» »

Tetoviranje

Tetoviranje

jperc21 ::

Mene pa zanima, kje bi se dalo na štajerskem območju ( Maribor , Ptuj ) tetovirat ( profesionalno ). Zanimajo me tudi cene in izkušnje.

Hvala za odgovore

in

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

icek ::

Jaz sem bil pri Harihu in bi se se enkrat za njega odlocil. Tudi cena se mi ni zdela pretirana.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icek ()

jperc21 ::

kje točno in cena.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Gr0unD Zer0 ::

jperc21 ::

hvala
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Wh!tE ::

Se mene nekaj zanima. Kje pa se dobi tiste "tatoo-je" ki obstanejo samo mesec ali dva? 8-)
Me, the vanquisher

blue ::

tiste dvo dnevne imaš v čigumijih

Saladin ::

Planiram svojo prvo tetovažo na ramenu (velika, čez celo rame), pa sem se zagledal v dokaj kompleksen 3D motiv, ki je dokaj realističen.

Skratka - potrebujem mojstra za senčenje in realizem pri nas.

Tattoator in Reinhard v Ljubljani ter Pero in Harih v Mariboru so nekako v vrhu pri nas, če prav razumem.

Muči me to, da spretnosti res imajo - ampak ničesar podobnega mojim motivom nisem videl v njihovih galerijah. Še več - njihov stil ni tisto, kar bi odgovarjalo mojim motivom. Iščem res mojstra za 3D senčenje, za realistične poteze in žive, jasne tattoje.

Če je malo dražji - nič hudega. Alternativa je tudi Zagreb, ki je dokaj blizu.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

;-) ::

Tale je delal punci in njenemu fantu pa je fantastično. Če se bom sam odločil bom se zanj.

Drugače Jože Harih je že star in ga že seje, kot pravijo. Joly v MB hvalijo.

Music Man ::

John Tattooator je pri nas najboljši, je pa res da ima precej specifičen slog tetoviranja, cene in predvsem čakalno dobo. Če se boš sedaj naročil, boš čakal na termin cca. 1 leto. Je pa definitivno vredno čakanja, ker res odlično naredi. Če gre za barven tattoo, jaz ne bi izbral nikogar drugega kot njega.

Drugače sta v sloveniji še dva zelo dobra tetoverja: Srečko (Lucky Art) in Mother's Milk Tattoo

kuglvinkl ::

Ah dej nehi eno leto. Jest sem čakal ene tri tedne.

Samo, naj si ti nikamor ne mudi. Zmenjena sva bila ob dveh. Nakar mu povem, kaj čem met. OK, rab eno uro da to zriše. Pridem nazaj, kul, še malo popravma in pol skor tri ure dela.

+ pr tatujih jest ne bi šparal. Je trajno :)
Your focus determines your reallity

Music Man ::

A z Johnom sta bila zmenjena ob dveh? Če rečeš da ponoči, potem bom verjel, če rečeš popoldne, potem pa sori, tega ti pa ne verjamem :D Glede enega leta pa ne govorim nekaj na pamet, zadnjič ko sem imel session se je prišla ena punca naročit in termin ima (če se ne bo nič vmes sprostilo) januarja 2011.

Saladin ::

Uuu,

Tale Lucky Art ima tudi lepo zbirko. Sploh portrete ima bolj realistične od ljubljanskih bratov.

Ne planiram barven tattoo - bo pa realističen in mi je najpomembneje, da zna ustvariti resničen 3D vtis z senčenjem.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

ABX ::

Meni je dva tattooja naredil Johna in dva Aljaž (živi na kanarskih).

Vsi so odlični, vendar Aljaž je uspel tattoju dodat več "duše".
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kuglvinkl ::

Music Man je izjavil:

A z Johnom sta bila zmenjena ob dveh? Če rečeš da ponoči, potem bom verjel, če rečeš popoldne, potem pa sori, tega ti pa ne verjamem :D Glede enega leta pa ne govorim nekaj na pamet, zadnjič ko sem imel session se je prišla ena punca naročit in termin ima (če se ne bo nič vmes sprostilo) januarja 2011.


Zdej, kaj ti verjameš, al ne, je tko... čist nerelevantno. Delal je Robert.
Your focus determines your reallity

Music Man ::

No, potem bi lahko to že takoj napisal. Robert != John. Govora je bilo namreč o slednjem, Robert pa itak ne dela več.

