» »

Apple bo namesto baterij menjal iPade

1
2
»

IceIceBaby ::

@kst - ja, ma niso glih Apple fani bolj ona sorta, kupim da dela "out-of-the-box", ker ne maram šaranja po stvari? DIY se nekako tepe z osnovno filozofijo Appla.


Ne vem od kje ti to. Apple modifikatorji in hekerji so precej aktivni.

P.S.: Še vedno pa nič ne spremeni dejstva, da vam zopet prodajajo polizelek. Kar poglej malo linke do konkurence, ki sem jih limal naokoli. Še en overrated "Ajfon".>:D


Polizdelki, ki imajo vse kar uporabniki hočejo in potrebujejo? Polizdelki, ki se nenormalno dobro prodajajo že več let, kljub obilici negativnega pressa?

Ne seri. Očitno so Applovi polizdelki tisto, kar ljudje hočemo. Ne neka tajvanska skropucala z miljonom funkcijami od katerih jih 3/4 ne dela.

Oglaševanje (ki dejansko ni tako obsežno, Apple zapravi cca 1/3 microsoftovega budgeta) ne pojasni v celoti dobre prodaje. Če bi bili izdelki zanič bi se začetni naval hitro polegel. Tako pa Apple z iPodi raztura trg že skoraj 10 let, z iPhoni pa 3, 4?. Tudi pri računalnikih jim ne gre slabo.

we_are_borg ::

Če daš gravirat iPad,ti verjetno ne bojo šli zamenjat celotnega hardwara,ampak samo baterijo.Podatke pa tudi nevem,zakaj bi jih zbrisali pri taki menjavi.
death is irrelevant

Dami ::

IceIceBaby je izjavil:


Očitno so Applovi polizdelki tisto, kar ljudje hočemo. Ne neka tajvanska skropucala z miljonom funkcijami od katerih jih 3/4 ne dela.

Tipična izjava applefana :D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

IceIceBaby ::

Tipična izjava applefana :D


Tipična izjava apple haterja.

Kar je res je res...številke ne lažejo.

mihec87 ::

Ogromno folka kupi apple zato ker je slišal da je baje dober ter fansi pa tako naprej..Zakaj ga je pa kupla v resnici pa nima pojma,verjetno zato da ko folk vidi pa reče vau appla maš(pa še to zard tega ker je predrag za to kar ponuja in se večina ne odloči za nakup..)

Ker hudiča bom pazu da bom ja mel čimbol ohranjenga,pol pa dam menat baterijo bom pa dobu enga od razvajenga mozoljastega najstnika ki je delal z njim ko svinja z mehom no go.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

nekikr ::

V bistvu si ti en razvajen najstnik, ker pljuvaš po stvareh o katerih pojma nimaš. Poglej si, pa tudi ostali, kaj pomeni refurbished. To, da po preteku garancije, dobiš kot zamenjavo refurbished artikel, bo za 99,99% ljudi velik plus.

Keyser Soze ::

nekikr je izjavil:

Poglej si, pa tudi ostali, kaj pomeni refurbished. To, da po preteku garancije, dobiš kot zamenjavo refurbished artikel, bo za 99,99% ljudi velik plus.

True.

Konec koncev so že kupili iPada. If u know what i mean.>:D
OM, F, G!

mihec87 ::

Odvisno od standardov za sprejem izdelkov.Če dam jst not izdelek brez praske,hočem da tut dobim izdelek brez praske sploh pri tej ceni.No sj povečini bo tak ebay laufal..

Dami ::

IceIceBaby je izjavil:

Tipična izjava applefana :D


Tipična izjava apple haterja.

Kar je res je res...številke ne lažejo.

