» »

Kateri mobitel z GPS in WLAN?

Kateri mobitel z GPS in WLAN?

Vitamin-B ::

Pozdravljeni,

moj star telefon bo potrebno zamenjati (nove baterije se ne splača kupiti), tako da išem novega
v tujini sem ugotovil, da mi gps in wlan hudo prav prideta (ker ne vlačim prenostnika sabo)
fotoparat naj bo vsaj 3.2, ker nebi rad šel na slabše
vse ostalo ni pomembno, ahja, telefon more biti čim bolj vzdržljiv (ne kot steklena vaza ali slaba baterija)
zanima me katere znamke in kateri telefoni dosežejo moje zahteve, imajo dober feedback in dobre cene ter če in koliko se splača počakati pred nakupom? Zaenkrat sem imel samo nokije, s katerimi sem zadovoljen (razen tega, da ko enkrat baterija crkne, ga do polnjenja več ne prižgeš več ter izredne počasnosti N73). Ostalih znamk ne poznam.

Lp

LuGi ::

Koliko $$$ ?

Vitamin-B ::

phu... čim manj (do cca 300EUR) lahko tui pri mobitelu v splošnem
pač kaj (in koliko $$) je najmanj, kar ima GPS in WLAN ter da se ne sesuje če pade na tla (touhscreen, zvok, velikost ipd. je vseeno)
5800 xm se mi kar dopade, pa tui kar dober feedback ima, kako pa je kaj pri drugih znamkah pa nimam poma, zato pa sprašujem :)

Desty ::

E71 z QWERTZ tipkovnico zmaga. Je tudi eden najbolj vzrdžljivih in kvalitetnih telefonov od Nokie. Je pa spet vprašanja, ali rabiš touchscreen ali bolj tipkovnico. Ima pa vse kar potrebuješ, pa še baterija je zelo dobra (okoli 1500mAh).

AndrejS ::

E71 je že "starina" novejši model je e72

Vitamin-B ::

ne, nebi mel QWERTZ tipkovnice ker je niti najmanj ne rabim
touchsreen bi mogoče imel le zaradi večjega zaslona ob uporabi gps-a (drugače bi skoraj raje videl da ni touchsreen - važno je le da nima juysticka tako kot n73, kjer štrli vn in ob vsakem padcu nadrsa).
pač zanima me, kateri mobitel je kvalitetne izdelave (vzdržljivi materiali, okvare in bugi bolj redkost kot običaj), nokie so mi do zdaj še najbolj pri srcu (se pa zavedam da se od modela do modela zelo razlikujejo, zato sprašujem kaj je vredu in kaj ne)
drugače pa ne rabim nek high tech, če ni potreben (rabim wlan za tujino (dober browser bi mi tui precej pomenil), pa gps, vredu baterija)
drugače pa bolj malo teleforniam/pišem/poslušam glasbo, mora pa biti telefon kar se da vzdržljiv, saj mi neverjetno pogosto pade na tla

Daniel ::

Takega ki je odporen na padce in obenem ima GPS in Wlan še nisem zasledil.

E71 mi je že tu in tam ušla iz rok pa je še zmeraj cela, če pa bo kaj, so na Ebay ohišja za telefon. Sicer jo imam v prozornem etuiju, da vseeno malce ublaži morebitna srečanja z zemljo.

Vitamin-B ::

Daniel je izjavil:

Takega ki je odporen na padce in obenem ima GPS in Wlan še nisem zasledil.


A se je tekom dveh mescev že kaj spremenilo?

Zanima me tui, kdaj naj bi prišel nexus one v slo (pri Mobitelu) ter če ima kompas (da se ti zemljevid lahko obrača glede na pozicijo telefona) in možnost namestitve mobilnega garmina.

JayKay ::

nexusa do poletja (če sploh) ne bo v slo. garmina na androidu zaenkrat ni, pride nuviphone od garmin-asu, ki bo pa laufal android. nexus ma google maps, zemljevid se ne obrača razen pri turn-by-turn navigaciji.

JamesQ ::

Živjo.

Kaj pa Mogoče Nokia E52. Sam ga uporabljam od konca novembra in mi precej služi. Če imaš dodatna vprašanja, si poglej temo Nokia E52 v oddelku Mobilne tehnologije, kjer sem odgovoril na veliko vprašanj.


LDŽ

dmk ::

SonyEricsson Vivaz http://mobisvet.si/index.php?main_page=...
Čisto nov model
i7-860@stock|Scythe|4GB|4670|1TB+80GB-SSD|P55-UD2|Scythe-650W
HP-30"|Creative-700W|3Dconnexion|WIN7-64|multimedia|3D-CAD-CAE
T2-100/10.............there's no home like 192.0.2.299.........


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37481694 (39709) mailer
»

Nokia E66/E71 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8010782 (4965) MrAs
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929369 (5970) globoko grlo
»

Kater mobitel naj kupim kot sedanji lastnik Nokio 6310i ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
202189 (1706) Ciklamen
»

Pomoč pri izbiri ustreznega telefona/gsm

Oddelek: Mobilne tehnologije
392601 (2168) Meizu

Več podobnih tem