci! lol
POZOR: tisti ki pa ne bo šel v stadion gledati dvoboje pa bo lahko kljub odklopljeni elektriki zaradi poplav lahko uporablja WIFI na mobilnih telefonih!

EDIT sploh pa nevem kaj bi ti rad, šel bi se nek razvoj na mestu ki je totalno ogroženo!?pa to je fenomenalna logika, res.
Če temelji ne stojijo tako kot je potrebno je lahko streha še tako bleščeca, odpihnil pa jo bo najmanjši vetrič!

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

OK, smo dojeli, del mesta je poplavljenega in potrebno bo nekaj ukreniti, da se situacija ne ponovi. Ampak kopanje jarkov baš ni program za kandidaturo, ki traja štiri leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Ramon dekers ::

bluefish je izjavil:

OK, smo dojeli, del mesta je poplavljenega in potrebno bo nekaj ukreniti, da se situacija ne ponovi. Ampak kopanje jarkov baš ni program za kandidaturo, ki traja štiri leta.



bolje to kot delanje stadionov. Pa poleg stadiona je tu še želežniški promet ki bi ga bilo potrebno prestrukturirati, delati stvari v korist gospodarstva, on pa dela štadione zavoljo raje, in bo še enkrat izvoljen oziroma je že. Idiotsko.

bluefish ::

Železnice so v domeni SŽ in države, občina tu nima veze. Sploh pa je železniška infrastruktura v mestu še najmanjši problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Poldi112 ::

Tole z ukradeno zemljo deluje precej nekredibilno.

Glede poplav - lahko je biti pameten zdaj. A si mogoče kdaj prej opozoril na to?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zheegec ::

Ramon dekers je izjavil:

bluefish je izjavil:

OK, smo dojeli, del mesta je poplavljenega in potrebno bo nekaj ukreniti, da se situacija ne ponovi. Ampak kopanje jarkov baš ni program za kandidaturo, ki traja štiri leta.



bolje to kot delanje stadionov. Pa poleg stadiona je tu še želežniški promet ki bi ga bilo potrebno prestrukturirati, delati stvari v korist gospodarstva, on pa dela štadione zavoljo raje, in bo še enkrat izvoljen oziroma je že. Idiotsko.

Hočeš reči, da je narobe, da je pred volitvami najbolj obljubil: "KONČNO NOV STADION", ljudje so ga volili, on pa je potem to tudi izpeljal? Kaj točno je tukaj narobe?
Koliko jarkov so naredili pa njegovi predhodniki? Najbrž je tudi ostalo pri ničemur
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PaX_MaN ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Šimpanz ::

A zdaj je pa Jankovič kriv tudi za poplave. A je kriv tudi da je pol Celja pod vodo, pa da je ne vem kolk hiš odneslo v Zagorju. Pišuka čudno da ga ne obtožite tudi za poplavo v Železnikih.

Ramon dekers ::

Šimpanz je izjavil:

A zdaj je pa Jankovič kriv tudi za poplave. A je kriv tudi da je pol Celja pod vodo, pa da je ne vem kolk hiš odneslo v Zagorju. Pišuka čudno da ga ne obtožite tudi za poplavo v Železnikih.



še en štadion, pa ladijske bitke v ljubljani (stožicah). Ko se to naredi pa ko bo pol ljubljane pod vodo, grem pa tudi sam tja, pa magar veslam do tja!

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

A to ti je, Moris, že kdo povedal, da nisi duhovit, ampak s tem svojim lajnanjem samo grozno dosadan?

O.

hamax ::

Mislm da je to samo fousija in nic drugega.

Ramon dekers ::

če še nisi dojel nočem biti duhovit niti najmanj, okapi temu se reče sarkazem!

http://www.roman-colosseum.info/colosse...

Na kaj pa sem lahko fovš? To da vam zaliva ljubljani?
Samo tako informativno, če vas prizadane potres ste tudi v pi... ker je ogromno stanovanj zgrajenih ki niso protipotresno varne. 30.501. Mislmi pa da je ta cifra še precej višja

PaX_MaN ::

Ramon dekers ::

Nevem na kaj se nanaša tale blog prvo je opisana solidarnost potem fovšija, drugo pa obrekovanje in opravljanje?
Wtf si hotel povedati s tem blogom?

djordjevic ::

PaX_MaN je izjavil:

Da, vemo.