Jaz za razliko od tebe nisem podal nobene izjave. Pa prosim podaj link do teh številk, kako ves svet (torej vsi ljudje, ne samo američani) raje kupuje jabke kot pa nedelujoče (tudi to prosim link kako in katere naprave ne delajo tako kot morajo) izdelke.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

techfreak :) ::

tudi to prosim link kako in katere naprave ne delajo tako kot morajo

Jaz pa prosim za link, kjer trdijo da naprave delujejo. Še nisem videl naprave, ki bi imela en konkreten SW na njej in bi ta SW dejansko deloval --> vsak SW ima napake

Glede refurbished iPadov ... kdo je pa rekel, da ne zamenjajo ohišja? Ker kolikor vem morajo refurbished zadeve biti testirane (torej iz HW stališča vse deluje kot mora) in nekateri tudi zamenjajo ohišje.

sirotka ::

mihec87 je izjavil:

Ogromno folka kupi apple zato ker je slišal da je baje dober ter fansi pa tako naprej..Zakaj ga je pa kupla v resnici pa nima pojma,verjetno zato da ko folk vidi pa reče vau appla maš(pa še to zard tega ker je predrag za to kar ponuja in se večina ne odloči za nakup..)

Ker hudiča bom pazu da bom ja mel čimbol ohranjenga,pol pa dam menat baterijo bom pa dobu enga od razvajenga mozoljastega najstnika ki je delal z njim ko svinja z mehom no go.


Ja, res je ful predrag glede na to, kaj ponuja. Očitno ni, ker se drugače neb prodajal tako dobro(če bi bil predrag)...imajo predober tržni delež.

refurbished bo verjetno boljši, kot tisti tvoj.

Pesimist ::

mihec87 je izjavil:

Odvisno od standardov za sprejem izdelkov.Če dam jst not izdelek brez praske,hočem da tut dobim izdelek brez praske sploh pri tej ceni.No sj povečini bo tak ebay laufal..


Moj standard je se visji. Ce dam jaz noter izdelek brez ali z prasko, hocem nazaj isto mojo kisto ali novo. Ne refurbished. Da bo cela mastna od kurca drkanja. Za hardwer mi je vseeno, za ohisje pa nikoli in nikdar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

sirotka ::

Keyser Soze je izjavil:

nekikr je izjavil:

Poglej si, pa tudi ostali, kaj pomeni refurbished. To, da po preteku garancije, dobiš kot zamenjavo refurbished artikel, bo za 99,99% ljudi velik plus.

True.

Konec koncev so že kupili iPada. If u know what i mean.>:D


Eh, če gre človk gledat tvoje poste, ne bo našel enega, v katerem se strinjaš o čemerkol ali s komerkol...

Pesimist je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Odvisno od standardov za sprejem izdelkov.Če dam jst not izdelek brez praske,hočem da tut dobim izdelek brez praske sploh pri tej ceni.No sj povečini bo tak ebay laufal..


Moj standard je se visji. Ce dam jaz noter izdelek brez ali z prasko, hocem nazaj isto mojo kisto ali novo. Ne refurbished. Da bo cela mastna od kurca drkanja. Za hardwer mi je vseeno, za ohisje pa nikoli in nikdar.


Dokler imaš garancijo bo tako, drugače boš pa sam doma odprl ali pa pač požru in dobil refurbished...sicer pa ponavad ohišja pridejo nova...tako, da se ne rabiš preveč razburjat, škodi:)

aja, še to....a si ga mečeš po tabletu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

Pesimist ::

Ne. Te bi rabo vsej 22 colskega. :))

IceIceBaby ::

Ogromno folka kupi apple zato ker je slišal da je baje dober ter fansi pa tako naprej..Zakaj ga je pa kupla v resnici pa nima pojma,verjetno zato da ko folk vidi pa reče vau appla maš(pa še to zard tega ker je predrag za to kar ponuja in se večina ne odloči za nakup..)


Večina jih kupi ker so slišali da so Appli dobri ja...ti to kaj pove? Očitno so ljudje z njihovimi izdelki zadovoljni in jih priporočajo prijateljem.

Ker hudiča bom pazu da bom ja mel čimbol ohranjenga,pol pa dam menat baterijo bom pa dobu enga od razvajenga mozoljastega najstnika ki je delal z njim ko svinja z mehom no go.


