» »

Najboljša baterija

Najboljša baterija

jedateruk ::

Imam mobitel, katerega baterijo moram polnit vsak dan in mi gre to na živce, zato kanim kupit nov mobitel. Moram pa prej nekaj vprašat o baterijah.
Katera znamka ima povprečno najboljšo baterijo? Menda naj bi Nokia imela najboljše.
Kateri model, ki se danes prodaja v trgovinah, kateregakoli proizvajalca naj bi imel najboljšo baterijo?
Hvala.

Mare3 ::

Priporočam NOKIA E52, moj brat ima tega in moram rečt da je zelo zadovoljen z njem. Baterija mu zdrži tudi več kot 7 dni ob normalni uporabi. Za drtuge ne vem tega pa poznam in ti ga priporočam.

Bor H ::

Dobr recept za baterijo: ne vzet touchscreen telefona in vzemi enega z majhnim zaslonom in ne premočnim hardwerjem

recimo da bi kaka nokia E serija bila primerna

jedateruk ::

Lahko še kaj drugega z dobro baterijo predlagate poleg serije E od Nokie?

pingo76 ::

Poklopni Sony Ericsson so mi vedno dolgo držali a kaj ko se jih ne dobi več. Bognedaj da mi moj 3,5 let stari ne izpusti dušo. Je pa samo telefon in ni za tiste ki rabijo cel playstation gor.

jedateruk ::

Vam bom dal seznam mobitelov od Nokie, ki se mi dopadejo, pa mi povejte, kateri so dobri ali slabi, kateri imajo dobre oz. slabe baterije, s katerim nastanejo dobre fotografije itd.
Nokia 6303 classic
Nokia 220 slide
Nokia X3
NOkia E52 (vem, da je ta dober, ampak je tudi drag)

Hvala.

Mare3 ::

Nokia 6303 classic ne kupuj ker je brezvezen vsaj po izkušnjah prijateljev morda je komu dober ampak pravijo da ni ne vem, Nokia 220 slide je dosti majhen in priročen ne vem pa kako j kaj z baterijo in slikami videl sem ga le ne kratko,
nokia x3: Poraba

* Standardna Li-ion baterija BL-4CT, 860 mAh
* Čas pogovorov: do 7,5 ur (GSM)
* Čas pripravljenosti: do 380 ur (GSM)
* Čas predvajanja glasbe (največji): 26 ur

in na koncu NOKIA E52 ki je po mojem mnenju še najboljša varianta. Odloči se pa seveda sam to je le moje mišljenje.

Volta ::

Jaz priporočam nekaj podobnega kot fantje zgoraj - ne touchscreena in tudi sicer ne prevelikega zaslona in nekaj z zelo močno baterijo (nad 1000mAh). Jaz recimo imam Nokio 5230, ki ima zelo močno baterijo, kljub temu pa velik zaslon ogromno porabi in precej hitro sprazni baterijo. Če bi kaj takega dal v nek telefon z malim zaslonom imaš garantirano delovanje 1 teden brez polnjenja (recimo moja bivša Nokia N70 napram eni osnovni nokii; meni je zdržala baterija 2 dni, moji mami pa 14dni! In ji po 3 letih še vedno drži 14dni :))Človek kar težko verjame.

LP

jedateruk ::

Kaj pa mislite o Nokii 6700 classic? Cena je podobna kot za Nokio E52, a je tudi kvaliteta podobna?
Vem, da obstaja ena tema tukaj o Nokii 5320 XpressMusic, ampak bom kar tu vprašal, kaj si mislite o tem mobitelu? Baterija je menda bolj slaba, kakšen je pa drugače ta mobitel?

blaz87 ::

Samsung s5230 baterija zdrži brez problema 1 teden.

jedateruk ::

Mi lahko kdo da seznam ali pa link do seznama mobitelov z baterijo nad 1000 mAh?

oracle ::

Dons so skor vse baterije nad 1000 mAh a niso? Pa tud skor vse nokie majo symbian (kar več pokur kot java?). Tko da kkšn osnovn SE model bi js priporoču (majhn zaslon, švoh procesor).

jedateruk ::

A lahko še kdo da slabo oz. dobro oceno za Nokia 6303 classic? Meni je vsaj po izgledu in po lastnostih, opisanih na Debitelu - http://www.debitel.si/zasebni-uporabnik... - kar v redu stvar. Edino, kar bi rad videl in vedel, kakšen je menu.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Moja E71 ima 1500 mAh baterijo, z vsemi prčkarijami, ki jih imam vklopljene na aparatu dela 7 dni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Desty ::

Enako kot pri Skooric-u, pa še super telefonček je.:)

#AzZey ::

E52. Imam jo jaz in mi ustraja pri energiji cel teden + par dni odvisno od uporabe. Uglavnem 1 teden minimalno čene še več!

jedateruk ::

Bom kar tukaj še nekaj vprašal.
Rabim en freeware converter, ki muziko pretvori v .aac format, vendar pa mora biti možno, da izbereš samo nek del pesmi, npr. od 5. do 40. sekunde.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

lol kaj ma to z baterijami
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zheegec ::

še en z E71 - zdrži nekje en teden, približno pol ure na dan v povprečju je povezana v omrežje (internet, pošta, klici, msn).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kixs ::

Meni Sony Erricson P800 zdrzi cca 6 ur (baterija je dobra, ocitno neki softvare ali firmware v k*rcu, ker je normalno drzal cca 4-5 dni) 8-O

BlackBerry Pearl pa cca 24ur (se ne vem kaj ga muci, ker je navadno drzal okoli 5 dni 8-O

jedateruk ::

Sem kupil kar Nokio 6303 in vse je kar ok, razen zvonjenja, ki je pretiho in usb kabla, ki ni dolg niti 20 cm. Me pa nekaj zanima: se da kako videti vse datoteke na mobitelu, ko ga s kablom preklopim na PC ali pa če obstaja neka aplikacija za ta mobitel, s katero bi se dalo videti vse datoteke?

koyotee ::

nimaš inštaliranega PC suite?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jedateruk ::

Ah, videl sem, da je obstaja PC suite v mobitelu, ampak še nisem probal :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega business telefona - kaj preostane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
607657 (5383) dj_uro
»

Nov pametni telefon z dobro baterijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
449062 (7511) MajorM
»

Nokia E66/E71 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8010809 (4992) MrAs
»

Nakup telefona z daljšo avtonomijo baterije (3+dni)

Oddelek: Mobilne tehnologije
394794 (3806) innerspace
»

Kateri mobitel z GPS in WLAN?

Oddelek: Kaj kupiti
103417 (2923) dmk

Več podobnih tem