Hehe, lep, zaokrožen cvetober naših 'talentov'.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Mr.B ::

Čudi me da se naš dragi priljubljeni Srb nič ne oglaša. Kot tako dober manager, bi lahko promoviral novo turistično zanimivost Viško jezero, ali pa pripravil teren za novo mednarodno tekmo kajakov na Gradaščici, tako da bo konkuriral Tacnu. Lahko pa tudi blatno kopališče Arena Storžice, in podobno. Poročila so prikazala veliko ostalih županov, Ljubljanski pa ga ga res ne zanima sanacija, ki ga bo čakala po poplavah, ali bo spet jokal da so mu vzeli 60 miljonov, naši pa mu jih ne dajo .-).
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

hamax ::

Mr.B ::

Ti grdi mediji, nihče ga noče slikati. Daj no samo če je nekdo prdnil, so ga objavili na TV-ju.
Dej no a si šel skozi poste ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sss ::

Ful mi je všeč k se ljudje sami diskreditirajo s svojimi posti.
Ne rabš prov nič dokazvat da nimajo pojma o delovanju mesta :)


Mr.B
Je kej narobe ker se je rodil v Srbiji? Moj oče je tud od dol. Maš probleme s tem?
Povhn kufr vas mam s temi neumestnimi pripombami o srbu, opankarju in še kaj.
Vsaj delajte se da ste tolerantni do človekovega porekla.

P.S.: Na finance.si se bodo ljudje kot si ti in moris počutili naravnost odlično saj dissajo Jankoviča najmanj 1x tedensko pa tud velika večina folka, ki komentira počne enako.

Brane2 ::

Se ti ne zdi, da že malo pretiravaš ?

Karkoli sem slišal o tipu od ljudi ki ga poznajo, vsi se strinjajo v tem, da je ekstremen in sposoben deloholik, ki mu tega vsekakor ne bi bilo treba početi za denar. Lahko bi imel 15x večjo bajto, težko jahto itd in bil že zdavnaj v ohoho penziji, pa tip kar dela...
On the journey of life, I chose the psycho path.

sss ::

Brane2

To je v Sloveniji nacionali šport.
Ljudje, ki od nekdaj navijajo za Janšo ne bodo nikoli priznali, da je sposoben človek in je naredil marsikaj za kar so Ljubljančani hvaležni.

Mr.B ::

Ajde SSS, najdi mi en članek s sliko Ljubljanskega Župana, ki je DELAL včeraj na VIĆ-u. Dej no.

sss, veš saj eno stvar bi se lahko zavedal, reče se nacionalna zavest. Pa tu ne mislim balkansko čefurstvu, ampak vprašanje, kdaj se nekomu rodi pripadnost naroda, in kdaj takega človeka postaviti za grajenje nacionalnih interesov. No nacionalno zavest morda ne moreš gradi na ljudeh, ki iščejo dva Človeka, če razumeš da dva Človeka ravno ni implicitni primer državotvornosti tvojega srca. Kot sem v neki drugi temi postavil ?, da se morajo Slovenci najprej zavedati kaj je Država ter kaj je Državotvornost, šele potem pa bodo razumeli, kaj pomeni biti dober poslovnež, ki gradi na nacionalnih interesih.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Brane2 ::

Slovenci so državo zgubili že zdavnaj. In kar se "dveh človekov" tiče, bo to mogoče zelo uporabna fraza v bližnji prihodnosti, glede na nataliteto in ostalo.


Razmišljanje o "državotvornosti" je v današnji situaciji trapasto. Vsaj pri tem številu prebivalcev, ob toliko zgrešenih potezah in v tej federaciji.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Mr.B ::

Brane2 Fraza : Dva človeka
Uporabljena je zgolj za prcnaje ljudi na forumu. Sicer razumem da nekateri ne razumejo fore, ki je redno uporabljena v Slovenskih medijih, tako pisnih kot tudi Radio in TV. Namreč izraz DVA ČLOVEKA je Srbščina in ne Slovenščina. V slovenščini se družimo z Ljudmi in ne Človek-i. Toliko o FDV-jevsko izobraženih Novinarjih, če že ti nimajo pripadnosti državotvornosti, kako lahko to razumeš od človeka, ki stopi v prvi razred osnovne šole... In potem se nekateri začnejo zmrdovati zaradi amerikanščine v Slovenskih izrazih.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Brane2 ::

Saj vem. in moj point- kmalu bo to:

-nepomembno
-del uradno požegnane standardne variante, karkoli bo že to pomenilo
- dokaj točno opisovalo stanje preostanka naroda
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

sss ::

Mr.B
Se počutimo ogrožene? :D
Tako ti bom rekel. Problem Slovenije ni v priseljencih ampak v Slovencih samih.
Sami absorbiramo vse kar je tuje z neverjetno hitrostjo ampak pozabimo na tisto kar je naše.
Tega sigurno ne bomo dosegli s tem, da bomo žalili "neavtohtone prebivalce"

Dalje. Provokacija glede glavne linije njegove kampanje je popolnoma neumnestna če ne celo neumna.
A ti res pričakuješ od župana, da gre na poplavna območa in dela?
Dela kaj natanko?
Nekdo, ki ni gasilc al oseba, ki je usposobljena nima kej skakat v takih območjih.