Refurbished = praktično enako kot novo. Če ne maraš refurbished izdelka potem imaš tudi pri novem lahko pomisleke, kaj mozoljasti tajvanci v tovarni delajo z njimi.

Jaz za razliko od tebe nisem podal nobene izjave. Pa prosim podaj link do teh številk, kako ves svet (torej vsi ljudje, ne samo američani) raje kupuje jabke kot pa nedelujoče (tudi to prosim link kako in katere naprave ne delajo tako kot morajo) izdelke.


Googlal ne bom namesto tebe. Je pa že na slo-tech skoraj vsakih 14 dni kakšna novica o novem prodajnem rekordu. iPhone je svetovna uspešnica, to res ni nobena skrivnost. O iPodih pa sploh ni treba izgubljati besed, ker rušijo vse po vrsti.

Moj standard je se visji. Ce dam jaz noter izdelek brez ali z prasko, hocem nazaj isto mojo kisto ali novo. Ne refurbished. Da bo cela mastna od kurca drkanja. Za hardwer mi je vseeno, za ohisje pa nikoli in nikdar.


Kdo te sili kupovat iPad?

Opažam, da tisti najbolj glasni največkrat niso potencialni kupci. Takšni verjetno nebi imeli iPada, če bi bil zastonj in bi imel 12 letno garancijo.

narodno ::

Najbolj pameten na tem področju je folk, ki ima najmanj pojma. Poleg tega vsiljuje namišljene inf.

fosil ::

zelo neekološko
Tako je!

bluefish ::

Za povprečnega uporabnika nerodna poteza - backup podatkov in nastavitev, čakanje na zamenjavo, ponovna vzpostavitev stanja pred menjavo. Seveda postopek logičen, če uveljavljaš garancijo na samo napravo. Ko pa zadošča menjava baterije, je pa vse skupaj en drek.

Mavrik ::

Torej klik na en gumb (ki v bistvu ni potreben, saj se backup naprave naredi ob vsakem priklopu na računalnik) ter spet klik na OK ko priklopiš novo napravo je tak hudičevo težka zadeva (postopek za backup/restore bo namreč identičen kot na iphone/ipod touch, kjer je vse prej kot zapleten).
The truth is rarely pure and never simple.

bluefish ::

Če res zadošča le klik za backup vseh nastavitev, potem se posipam s pepelom. Je pa še vedno nerodno čakati nekaj dni samo zaradi baterije.

techfreak :) ::

Meni iTunes naredi backup vedno ko priklopim iPhone na računalnik, torej s tem ne bi smelo biti težav.

PrimozR ::

bluefish je izjavil:

Če res zadošča le klik za backup vseh nastavitev, potem se posipam s pepelom. Je pa še vedno nerodno čakati nekaj dni samo zaradi baterije.

To je potrebno tudi za iPode/iPhone. Lahko pa pri kitajcih kupiš baterijo in jo zamenjaš sam. Pri iPhone 3G(S) je AFAIk dokaj trivialna zadeva.

sirotka ::

Pesimist je izjavil:

Ne. Te bi rabo vsej 22 colskega. :))

hehehe, lastna hvala:D

oldguy ::

Torej klik na en gumb (ki v bistvu ni potreben, saj se backup naprave naredi ob vsakem priklopu na računalnik) ter spet klik na OK ko priklopiš novo napravo je tak hudičevo težka zadeva (postopek za backup/restore bo namreč identičen kot na iphone/ipod touch, kjer je vse prej kot zapleten).


Že morda, a se ne gre za to. Preprosto je malo glupo gledat izdelek, ki je zaradi marketinških/servisnih omejitev zastavljen tako, da za trivialno opravilo, kot je menjava baterije, potrebuje servisni poseg. Da nanj čakaš in da ti ga obenem še zamenjajo z drugim, pa stvar le še poslabša. Sprašujem se, kako bo s servisom v Sloveniji...

