» »

PSP igre prek računalnika

PSP igre prek računalnika

koro13 ::

Doma imam 2 PSP-ja. Eden je stara verzija in je odklenjen (tako,vsaj mislim:))Drugi je novejši in je slim.
No zanima me starejša psp verzija. Njegov cd za fotoaparat sem zgubil prav tako, pa kabel. Našel sem drug nov kabel, ki je za računalnik ali nekaj takega, go ga vtaknem v računalnik mi ga samodejno ne zazna. Če pojdem v računalnik mi prilaže:
Pogon BD-rom, ko ga poskusim zagnati mi napiše:Programa ni mogoče najti. Zanima me kje bi lahko dobil kakšen uraden program ali nekaj takega,da bi si lahko prek njega prenašal igre na psp. Saj sem do sedaj zapravil 100 evrov za igre. Prosim povejte.

LP
F

KoMar- ::

Na tem forumu debate o piratskih kopijah niso dovoljene.

koro13 ::

To ni piratstvo!!!Ta program lahko dobiš na uradni Sonyjevi strani!

KoMar- ::

Pišeš, da bi rad igre nalagal iz računalnika na PSP. Kolikor vem, se igre za PSP kupuje na UMD medijih, torej želiš piratizirat. Se motim?

koro13 ::

No ja, ok?
Pa si me dobil vseno hvala.

LP
F

St235 ::

Kakšno vezo ima piratiziranje z povezavo računalnika in PSP? Saj je možno prenašat tudi cel kup drugih stvari kot so Mp3, slike...

Prenašanje iger na psp pa je možno samo pri PSP GO, ki nima UMD pogona. Drugače lahko podatke na kartico preneseš tudi tako, da kartico neposredno vtakneš v čitalec kartic na računalniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

koro13 ::

Tnks...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646643 (19007) Peter6
»

PSP

Oddelek: Konzole
282983 (2011) ABX
»

PSP-3004

Oddelek: Konzole
72440 (2223) levstek
»

PSP movie playback?

Oddelek: Konzole
151879 (1089) Roky1996
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211231 (9969) ZaOstali

Več podobnih tem