» »

HTC HD2 za 250€?

HTC HD2 za 250€?

DeBleBlu ::

Zdravo!
Na bolhi sem zasledil nove HTC HD2 za 250€, kao uvožene iz Anglije. Ali kdo kaj ve o tej možnosti? So to kakšni ponaredki? Za tak denar takoj kupim!
Hvala za informacije.
LP

LapD ::

Kupi, boš potem poročal :>
web&motion designer

SuperKobeD ::

Telefon je več kot polovico cenejši in tebi ni nič sumljivo? Srečno pri nakupu;)

denabiker ::

tko za informacijo, en kolega od kolegice ki dela na ladji, je pripeljal s sabo mislim da iz Hong Konga polno telefonov, neke nokie n97, nokie n95 v galvnem kopije za džabe. Kolegica mi je pokazala kopijo n97, na zunaj popolnoma ista, dela lepo touchscreen, tko na hiter sem videl. Baje te telefone kupujejo dole za otroke, ko jih ni skoda, da se malo spilajo:)

antireal ::

oglas na bolhi:

CELLPHONES DIRECT (HOLDINGS) LTD, je znamka kakovosti in novih izdelkov z dolgoletnimi izkušnjami pri distribuciji naših izdelkov, smo bili sposobni zgraditi okvir za globalno distribucijo z našimi sedežem v Združenem kraljestvu in poslovalnice v ZDA .

Mi ladje prek FedEx ali UPS na kateri koli del sveta.
Naš čas dostave traja: 24 - 38 ur

Vsi izdelki od prodaje iz CELLPHONES DIRECT (HOLDINGS) LTD, so nove z mednarodno garancijo in delujemo trideset dni denar nazaj ali zameno za izmenjavo mnenj glede politike o vseh naših izdelkov.

V zvezi z vašo varnost odkup iz naše družbe, naše podjetje je registrirano podjetje, registrirano v skladu odbor Združenega kraljestva zakonitih podjetij.

Glej spodaj našega podjetja podrobnosti:
CELLPHONES DIRECT (HOLDINGS) LTD
Registrirani No.03065866
Naslov: Wellington STREET, Slough, Berkshire, SL1 1YP, SL1 1YP
Type: Private Limited z osnovnim kapitalom
Vključitev Datum: 09-06-1995
Status: Active
www.cellphonesdirectholdings.com

Lahko preveri obstoj našega podjetja s preverjanjem našega podjetja DDV registracijsko številko, ki je na krovu 03065866 britanska vlada zaupanja podjetij www.ukdata.com spletne strani ali pa preprosto kliknite na to povezavo spodaj, da vidite našega podjetja kreditne poročilo.

http://www.ukdata.com/creditreports/vie...

Za hitro in enostavno transakcijo bomo sprejeti plačilo prek Western Union za mala za nakup predmeta in žice bančno nakazilo za velika za nakup predmetov.

Če želite, da naročite bomo moraš, da e-pošto, da nam je spodaj zahtevane informacije, tako da lahko začnemo z označevanje in pakiranje mobilnih telefonov takoj.

Pišite nazaj k nam v najkrajšem možnem času.

S spoštovanjem.

CELLPHONES DIRECT (HOLDINGS) LTD
Registered No.03065866
Tel: +44 702 409 8821 Tel: +1 615 719 7112

SuperKobeD ::

google translate ftw 8-)

cinkaCR7 ::

Western Union, torej se izogibaj;)

DeBleBlu ::

Pri transakciji kot jo opisuje "antireal" verjetno niti slabe kopije telefona nebi dobil, bi samo vzeli denar (Western union). O čemer pišem je telefon, ki ga kupiš v SLO, in ga lahko prej pregledaš. Kakšen nasvet kako odkriti ponaredek? Kakšne izkušnje z HTC HD2 za 200-300EUR?

Yaqwsx ::

jaz sem ti najdo se cenejsega ;)

http://www.bolha.com/uporabnik/jamespat...

bond007 ::

Teti kekci iz bolhe bi lahk že zdavnaj benal takele nategancije, ampak njih bolj skrbi kako povečat št. ogleda oglasov...:\

martincek1 ::

Bi blo prov fejst narest novo "bolho" !

bluefish ::

Ja, že stokrat debatirano. Žal dlje od ideje nikoli ne pride.
Ena od možnosti je Simply, ampak boleha za malim številom oglasov in precej očitnim "sponzorstvom" lastnika trgovine.

LapD ::

Še en dokaz več, da ni tak problem "nardit" nove bolhe, kakor je problem prepričat oglaševalce k migraciji. Ker brez oglaševalcev ti ne pomaga 100 novih bolh
web&motion designer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nategavščina ???

Oddelek: Kaj kupiti
264152 (2439) amigo_no1
»

iPad 2 64GB WiFi + 3G

Oddelek: Pomoč in nasveti
152449 (1826) Goran's Blog
»

HTC HD7 (nov za 200€)..Scam??

Oddelek: Pomoč in nasveti
81202 (1114) bluefish
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214229 (2363) gasperxp
»

Nakup iPhona iz tujine-rabim vaše mnenje :)

Oddelek: Loža
72914 (2735) Thagirion

Več podobnih tem