Sam sem malce ocenjeval, ali bi morda šel v nakup, ker se mi zdi sama zasnova uporabna za moj tip home usage-a. Vendar me takšnele omejitve čedalje bolj odvračajo od te ideje. Da bi baterijo lahko zamenjal sam, pa pač ni resen izgovor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

bluefish ::

Kako točno bo s tem sploh pri nas? Leto nazaj se je govorilo o prepovedi prodaje izdelkov, ki nimajo odstranljive baterije. Se je to spremenilo?

Mavrik ::

bluefish je izjavil:

Kako točno bo s tem sploh pri nas? Leto nazaj se je govorilo o prepovedi prodaje izdelkov, ki nimajo odstranljive baterije. Se je to spremenilo?


Baterija je odstranljiva, tako kot je tudi v iPhoenu in iPodu touch. Zahteva pa precej tečno razdiranje naprave in uniči garancijo.
The truth is rarely pure and never simple.

Zheegec ::

Dvomim, da bo veliko pritožb. Garancije je 1 leto (AFAIK tudi na baterijo, vsaj pri prenosnikih je), čez 1 leto pa bo zunaj že nov model, ki bo imel recimo še kamero in komur bo crknila baterija bo preprosto vzel novi model. Sploh, ko bo izvedel, da mora čakati na menjavo baterije.
Kdor koli se je to spomnil pri Applu si zasluži konkretno povišnico.

Meni se pa seveda zdi logično, da če bi mi pri Nokiji crknila baterija (ali pa bi se izrabila toliko, da bi zdržala manj, kot kakšne 4 dneve), grem v trgovino po novo, zamenjam v eni minuti in zadeva deluje dalje (vse baterije so že tovarniško napolnjene). But that's just me.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PrimozR ::

Definitivno je ena pomembna prednost v nezamenljivih baterijah (vsja an enostaven način) - build quality. Sam sem za Nokio 6120 c kupil novo ohišje (kitajski crap, ki komajda paše gor), pred tem sem pa vsaj pol leta imel zaselotejpano ohišje skupaj. Pred tem pa neke pol leta vsakič, ko sem telefon vzel iz žepa, tiščal nazaj pokrovček za baterijo. Ja, igral sem se, preveč. Ampak če možnosti za igranje ni, se ne more pokvariti. Pa tudi manj stvari je, ki se lahko premikajo, škripajo, zaradi slabih toleranc pokvarijo izgled (in tako znižajo build quality), itd.

V končni fazi je verjetno več prednosti ZA enostavno zamenljive baterije, ampak zgoraj opisan benefit nezamenljivih tudi ni kar tako. GLede na eno mennje na CNetu so Googlu 'svetovali', da bi za svojega Nexusa ubral podobno taktiko. Pa se to ni zgodilo.

Zheegec ::

Pri plastiki ja, pri kovinskih ohišjih pa tega v glavnem ni. Sem že videl HP Elitebooka, ki je res pošteno padel na tla, pa še nekdo je po njemu skakal, pa se mu sploh ne pozna. Moja E71 je tudi že letela po stopnicah nekje 2x, pa izgleda še vedno kot nova.
Za Apple produkte pa težko rečem, vsi na njih pazijo, kot da bi jih imeli za gledat ne pa uporabljat :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nekikr ::

A pej no pej. Saj si videl mojega iPhona 1G. Zadeva je letela po tleh na dnevni bazi in po dveh letih delovala kot nova (je bilo pa ohišje konkretno zbito).

Keyser Soze ::

Zheegec je izjavil:

Dvomim, da bo veliko pritožb. Garancije je 1 leto (AFAIK tudi na baterijo, vsaj pri prenosnikih je), čez 1 leto pa bo zunaj že nov model, ki bo imel recimo še kamero in komur bo crknila baterija bo preprosto vzel novi model. Sploh, ko bo izvedel, da mora čakati na menjavo baterije.
Kdor koli se je to spomnil pri Applu si zasluži konkretno povišnico.

