» »

Nakup iPhona iz tujine-rabim vaše mnenje :)

Nakup iPhona iz tujine-rabim vaše mnenje :)

Thagirion ::

Torej..ravno brskam po bolhi pa malo sem pa malo tja, ter naletim na zanimiv oglas.
In sicer, osebek prodaja iphone, za 250€, sicer se vidi na oglasu da ni ravno vredu prevod :))
ampak vseeno..sem ga kontaktiral in da delim to z vami:

Pozdravljeni.
Zanima me, če se iphone še vedno prodaja?in zanima me realna cena.

Odg.:
Hello,
At the moment I'm in Romania to business and the final price is 260 Euro including postage!
This product is totally new in the box with all accessories, has never been used, under full warranty (1 year) and invoice, dispatch also taxes for delivery are included in the selling price.
It comes with all standard accessories and original manuals including i don `t have pictures bow because the product is pached in the sealed box.
Let me know if you're interested and I will give you all the details related shippment and payment.
Waiting for your reply!
Sincerely


Kdaj se pa vrnete v slovenijo?kupil bi, če bi se dalo kako na lastne oči prepričat če je original in testiranje delovanja.Denar dam na roko.

We will do this through this operation can be locked (http://gps-globalpsexpress.eu.pn)! I will start sending the package and that will take custody there! Then you have to pay to the escrow company and keep your money until you get the item at your address!
When you are going to have confirmation that the transfer of funds to me (seller) .
If you decide you have to buy my next confirm details so it can begin operation:

Full name:
Address:
City:
Zippcode:
Country:'
Your email address:
Is your decision if you want to buy! We have a lot of customers, but we want to establish new business relationships!

Thank you!



Ok vem, da je nategancija 100 na uro, ampak zanimivo, da ne rabiš plačat vnaprej, pa še pošiljki lahko slediš. Sicer opazim takoj fake oglase, ampak ta mi je vseeno čuden, zato da vidim vaše mnenje :P

še link do oglasa: Klik!

nah, še po parkratnem branju se mi zdi da je nateg, ampak vseeno, sladkih 5 min :D

TekO ::

A ti si mu v slovenščini pisal, on ti je pa odgovarjal v angleščini?
Seveda je nateg.
Ideas are bulletproof.

tomaz- ::

ja ja , to je podobno, ko sem jaz pisal za hec enmu na bolhi, da bi rad 30 njegovih fuul pocen Nokij:

njegov prvi odgovor:

Hello,

Thank you for the mail, yes we still have this brand new
Mobile phone in stock for sale, This is 100% original products still
in the original retailer box with 1year international manufacturer
warranty with 90 days return policy

BRAND NEW Original Unlocked Authentic

Nokia N95 8gb....$220usd

Shipping and handling is...$40

So how many do you want to buy from us?

Moreover, after we ship the product, we will contact you with these
following documents,

1 Shipping account receipt
2 The official business invoice and receipt
3 Tracking number of the package

We ship orders via UPS, DHL and FedEx shipping, and they deliver the
package to your home door within 48 hours.

To further your order, kindly Get back to us with your full postal
address and contact number.

Payment:-We accept Money Gram or Western Union Money Transfer for
the sample to the purchase.

SATISFACTION GUARANTY
Our main purpose and motive is to satisfy our customers ... by
Exchange, refund or repair.

Here is our headquarters company address Phonex broad band Europe
Ltd.. www.ukdata.com or copy and paste this: http://www.ukdata.com/
creditreports/ viewCompanyDetails.do? companyId=03816571

Tel: +447045713955

Manager

pol sem mu pa odpisal, da potujem poslovno in bi se pri njemu oglasil in skeširal zadevo:

Evo njegov odgovor:

Zdravo,

Hvala za sporočila, upoštevajte, da naša družba se je strinjala, ki prihajajo k vam v našem podjetju in kupujejo 30units od Nokia n95 8Gb .. Ne pozabite, da boste dobili dodatne 6units zastonj in tudi 10% popust na celotni znesek.

Govoril sem, da moj šef, kaj si rekel in je rekel, da je za nas in se prepričajte, da imate denar za nakup 30units .... Torej, on se je strinjal, da si deponiranje 5490usd preko Western Uniona v naslednji obliki ...

Ime pošiljatelja: (Your Name)
Sprejemniki Ime: (Ime vašega prijatelja)
Naslov (46, Crescent Paličast)
BN11 1RL
Country: London Anglija

In kakor hitro je bilo to storjeno ... vas, da nam pošljete potrditev zdrsa kot dokaz, da ste poslali money.And ob prihodu na naše shranjevanje takoj, ko je blago v svoje roke, vam bo sedaj pojdi nazaj na Western Union in zbirajo denar vaši samouprave za nas kot receiver.ok

Torej vljudno iti naprej in deponiranje denarja in se vrneš k nam s potrditvijo zdrs, tako da bomo lahko pripravili na vašem prihodu in da vam najbližjega letališča naslov, ki smo jo izbrali vas bo takoj, ko pridejo sem.

V pričakovanju vašega odgovora
S spoštovanjem
Označi.

potem sem mu pa še enkrat napisal, da poslujem samo po načelu : Vidim, potipam, pol dam denar takoj !
Odgovor: hmm, kar naenkrat je vse tiho... Bemti, pa bi res kar vzel, če bi bili za tako ceno, hehe

Če druzga ne, se do krvi nasmejiš, ko bereš tele google translate zadeve ! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

blackbfm ::

Thagirion si spregledal tole?

Then you have to pay to the escrow company and keep your money until you get the item at your address!


Čim je enkrat tvoj denar nekje je že konec igre. S tem "escrow company" je sigurno mislil western union:))

Thagirion ::

blackclw, ja potem sem bolj podrobno prebral ja :D
sicer pa, meni še tega veselja ni naredil, da bi mi vsaj prevedel besedilo..:8):))
pra*ci, take skinit dol!sedaj sem pa psihično prizadet, ga lahko tožim? >:D

tomaz- ::

ja napiši mu nekaj v tem smislu:

mene je napisati na proti vašem oglas v računalnik zaradi Bolha.com . mene je prišlo trenutek ko me res zabolelo do glave, ker vaš phone ni mogoč za purchase preko gotovina. zdaj do mene je zelo bolečina in me premišljevati o tem da se uničim to pomeniti se obesiti na drevo prvo ki hodi na trata. kaj mi vi ponudba v vaš odgovor.. drugače mene tožba na vas !!! tebe dati mene tvoje naslov da jaz tožba tebe !!!!!

tole sem spesnil sam, pa mislim da ni prav dost slabše kot google naredi, hehe

Pierre666 ::

tomaz- : ČESTITAM!!! pri branju te tvoje pesnitve sem se nasmejal kot že dolgo ne!! :))

Thagirion ::

tomaz- dobra ja :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupovanje telefona iz Uk

Oddelek: Mobilne tehnologije
131865 (1554) bdoxx
»

Nategavščina ???

Oddelek: Kaj kupiti
264164 (2451) amigo_no1
»

iPad 2 64GB WiFi + 3G

Oddelek: Pomoč in nasveti
152456 (1833) Goran's Blog
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214238 (2372) gasperxp
»

Mednarodna prodaja!

Oddelek: Loža
424836 (4189) razzor

Več podobnih tem