» »

Mod. galerija - predvsem Primož

Mod. galerija - predvsem Primož

IceIceBaby ::

Zadnje čase se mi zdi da se na forumu pojavlja kar precej slik modificiranih računalnikov. A bi se mogoče dalo eno galerijo nardit, da bi bla stvar bolj pregledna pa to. Vsaj osnovne funkcije, se pravi da lahko vneseš svoj comp pa da kaj napišeš zraven, bilo bi pa lepo če bi tudi ocene ble možne in pa komentarji.
Primož, povej če bo kaj iz tega ker baje si ti glavni kar se tega tiče.

Sergio ::

ti kar jaz povem... do izvedbe bo preteklo še kar nekaj vode, ker je enostavno še preveč zadev, ki jih je treba še naresti in jih imamo (ima primož) v načrtu.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

IceIceBaby ::

Uhh...ok, sam predlog pač :)

Je bil pa hiter response :)

Asgard ::

jest bi pa jemu eno pripombo na to temo, in hkrati predlog : Zakaj za nekaj casa ne ustavite razvoj barvnih shem, pa raje naredite galerijo, kot je reku kst8-O

Ziga Dolhar ::

Razvoj barvnih shem? Nisem vedel, da se na tem kaj preveč "dela" :). Resno, kolikor je meni znano oz. dano vedeti, se s tem ne ukvarja kaj preveč :].

(... bo pa Sergej več povedal :] ...)

R0K ::

Barvne sheme ima itak xbite, tk da primož ni kej dost vpleten..

Asgard ::

samo mod galery bi pa ja mogu bit, ce hocmo bit vredu oc stran

freejack ::

Da pristavim skledico, pa kaka baza za 3DMark rezultate?

dela ::

ja sem ful za galerijo. zraven vsake kište pa bi bla lepo razpredelnica s podatki o kompu (med njimi tudi rezultati raznih benchmarkov)

Tomi ::

Si lahko glede na hitrost dogajanja na Slo-techu mislite, kdaj bo ideja dejansko izvedena. Res je sicer, da se o tem že nekaj časa pogovarjamo na kakšen od sestankov, samo ima galerija svojo prioriteto, kaj drugega pa svojo.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tetoviranje

Oddelek: Loža
4718343 (15535) Music Man
»

Slo-Tech NEST 06 slike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
9417827 (834) Daedalus
»

Kaj menite o Slo-Techu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
655623 (4138) Primoz
»

SLO-MODS (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
783503 (2730) rc-car

Več podobnih tem