A to resno misliš, al mal sarkazma uporabljaš?

Ni glih poceni naprava tole. In čez eno leto spet odcolat 700-800$?
OM, F, G!

zee ::

700-800 $ ? Najcenejsi iPad je nekje 400-500 $.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Keyser Soze ::

zee je izjavil:

700-800 $ ? Najcenejsi iPad je nekje 400-500 $.

Dude? Dej no, smo že preko 9,99 fore. To je zame enako 10. Če razumeš. In da ne rečem, da imajo Američani lepo navado navajat cene ki so "before tax".
OM, F, G!

nekikr ::

No, ampak $700-$800 (po tvoje) je precej več od $555,65 (realno z VAT in poštnino).

Keyser Soze ::

nekikr je izjavil:

No, ampak $700-$800 (po tvoje) je precej več od $555,65 (realno z VAT in poštnino).

Koliko stane 32GB model z 3Gjem?
OM, F, G!

nekikr ::

poglej na apple.com

Govora je sicer bilo o
Najcenejsi iPad je nekje 400-500 $.


Opažam, da ima večina forumašev na ST izredno razvit čut za selektivno branje ;)

Keyser Soze ::

nekikr je izjavil:

poglej na apple.com

Govora je sicer bilo o
Najcenejsi iPad je nekje 400-500 $.


Opažam, da ima večina forumašev na ST izredno razvit čut za selektivno branje ;)

Najcenejši je nekje tam okoli 499$(no tax), ane? Če to zate v rang 400-500$ brez namena zajebavanja sogovornika...

Dejstvo pa je, da ljudje ne bodo množično kupovali ravno najcenejše verzije. Konec koncev dandanes 16GB pomeni USB ključek malo večje kapacitete. 32 je nekje minimum, če uporabljaš tako filme, kot slike in glasbo. 3G je pa itak mus za tablete.
OM, F, G!

zee ::

Najcenejši je nekje tam okoli 499$(no tax), ane? Če to zate v rang 400-500$ brez namena zajebavanja sogovornika...


Indeed.

Zase lahko recem, da ce bom vzel iPada, bom vzel 16 GB wi-fi verzijo. SIM kartice v znj formatu ne mislim narocat, kajti upam, da se bo Apple spametoval in omogocil tethering med iPadom in telefoni.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zheegec ::

Keyser Soze je izjavil:

Zheegec je izjavil:

Dvomim, da bo veliko pritožb. Garancije je 1 leto (AFAIK tudi na baterijo, vsaj pri prenosnikih je), čez 1 leto pa bo zunaj že nov model, ki bo imel recimo še kamero in komur bo crknila baterija bo preprosto vzel novi model. Sploh, ko bo izvedel, da mora čakati na menjavo baterije.
Kdor koli se je to spomnil pri Applu si zasluži konkretno povišnico.

A to resno misliš, al mal sarkazma uporabljaš?

Ni glih poceni naprava tole. In čez eno leto spet odcolat 700-800$?

Ravno v tem postu nisem uporabljal sarkazma. Če nekomu po enemu letu crkne Macbook in nima podaljšane garancije, potem brez slabe vesti vzame novega. Že videno. Če nekomu crkne HP po enem letu, se HP produkta ne bo več dotaknil še nekaj let, ker so "jajca". Vsaj takšna je moja praksa.
Januarja sem videl politega Macbook Air - polit je bil samo po tipkovnici in je crknil. Meni se pa zdi logično, da če poliješ prenosnika mora delati dalje. HP od mojih staršev za 700€ še vedno dela, pa je dejansko vse "plavalo", tudi baterija je bila zlepljena na ohišje zaradi Laškega.
Rešitev? Kupiš novega Macbook Aira, videno v praksi :)
Kot rečeno, tole je iz marketinškega stališča zelo dobra varijanta.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

opeter ::

Točno tako, kot si napisal. Izredno dobro opaženo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Keyser Soze ::

Zheegec je izjavil:

Kot rečeno, tole je iz marketinškega stališča zelo dobra varijanta.

