» »

Prosim pomagajte: Lasersko rezanje jekla

Prosim pomagajte: Lasersko rezanje jekla

bastadu ::

Rabu bi čimveč informacij o tem, ker moramnapisati seminarsko. Želel bi predvsem kakšne informacije o parametrih in optimizaciji pri laserskem rezanju jekla. Če ve kdo kakšno stran bo zeloooo hvaležen:P P hitro, ker se že malo mudi;)

Loki ::

si na strojnem faxu?
kater letnik? smer? VS/ UNIV?

poglej tole ter tole.
mogoce bo tukaj tudi kaj

bastadu ::

Ja FS Maribor, 1. letnik VS...

Sicer pa linki niso nič kaj uporabni... Sem tudi sam najprej poskusil z Googlom, ampak ne najde nič kaj pametnega, samo kakšne strani od podjetij ki se okvarjajo s tem, ampak to mi nič ne pomaga.... Rabim bolj specifično stran, če mogoče kdo ve...

Brane2 ::

Že dalj časa sodelujemo z LPKFom, ki uvaža opremo za te stvari in se nasploh ukvarja s tem.

LPKF

Mogoče kaj najdeš na njihovih straneh, če ne pa koneckoncev mogoče lahko tud pokličeš, znabit da se bo našla kaka informacija...

bastadu ::

Sem gledal in na njihovi strani tudi ni najti ničesar uporabnega... Sicer se pa po telefonu nebi verjetno obneslo, ker moram jaz imeti to seminarsko napisano do torka... Sicer pa tako na teh komercialnih straneh ne bo dosti takšnih podatkov, ki jih jaz potrebujem...

TESKAn ::

Po moje bo zate najbolje, da greš u kako firmo, k se ukvarjajo z laserskim rezanjem, pa jim mal težiš...slej ko prej te bodo mel puhn kufr in ti bodo dal kak naslov/literaturo o tem>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

bastadu ::

Ja fajn bi blo, ko bi mel čas... Žal sem se malo prepozno spomnil... Sicer pa sem še vedno našel na netu, kar sem iskal, tega pa mi ne rata... eno stran z kakimi grafi pa tabelami v zvezi s parametri pri laserskem rezanju, ne, samo neke glupe firme, ki prodajajo svoje mašine...;(

TESKAn ::

Hm, kaj ko bi enemu takemu proizvajalcu mal zatežil za kake bolj natančne podatke o mašinah? Po moje bi lahko dobil kak PDF...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

bastadu ::

On bi mi dal pdf od kake mašine, in če bi že blo kaj takšnih podatkov, bi ble samo za določeno mašino, jaz rabim pač podatke na splošno o laserskem rezanju... To bi mogu kak fax met gor, kaka raziskovalna ali kaj podobnega, lseveda ahko tudi v english, samo da bo pravo...

bastadu ::

Ni potrebno več. Mi je uspelo nekaj najt in sestavit skupaj. Sej ne da se hvalim, ampak dobu sem 10ko:P
:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odklepanje AMD-jevih procesorjev nekoliko okrnjeno

Oddelek: Novice / Procesorji
235140 (4079) Pyr0Beast
»

No pa se moja modifikacija ohisja in ostalega

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331759 (982) kuglvinkl
»

B&M vodni bloki (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
937245 (4886) Smorny
»

Kje lasersko razrežejo pleksi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
134496 (4101) Misty
»

On die hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101144 (853) krucymucy

Več podobnih tem