» »

HD player + NAS Mirror + Torrent

HD player + NAS Mirror + Torrent

Bicri ::

Imam vprašanje. Poleg TV-ja bi rad postavil enoto, ki bi omogočala: Gledanje HD filmov, shranjevanje podatkov - dvojno zapisovanje (mirror) in direktno snemanje torrentov na ta disk. Wireless povezava ni nujna, ker imam v neposrednji bližini ruter.
Ali obstaja ena naprava ki obogoča vse to? Xtreamer PRO? Ali, kaj predlagate?

Hvala,
Lp

telexdell ::

BTW- kaj si boš za torrent filme delal varnostne kopije? Sam pomembnih podatkov nikoli ne bi imel na napravi, na kateri bi vsakodnevno nekaj delal (nalagal posodobitve, gledal filme,nalagal razne neuradne dodatke...). Po mojem je precej boljša varianta eden od množice HD predvajalnikov, mogoče z vgrajenim diskom, če hočeš biti mobilen z najljubšo žajfnico in poleg en NAS z dvema diskoma tam nekje v kotu, mogoče s samodejnim arhiviranjem.
Če pogledamo firmo Xtreamer pa glede na dosedanje izkušnje ne bi povsem zaupal napisanim specifikacijam. Za Xtreamer so obljubljali torrent pa ni bil nikoli uradno podprt. Za eTrayz so obljubljali foto album pa ga tudi še ni. Kljub vsemu mislim da bi Xtreamer pro ustrezal tvojim željam.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Bicri ::

Varnostne kopije nebi bile za filme ampak za slike, glasbo in ostale podatke, ki bi bile na disku. Je pa res da sam jaz mislil tudi tudi ostale torrente in filme imeti in share-at na tem istem disku, kar verjetno res ni najbolj pametno. Potem bi bilo najbolj pametno imeti, kot si rekel eno nas enoto z dvema diskoma za arhiviranje in eno enoto z enim dikom za snemanje torrentov in predvajanje. Ampak potem xtremer ne pride v poštev če ne podpira torrentov?

Bicri ::

Kakšne so pa kaj izkušnje z WD World edition II kot nas enoto?

Bicri ::

Medtem sem kupil NAS Synology 210j, sedaj pa rabim se en player. Ker ima ta Synology samo Ethernet izhod, bi moral player imeti tak vhod, oz. bi bil priklopljen na router. Kater player pa ima to? Xtreamer bi verjetno lahko predvajal preko dlna?

Desty ::

Xtreamer ti bo super špilal prek DLNA protokola. :)

Bicri ::

Desty je izjavil:

Xtreamer ti bo super špilal prek DLNA protokola. :)


Pa podpira tudi fastforwarding/rewind?

Desty ::

Seveda.

BuzzFuzz ::

Kaj pravite na Patriot in Egreat, je EG res toliko boljši da upraviči ceno 160EUR? proti 80EUR

http://www.mimovrste.com/artikel/217007...

http://www.mimovrste.com/artikel/111005...

TOP ::

Jaz mam tega Egrejta že 1,5 leta in mi dela BP vse,kar daš.

BuzzFuzz ::

TOP je izjavil:

Jaz mam tega Egrejta že 1,5 leta in mi dela BP vse,kar daš.


Vidim da vsi hvalite EG tako da verjamem da je super zadeva.
Ampak še zmeraj bi rad našel koga ki si lasti Patriota ker je razlika v ceni občutna.

gstarr ::

Tudi jaz imam Egrejta.
Super je, fajn je ker je dodelan sw, brez bugov, predvaja vse...
pa tudi updajte ima redne.

mislim da razlika v ceni opravici kvaliteto.

ttommy ::

Je tale predvajalnik najboljši nakup?:
http://www.mimovrste.com/artikel/217010...

Glede na to,da podpira DTS se mi zdi dober nakup.Je za manj denarja kakšen podoben?
Gamer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
4119440 (18599) Han
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821637 (15075) kamuee
»

Xtreamer Pro

Oddelek: Zvok in slika
327787 (5459) astras
»

DVD Pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161917 (1759) boogie_xlr
»

Kako konvertati mkv v bluray?

Oddelek: Zvok in slika
61919 (1706) naret

Več podobnih tem