» »

Geforce 4 mx Tv-out problem

Geforce 4 mx Tv-out problem

cybermedo ::

Oj!

Sicer sem v preteklosti podobno vprašanje že postavljal, pa nekega odgovora ni bilo, pa tudi v starih postih ni nič konkretnega, zato še enkrat (mogoče se je pa kaj spremenilo:D ):
Torej, posedujem Geforca 4mx 440 (ok, ne me kurcat, vem da ni baš odlična) in ga hočem uporabljati tudi za gledanje filmov na TV. Sicer tv-out dela, ampak je slika na televiziji grozna. Da se razumemo, slika je čista in barve odlične, problem je, da jo med gledanjem filmov "trga" (kakor da bi bilo prepočasno osveževanje), pa tudi z ločljivostmi filmov se ne razume (ko se starta film, se na teveju pokaže le sredina zaslona - jasno ustrezno povečana). Podobne težave so imeli vsi Nvidiini Tv-outi (vsaj moji), se je pa problem rešil z TV-Toolom. Pri sedanji grafi pa je Tv-out čip integriran v Gpu in ga Tv-tool ne podpira...
Zanima me torej, če kdo ve pomagat, kaj naj naredim (razen tega da naj menjam grafikuljo), mogoče kaki patch za Tv-Tool, kaki drug Tv-toolu podoben program, ki podpira tudi mx 440. kaki specialni driveri, kake specialne nastavitve ali karkoli drugega bolj ali manj specialnega, kar bi mi pomagalo... PLIZ

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RAdeon 9000 128 MB pro VIVO- slika na TV in zajem zvoka

Oddelek: Zvok in slika
14926 (773) joeblack
»

Filma se ne vidi naTV-ju, na monitorju pa ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
221707 (1299) Pro2Type
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505914 (4819) bbobst
»

Film na TV

Oddelek: Zvok in slika
6985 (777) bbobst
»

GeForce in TV-Out

Oddelek: Pomoč in nasveti
6950 (890) M&M

Več podobnih tem