Te bom drgač vprašal. Povej mi za koga naj volim na volitvah?
Za Zofijo? Kako zelo obupan more bit Janša, da pošilja kanon futr v boj z Jankovićem. Babo je našel v Velenju nakar je spremenila kraj bivanja sam za to priložnost. Ne samo to, po vsej vrjetnosti bo šla v Bruselj gret stolček.

Mr.B ::

Lahko odpremo novo temo. Začnemo pa lahko s komentiranjem vabila na koncert narodne glasbe, ki se promovira recimo na vhodu uvoza v Intersparovo garažo v Ljubljanskem BTC-ju na strani Koloseja. Me zanima, komu se zadeva ne bo zdela zanimiva, saj malo.

SSS zresni se, DELA(i) in podobno je del kampanije Zorana Jankovića, če tega ne razumeš ti dodam še izraz DELA......ŠE. Pa mnogi vejo, na kaj ciljam. In sss vsaj pričakuješ od takega pomembnega župana, da se saj postavi na Vič, in da roko eni p.m. in se nasmeji za kamero. Hudič je FaceBook, ko ne moreš popraviti za nazaj datumov, lahko pa z mediji, ki so pod tvojo kontrolo...

V bistvu sss, me danes skoraj ne zanima več, koga boš volil oziroma bodo volili, jaz sem se zavedno odločil, da ne bom posredna (kolateralna) škoda naroda, ovc, ali karkoli je danes popularno samo-označevanje naroda. Bom tako kot nekateri bil označen na stara leta, ko smo imeli pizdarijo, si dal rep med noge in si šel v tujino. Žal kar naredim z svojimi rokami, nekaj dam za solidarnost in socialo, samo le do neke mere. Sklepam da ti ravno nimaš problema z izrazom jaz zate ti zame, ki nima nikakršne zgodbe o solidarnosti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Brane2 ::

Mr.B je izjavil:


SSS zresni se, DELA(i) in podobno je del kampanije Zorana Jankovića, če tega ne razumeš ti dodam še izraz DELA......ŠE. Pa mnogi vejo, na kaj ciljam. In sss vsaj pričakuješ od takega pomembnega župana, da se saj postavi na Vič, in da roko eni p.m. in se nasmeji za kamero. Hudič je FaceBook, ko ne moreš popraviti za nazaj datumov, lahko pa z mediji, ki so pod tvojo kontrolo...


1. Če bi to storil ZA kamero, kako bi ti vedel, da se je zgodilo ?

2. Če bi to storil, a lahko zase iskreno rečeš, da ne bi prišel sem s komentarji tipa "Glej opankarja, smeje se tuji nesreči" itditd ?


Bom tako kot nekateri bil označen na stara leta, ko smo imeli pizdarijo, si dal rep med noge in si šel v tujino. Žal kar naredim z svojimi rokami, nekaj dam za solidarnost in socialo, samo le do neke mere. Sklepam da ti ravno nimaš problema z izrazom jaz zate ti zame, ki nima nikakršne zgodbe o solidarnosti.


Res ? Lahko iskreno rećeš, da nisi nikoli visel na joški državne firme in da prislužiš svojo plačo povsem neodvisno od države ?
In če bi šel delat v tujino, to jasno ne bi bilo v kako tujo poslovalnico kake "domače" firme ali s tem povezano službo ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Samuel ::

sklanjanje človek - dvojina:

človeka
ljudi
človekoma
človeka
ljudeh
človekoma

vir:
http://besana.amebis.si/pregibanje/

Brane2 ::

No, smo že na točki "T"... :))
On the journey of life, I chose the psycho path.

Samuel ::

Verjetno misli Mr.B, da je slovensko pravilno DVA LJUDA?!?!?

Mr.B ::

Res ? Lahko iskreno rećeš, da nisi nikoli visel na joški državne firme in da prislužiš svojo plačo povsem neodvisno od države ?