Ja fino za Apple ane, če sledimo tvoji logiki. S tega stališča imaš več kot prav. Samo...

Vsi ostali so mrzli s takšno politiko, ker moraš najprej vzpostavit nek kult, bazo fanatičnih uporabnikov/kupcev.
OM, F, G!

Zheegec ::

Vsi ostali so mrzli s takšno politiko, ker moraš najprej vzpostavit nek kult, bazo fanatičnih uporabnikov/kupcev.

Jah fuck it, njihov problem.

Čeprav niti ne drži čisto, poglej vse kupce Golfov po Slovenskem podeželju :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nekikr ::

Keyser:

če si iz Delaware-a potem je znesek iPada $499 s poštnino vred. Če si iz Californie potem je pa $555 (s poštnino) kar je sicer več od 400-500, a po kratkem matematičnem izračunu se mi zdi da je to veliko bližje razponu 400-500 kot pa 700-800.

Glede kulta uporabnikov: da in ne. Kar nekaj jih je sigurno v tem kultu (kot pri vsaki drugi znamki), drugi pa pač uporabljamo nekatere Apple izdelke, ker so preprosto dobri. Isto, kot Alien uporablja E71, ker mu povsem ustreza. In za marketing lahko Applu le čestitamo iz vsega srca. Če je HP nezmožen take reklame je to pač njihov minus. Verjamem (vem) da je Elitebook superioren Macom v marsikateri stvari, a če tega ne znaš prodati ti pač ostane v omari in služi le kot krik v temo. Ane Alien? :)

Keyser Soze ::

@nekikr
Ker ste tako natančni.

iPad stane od 499 do 829. Aritmetična sredina je 664$, kar je vsekakor bližje razponu od 700-800$, kot pa 400-500$. Pa sem upošteval najbolj ugodno, "tax-free" varianto. Happy?

Zadeva zaključena.
OM, F, G!

nekikr ::

Aritmetična sredina niti slučajno ni isto kot
Najcenejsi iPad...


Zdaj je pa lahko zaključeno :)

Keyser Soze ::

Keyser Soze je izjavil:

Zheegec je izjavil:

Dvomim, da bo veliko pritožb. Garancije je 1 leto (AFAIK tudi na baterijo, vsaj pri prenosnikih je), čez 1 leto pa bo zunaj že nov model, ki bo imel recimo še kamero in komur bo crknila baterija bo preprosto vzel novi model. Sploh, ko bo izvedel, da mora čakati na menjavo baterije.
Kdor koli se je to spomnil pri Applu si zasluži konkretno povišnico.

A to resno misliš, al mal sarkazma uporabljaš?

Ni glih poceni naprava tole. In čez eno leto spet odcolat 700-800$?

Za pomoč nekikrju, da vidi, kdaj sem jaz napisal 700-800$, in kdaj ste začeli smetit z "najcenejšim". Mal vklopte možgane no.

Pa še čez ene pol leta mi pridi sem z analizo prodanih iPadov, koliko katerih je šlo v promet. Da vidimo, kdo je bližje. Mislim, smetarji.
OM, F, G!

zee ::

Purchasing was split almost exactly among the 16GB, 32GB, and 64GB models, although nearly 70% opted for the Wi-Fi-only model (possibly because the launch of the 3G model is a bit farther off).

(Vir.)

Analiza predprodaje, iz katere kakopak ni mogoce sklepati na dejansko prodajo, vendar pa lahko poda zelo priblizno oceno, kako dobro se bo izdelek prodajal kasneje.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22795483 (84581) amacar
»

Novi iPad (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12925309 (17135) Zheegec
»

Apple je po pričakovanjih predstavil iPad 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
19252960 (45202) malix
»

Apple iPad - povzetek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
34533361 (21609) Bor H
»

Danes Apple-ove tiskovne konference, domnevno predstavljen tablični Mac (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22319734 (14382) Lion29

Več podobnih tem