» »

Samsung S5620 Monte

Samsung S5620 Monte

BCSman ::

Kakšno mnenje imate o tem mobiču?
http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...
Trenutno je najcenejši telefon pri mobitelu (džabest), ki ima tako wlan kot gps. Neki štulijo tisto nokio 5230, a leta 2010 ne mislim kupovat nečesa, kar nima wlana, čeprav se imenuje nokia.
Morda se splača počakat na kake nove akcije? Mislite da bo v bližnji prihodnosti pri mobitelu kaj v stilu simobil htc tatooja, kjer za mali denar dobič carsko zadevo (pogoj do 100€ in wlan+gps)? Drugače bom kar šel po tega Monteta.

BCSman ::

V bistvu me najbolj zanima glede gps: sofwtare je samsungov, torej garmin ni mogoč?
Piše da podpira google latitude, je to sploh kaj uporabno? (notri bom imel izimobil simkartico, torej internetna povezava za gps seveda odpade)

brez-imenko ::

Ja GPS ga zna srat in bi se z njim izgubi, upajmo da bojo naredili ali da ustreza aplikacija iz ostalih samsungovih modelov, ki uporabljajo GPS, ostalo mi je pa prav všeč kaj vse ima ta škatlica za ta denar.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

bmwwww ::

glede gpsa:


Tak da upam da tud to dela brez problema;)
Se odlocam med htc tattoo in tem monte-kom :)

Mr.G. ::

A se potl kaj ve ali dela garmin na temu telefonu al ne??!
Ker me mal matra da bi kupu.

Lp

bmwwww ::

Mr.G. je izjavil:

A se potl kaj ve ali dela garmin na temu telefonu al ne??!
Ker me mal matra da bi kupu.

Lp


Ja poglej zgornji video in bos vido kak in kaj glede GPSa... pac nima garmina oz. mas mgmaps al pa trekbuddy-a (dela oboje offline).

Mentalist ::

LP

Ima ta telefon močne zvočnike?
Lool.

jejsus ::

Hm, program se nikakor ne poveže z internim GPSom. Medtem ko v glavnih nastavitvah najde satelite in določi položaj. Kje ga lomim? (v programu imam v nastavitvah nastavljeno na interni GPS).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jejsus ()

Slash#1 ::

Jst si tud nameravam kupiti tale telefon :). Ampak sem zasledil na eni Ang. strani da še dobr ga niso kupil so ga že nesl na servis. Zato bi prosu če ima kdo ta telefon kako dela itd.

bmwwww ::

Malo pozno... če še kdo neve kak telefon dela al pa rabi kako informacijo. Dela brezhibno. Na firmware verziji MFJF1 mas tud zastojn gps program SAMSUNG LBS (route66) gor tak da dela vse super. Zaj lahk das tud na tel. gor JTJL2... vsebuje qwerty za sms :)

|Aleš|87 ::

Pozdravljen,

Ali obstaja nova posodobitev za ta telefon v SLO jeziku?

Hvala

Lp,

domi ::

Pozdravljeni!

mam samsung monte in me zanima zakaj mi GPS ne dela? ko uklopim google maps in želim da mi pokaže mojo lokacijo mi napiše waithing for GPS. in mi pokaže samo iz katerega odajnika mi lovi signal. moje lakacije pa mi ne pokaže.

Hvala
LP

RejZoR ::

GPS rabi nekaj časa da se zaklene na satelit. Glej, da imaš nad sabo vidno nebo in da pustiš zadevo kakšno minuto, včasih tud več da se zaklene na satelit.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

domi ::

ma sem že use probau. noče in noče. zdaj si nalagam še druge programe za gps ma isto se ne dobi

Blinder ::

ima ta fon sploh gps? glede na to da nobenmu ne dela
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482069 (40084) mailer
»

HTC Tattoo - Simobil (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24234841 (15996) errhec
»

Samsung G810

Oddelek: Mobilne tehnologije
296511 (4417) Aero01
»

kaj kupiti: SE p1i, n95, iphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
568315 (6084) Nesta
»

GPS navigacija na Nokia N95 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517182 (12909) AtKo

Več podobnih tem