» »

Kako privabiti google bot?

Kako privabiti google bot?

Lex Luthor ::

Živijo,

Stran smo postavili na novo, in sicer zadnji obisk google bota je bil 15.12.09 ... Zdej je ze en teden gor nova vsebina in me zanima, kako naj povabimo google bot, da nas obišče ponovno.

KoMar- ::

Lenoba je vseh grdob grdoba... http://www.google.com/addurl/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Lex Luthor ::

Dodal, tudi google webmaster uporabljamo, pa ga ni in ni ... vpisana stran na najdi.si, slowwwenia ... celo na par privat strani z PG3 in PG4

Gost ::

Uporabi še sitemap za dodatne infote. Če se ti mudi, pa pojdi v google adwords kampanije.

Lex Luthor ::

Sitemap uporabljen.

Adwords ne pride v poštev, rabim brezplačni obisk bota, vsaj enkrat na teden, ker tudi vsebino spreminjamo :-(

Gost ::

Kdor čaka, dočaka. Očitno stran še ni zrela za tako frekventen obisk.

fosil ::

Registriraj se na google webmaster tools
Nato lahko v nastavitvah nastaviš kako pogosto naj te obišče google bot.
Tako je!

Gost ::

Saj je napisal, da že uporablja to orodje. Vendar tudi tam ne boš uspel sforsirati zadev. Ko stran doseže nek nivo v google bazi in ko se vsebine pogosteje spreminjajo, potem poteka tudi skeniranje pogosteje. Opazil sem, da slo-tech.com google skenira recimo na nekaj ur.

Chelios ::

Ja, odvisno je tudi od tega kako pogosto dodajaš vsebine na strani - če dodajaš 1 teden po ne vem 100 novic potem pa pol leta nič. Da sploh ne omenjamo ranka tvoje strani (ne govorim o PR), ker se lahko zgodi, da te google bot obišče pa te še zelo dolgo ne prikaže v indexu, oziroma ne prikaže vseh vsebin ... pa še kar nekaj faktorjev je >:D .
Just juice me!

preem ::

najhitreje te bo našel, če boš dal kam kak link. linki so daleč najbolj pomembni pri seo. pa ne sme met nofollow, ker potem ne bo efekta

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: preem ()

Tody ::

kaj pa pravi robots.txt ? če maš kak / no follow potem je jasno da ne bo prišel :)

Če si se sam registriral na webtools to ni še zadost :) Polgej tam kaj vidijo roboti pa če ti javlja kake errorje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj mi google ne najde strani?

Oddelek: Izdelava spletišč
225688 (4293) bluefish
»

google ne najde strani

Oddelek: Izdelava spletišč
6797 (628) Aston_11
»

stran => Google.com

Oddelek: Izdelava spletišč
111086 (677) Tody
»

Google manipulation

Oddelek: Izdelava spletišč
91790 (1285) rkasteli
»

Čimbolj neboleča predelava strani

Oddelek: Izdelava spletišč
313163 (2054) R33D3M33R

Več podobnih tem