Saladin: za črn tattoo si lahko pogledaš še Igorja Muršiča iz okolice Murske Sobote. Sicer živi res nekje bogu izza nogu, ampak ga nekateri kar hvalijo, da dobro dela, pa tudi v galeriji ima nekaj lepih izdelkov. Nasploh je v Sloveniji kar nekaj artistov, ki črne tattooje delajo odlično, vendar ko pride do barvnih, pa nisem še nobenega videl, da bi delal bolje od Johna.

pilatus ::

Imam manjšo tetovažo in bi jo želel odstraniti. Kdo je zato odstranjevanje tetovaže dober v SLO.

Hvala!

kuglvinkl ::

Aja? K neki je že takrat jamral, sam se mi je jamr zdel čist mim.
Your focus determines your reallity

Matek ::

Bom malo hijackal topic - tudi sam imam v mislih tetovažo, ampak za razliko od ostalih v topicu precej neumetniško. Šlo bi za enostavno geometrijsko zadevo, kompleksnost nekje na nivoju Adidas/Nike/Apple logotipa (samo primer, nisem tak fanboy :P).

Prinesem s sabo natisnjeno zadevo? Morda v digitalni obliki, si jo lahko oni kar natisnejo na tisti svoj material? A takšne tetovaže "a la carte" izvajajo vsepovsod, al so užaljeni, če jim ne daš umetniškega prostora?

Kako pa je z izbiro izvajalca? Vsekakor ne nameravam varčevati, vem, da je higienska neoporečnost in kvaliteta orodja/barve izjemno pomembna, ciljam le na to, da iščem samo kvaliteten preris šablone, torej umetniško znanje artista ne igra prevelike vloge. Je za take potrebe več primernih studiev oz. je čakalna doba krajša?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

piratsalami ::

Music Man je izjavil:

No, potem bi lahko to že takoj napisal. Robert != John. Govora je bilo namreč o slednjem, Robert pa itak ne dela več.


Music man:

A robert res ne dela več? fak. Js sm si dal en tattoo pri njemu nardit in bi nekako ga rad nadaljeval z naslednjim. a poznaš koga ki ima podoben stil? 3d pa to b/w.

Music Man ::

Tako mi je rekel John, ko sem ga vprašal po Robertu.

Link do galerij dveh dobrih tetoverjev (Lucky Art in Mother's Milk Tattoo) sem dal že zgoraj, poleg njiju pa je seveda tud John zelo dobra izbira, odvisno tud kaj točno si želiš delat.

Saladin ::

Evola - včeraj sem dobil svoj prvi tattoo.

Čakalne dobe (za resne tattooje) v Sloveniji so predolge, kdor pa je blizu hrvaške meje lahko skoči v Zagreb Tattoo & Piercing.

Čakalne dobe so kratke, mojstri so 1A, cena pa OK.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

ABX ::

Welcome to the club. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Saladin ::

Hvala, hvala ;)

Je pa tole hudimarsko zasvoljivo - še se ni zacelilo, pa že hočem razširitev, pa nov tattoo imam v glavi, itd,...
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

ABX ::

Res je, samo nič hitet, jaz predem ga dam na kožo ga imam v glavi vsaj eno leto.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Saladin ::

A mi poveš, kako dolgo moram počakat, da se ustvari povrhnjica pa da vidim, do katere stopnje mi bo tattoo pobledel na normalen nivo?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

ABX ::

Saladin je izjavil:

A mi poveš, kako dolgo moram počakat, da se ustvari povrhnjica pa da vidim, do katere stopnje mi bo tattoo pobledel na normalen nivo?


Mesec ali dva, ampak da ni perfektno pobarvan ni nič čudnega ali nenavadnega. Po 2 mesecih se vrneš nazaj tatuatorju in ga dokončno popravi zastonj. Sploh če je tattoo večji in gre čez različno debelino kože.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Saladin ::

Saj ne rečem, da je karkoli zaribal.
Tattoo je izpadel nekoliko temnejši, kot sem si želel, a me je prepričal, da je to na dolgi rok nujno, da pobledi na "pravi" nivo.

Drugače pa sem res zadovoljen.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Ejsi_Disi ::

Jap, jap, dost bo še zbledel. Papo 14-ih dneh bo fajn začel srbet, ko bo šla povrhnjica dol.
Rock n' roll ain't noise pollution!

