» »

google ne najde strani

google ne najde strani

Neon87 ::

Pozdravljeni,

naredil sem spletno stran in jo objavil preko tistega add URL na googlu, od tega je že kakšen teden.
Zgleda pa, da je google bot še kar ni prišel "obiskat". Prijavil sem se tudi v Google webmaster tools in tam dodal stran.
Ker je hotelo preverjanje sem moral v meta tag dati nek key, to je šlo uspešno skozi. Poslal sem tudi zahtevek-sporočilo o
vnovični objavi mesta...med vsako od teh stvari je minilo kakšne 2 dni. Google moje strani še kar ne najde.
Imam urejene meta-tage(description,keywords..), dodal sem tudi v kakšen "imenik", vendar nič. najdi.si ni imel nobenih problemov in je hitro našel mojo stran.

Imate kakšen nasvet kako narediti, da bo stran vidna na googlu?

hvala,lp

JayKay ::

ja počakaj in ne bodi napet

HardFu ::

Glede na kvaliteto optimizacije pocakaj 3-6 mesecev da bos videl kaksen efekt
http://codeable.io

Uros!no ::

Kak backlink več in bo :)

pouhy27 ::

Samo nekaj bi vprašal,kaj to ko je na googlu za ta url,kaj je treba plačat? Hvala za odgovor

Vice ::

Ni treba plačat.
Drugače pa ima Google WT orodja, ki ti kažejo ali je s stranjo kaj narobe, kako google vidi stran ipd... poglej tam če je kaj narobe. Kot tudi lahko preveriš kako visoko se uvrščaš. Pa ne spraševat kje je to...

Aston_11 ::

Pri google sites rabijo ene par mesecev, da pride do indeksiranja. Nočejo preferirati svoje strani. Poskusi objaviti url naslov po raznih strežnikih/forumih/ itd. po svetu, da bo google bot "videl", da je resna zadeva. Plačat ni treba nič.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PHP: Kako ločiti bot od human obiskovalca

Oddelek: Izdelava spletišč
121306 (1036) HardFu
»

Šved obsojen zaradi objave povezave do plačljivega prenosa tekme

Oddelek: Novice / Tožbe
295855 (4121) Gregor P
»

Plačljivost internetnih portalov

Oddelek: Problemi človeštva
435240 (4378) gruntfürmich
»

Kako privabiti google bot?

Oddelek: Izdelava spletišč
101431 (1151) Tody
»

Čimbolj neboleča predelava strani

Oddelek: Izdelava spletišč
313160 (2051) R33D3M33R

Več podobnih tem