Da nikoli nisem bil na zavodu, no razen po končanem šolanju, ko sem moral tja zaradi delavske knjižice. To da bi smatral da dobim 30 EUR dokladov, kot sesek države, bom rekel, da ne predstavlja niti četrtine plačila malice v šoli za enega otroka, potem da živim od seska države. Sem pa razmišljal da bi se pridružil depriviligirani skupnosti, in izkoristim sistem.

In če bi šel delat v tujino, to jasno ne bi bilo v kako tujo poslovalnico kake "domače" firme ali s tem povezano službo ?

Ne, Slovenska podjetja me ne zanimajo. Najbolj mi je všeč, ko za Slovensko podjetje nisem zanimiv, danes pa za taista podjetja delam sicer preko drugega podjetja, seveda le ta plačujejo za projekte cca 10x toliko, kot bi jih stal jaz, pač nimam pojma, ker nimam ustrezne Ekonomske izobrazbe, o prednostih in slabostih za tak tip podjetij, čeprav imam ITIL.

Mondeo, daj pojdi v google vpisati dva človeka, ter dodati zraven slovenske medije, pa mi sporoči, koliko stavkov, je napačno formiranih z izrazom dva človeka. ŽAl kakšnih dobrih radiskih izpeljank novic sploh ne omenim.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Brane2 ::

No, no saj to sem mislil. Delaš za ta podjetja, čeprav posredno.
On the journey of life, I chose the psycho path.

USS Liberty ::

hamax je izjavil:

Zoran Janković je ves dan na terenu in obiskuje poplavljena območja.


lol, zoki "dela" tudi na facebooku, v resnici pa ta model sploh ne zna uporabljati pc-ja in interneta....

Me je pa šokiralo, ko sem gledal zokijeve fotke na facebooku, da so se z njim slikali člani banda Hazard. Res ne morem verjeti, da so tako nizko padli in se obnašajo kot prostitutke in se klanjajo enemu človeku, ki v Ljubljani uničuje slovensko narodno in kulturno identiteto in Ljubljano spreminja v svetovni center srbske turbo folk glasbe.

Hazardovce je nekoč celo komunistična udba preganjala in jim uničila kariero in band, ko so bili na višku slave, sedaj pa se slikajo s posinovljencem od bivšega šefa CK ZKS, ki je v Ljubljani eno glavnih ulic poimenoval po Titu. Hazardovce sem ne dolgo tega nazaj celo na enem portalu branil, ko so jih jugo priseljenci, pristaši levice pri nas, zmerjali, žalili in omalovaževali njihovo glasbo, ko so imeli ''reunion'' koncert ob 30 letnici ustanovitve banda, sedaj pa mi je zelo žal, da sem jih branil....
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Brane2, kaj morem, če podjetja ne delujejo principu konkurence ampak dogovorov. Sej državni aparat oziroma medij tipa Delo, tudi razlaga da gradbinci nebi preživeli, če se nebi dogovorili, no stanje je danews pa kakršno je. Zato pa se borijo, proti odprtju konkurence, in ostalega, ne samo da delajo kvalitetnejše, za tak denar ti pozlatijo črte.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

USS Nimitz, dobra je ta, v Merkatorju tudi ni imel računalnika. Ma sem pozabil :)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Samuel ::

Mr.B je izjavil:

Mondeo, daj pojdi v google vpisati dva človeka, ter dodati zraven slovenske medije, pa mi sporoči, koliko stavkov, je napačno formiranih z izrazom dva človeka. ŽAl kakšnih dobrih radiskih izpeljank novic sploh ne omenim.


Dva človeka je slovenski izraz in mi je žal, da si šele to sedaj ugotovil. Pred pol ure si se temu delal norca.

Mr.B je izjavil:

USS Nimitz, dobra je ta, v Merkatorju tudi ni imel računalnika. Ma sem pozabil :)


Res se je zdravo delat norca človeku staremu 57 let glede uporabe računalnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

kmetek ::

Ravno včeraj dobil neke volilne reklame za kranjski Zares, kjer je župan Perne notri in pa še nekaj odpadkov, kako so se v člankih hvalili, kaj so naredili v 4 letih. Pa to ne moreš verjeti.....

Kakor Kranj nazaduje ga ni mesta v SLO....in potem se oni hvalijo, đezus krajst. Mestni promet je res da poceni oziroma zastonj - 35EUR letna, samo hudiča če vozi na 1 uro, lol?