ABX ::

Ah v tem smislu, ja boš moral kar nekaj časa počakat. Ker prvi mesec je barva še "živa".
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Music Man ::

Meni je bil moj tud na enih mestih preveč črn, ko sem prišel s tetoviranja. Po tistem sem imel še 4 sessione, v vsakem mi je črne ponovno naredil, pa se mi danes zdi, da bi bila lahko tista črna še bolj črna. Te pa definitivno zasvoji, jaz imam že novih 6 terminov rezerviranih, motiv tud že izbran & looking forward to it

kuglvinkl ::

Ja skrajn čas, da prilepmo fotke :)
Your focus determines your reallity

DimmniBurek ::

Koliko dni od dneva tetoviranja, ne smem švicat in bit na soncu(izpostavljal ga ne bom, ker je tudi na taki lokaciji, samo toliko, da se mi ne rabi glih skrivat)?
There Is No Stronger Drug Than Reality

ABX ::

2 tedna, rajši 1 mesec.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Music Man ::

kuglvinkl je izjavil:

Ja skrajn čas, da prilepmo fotke :)

Tale je moj:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

kuglvinkl ::

Kul!
Your focus determines your reallity

Saladin ::

Evo, še moj prvenec:

Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

blackbfm ::

Men izpade precej smešno tole, amatersko, recimo ocena 3 od 5. Res pa pomoje če grem slike gledat nevem če mi bo en tatoo od desetih všeč.. No saj če je tebi, potem ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Binji ::

Sami tetoviranci :)

No tale je pa moj

tattoo

Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

mare1234 ::

mene pa zanima kje se da dobit številko od hariha? namreč imam številko ki naj bi bla od njega 041333891 vendar to ni on..zato bi pa prosil če bi mi jo kdo lahko zrihtal! hvala lp!

Glodko ::

Mene pa zanima ali se da v SI sploh nardit barvno tetovažo ali zakaj imate vsi samo črne?? No razen od Music Mana ampak ne vem ali je fotka kriva ali je res tako blede barve.

libreus ::

dyanuniverse TATTOO

Etarnal Flame Body Art
Koper, pristaniška 3

Dejan
040/463-106 (po 14-i uri)
dyanuniverse@gmail.com

innerspace ::

lol, Libreus...lih sem hotel dat link od Dejana:)
Dela super tatooje, a real pro!
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Rias Gremory ::

ker vidim da ste tukaj bolj mojstri za tatoo-je in me zanima če ima kdo tetovažo čez vrat? in kako boleče je tetoviranje na vrat?
Lp
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

PARTyZAN ::

Rias Gremory ::

PARTyZAN je izjavil:

Precej.

kako je pa z začasnimi tatoo-ji (kakšen mesec imam v mislih ali dva), je tudi potreben poseg z iglo? pa kako je z kvaliteto začasnih tatoojev?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

PARTyZAN ::

Music Man ::

Glodko je izjavil:

Mene pa zanima ali se da v SI sploh nardit barvno tetovažo ali zakaj imate vsi samo črne?? No razen od Music Mana ampak ne vem ali je fotka kriva ali je res tako blede barve.

Ja, na tisti sliki mi je v hrbet sijalo močno sonce, tako da je to malo skazilo kontrast, sicer so bile takrat barve dosti bolj žive. Ampak ne pričakuj, da bodo take ostale za vedno. Ko se ti olupi, je videti bistveno bolj pobledel, šele po nekaj mesecih, ko se koža popolnoma zaceli, dobi barven tattoo malce intenzivnosti nazaj, nikoli več pa ni tak, ko je bil dan po tetoviranju. Kar je logično, ker takrat je tattoo praktično še odprta rana, zato se barve bolje vidijo ven, ko pa preraste čez nova povrhnjica, pa ga gledaš čez eno plast kože, posledično je videti bolj bled.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

komu po tattoo

Oddelek: Loža
234994 (420) Scaramouche
»

Piercingi,uhani, itd.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
788826 (7216) Gagatronix
»

Tattoo

Oddelek: Loža
3620895 (1320) kr3ten
»

tetoviranje

Oddelek: Loža
215517 (4037) A.J.
»

Tetovaže

Oddelek: Loža
165444 (5055) BigWhale

Več podobnih tem