USS Liberty ::

>>>>>>>Res se je zdravo delat norca človeku staremu 57 let glede uporabe računalnika.

Sori, ampak Janković ni kar en nepomemben 57 letnik, on ni nek šlosar ali voznik kamiona, on je bivši CEO ene največjih trgovskih firm v tem delu evrope in župan ene od prestolnic članice EU. Pri nas stalno poslušamo floskule o vseživljenskem izobraževanju, očitno pa janković še ni slišal za vseživljensko izobraževanje, saj bi se lahko pc in net že zdavnaj naučil uporabljati... Moj fotr ma že čez 60 let, pa zna uporabljati pc in net...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

djordjevic ::

Mr.B je izjavil:

Brane2 Fraza : Dva človeka
Uporabljena je zgolj za prcnaje ljudi na forumu. Sicer razumem da nekateri ne razumejo fore, ki je redno uporabljena v Slovenskih medijih, tako pisnih kot tudi Radio in TV. Namreč izraz DVA ČLOVEKA je Srbščina in ne Slovenščina. V slovenščini se družimo z Ljudmi in ne Človek-i. Toliko o FDV-jevsko izobraženih Novinarjih, če že ti nimajo pripadnosti državotvornosti, kako lahko to razumeš od človeka, ki stopi v prvi razred osnovne šole... In potem se nekateri začnejo zmrdovati zaradi amerikanščine v Slovenskih izrazih.

Med vsemi avtorji zadnjih izjav se imaš ti še najmanj pravico oglašati glede pravilne rabe slovenščine. Samo za zgornji prispevek bi dobil že v OŠ takšen šus, da bi se kadilo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

sss ::

Ja, to so pa zavedni slovenci ! :D

Smešno je na kaj se uspejo vse obest.

En blebeta o motu njegove kampanje in da bi ga mogl mal slikat pri delu ob poplavah.
Ko ga pa vpašam o nasvetu glede koga naj volim pa stisne rep med noge in izvrže še par floskul.
Drugi pa omenja glasbeno skupino ter računalniško nepismenost.

A vam je res zmanjkalo idej za udrihanje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sss ()

Samuel ::

USS Liberty je izjavil:

Sori, ampak Janković ni kar en nepomemben 57 letnik, on ni nek šlosar ali voznik kamiona, on je bivši CEO ene največjih trgovskih firm v tem delu evrope in župan ene od prestolnic članice EU. Pri nas stalno poslušamo floskule o vseživljenskem izobraževanju, očitno pa janković še ni slišal za vseživljensko izobraževanje, saj bi se lahko pc in net že zdavnaj naučil uporabljati... Moj fotr ma že čez 60 let, pa zna uporabljati pc in net...


Ne, ne. gre se samo za to, da ne morete brez dnevne doze norčevanja in poniževanja. Vsak izgovor pride prav.

Ramon dekers ::

Brane2 je izjavil:

Se ti ne zdi, da že malo pretiravaš ?

Karkoli sem slišal o tipu od ljudi ki ga poznajo, vsi se strinjajo v tem, da je ekstremen in sposoben deloholik, ki mu tega vsekakor ne bi bilo treba početi za denar. Lahko bi imel 15x večjo bajto, težko jahto itd in bil že zdavnaj v ohoho penziji, pa tip kar dela...



pa vseeno to dela za denar! saj ni karitas jebem... vprašaj eno od merkatorjevih delavk kako dober šef je bil

Samuel ::

Ramon dekers je izjavil:

pa vseeno to dela za denar! saj ni karitas jebem... vprašaj eno od merkatorjevih delavk kako dober šef je bil


In kaj bo povedala ena izmed 10.000 delavk. A une vprašamo, ki so jokale, ko je šel iz Mercatorja??

Ramon dekers ::

Samuel je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

pa vseeno to dela za denar! saj ni karitas jebem... vprašaj eno od merkatorjevih delavk kako dober šef je bil


In kaj bo povedala ena izmed 10.000 delavk. A une vprašamo, ki so jokale, ko je šel iz Mercatorja??



ja vsi so jokali ko je jankovič odšel, res na kolenih je bila cela slovenija! Sedaj pa propada ko ga ni:)verjetno bi tudi ljubljana zgnila če ga nebi bilo, ups.

djordjevic ::

Zato pa hop na volišča in poskrbite, da bo za to poskrbel kdo drug. >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.
««
24 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lisičenje v Stožicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13221239 (17642) Gregor P
»

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30185958 (80496) lexios

Več podobnih tem