» »

Končno dokončano ohišje, slike

Končno dokončano ohišje, slike

IceIceBaby ::

Vem da ohišje ni nikoli končano. Ampak to naj bi bilo zaenkrat to. Ni veliko, plexi okno, modra neonka. Prednost sem dal tišini in ne zmogljivosti. V ohišju imam samo 2 ventilatorja. 1 hladi procesor drugi pa napajalnik in tako je sistem precej tih.

CPU: athlon 1.2 (9 x 133, 1.6v)
MB: MSI 6330 k7t turbo
Grafična: Hercules Geforce 2 MX400 (odstranil ventilator, dela na default frekvencah)
Disk: 40gb maxtor (precej glasna zadeva)
Cooler: V7, brušen in poliran, ventilator je zamenjan za počasnejšega (manj kot 3000 rpm). Ko bo čas (pa denar) bom pa še eno ornk termalno kupil, trenutno je silikonska spodi.

Temperatura procesorja je okrog 50 na idle in se pribljiža 60 ob obremenitvi. V ohišju je 32 stopinj. Vroče ampak tiho :)



Ostale slike

Predlogi za nadaljne modifikacije dobrodošli. Kritik ne prenesem :) Na načrtu imam še malo kable porihtat pa mogoče bom ročke namontiral gor.

msmiha ::

Prisrčen mode. Če bi bilo pomojem bi bila še najmanj 2 venta gor:D.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

||_^_|| ::

seksi.>:D

obsession ::

:D NICE:) Sej se vid iz kje si...:D
Stay cool!!!

Jebiveter ::

Kaj pa dela un "butterfly" na mizi!? A si polnoleten? A mas dovoljenje?!;(( :D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

alien-w ::

Lepo. Manjkajo ti okrogli (doma narejeni) IDE kabli, ročk pa jest na tvojem mestu ne bi dajal gor. Sicer so lahko zelo uporabne, samo v takem primeru mora biti ohišje precej lahko. Drugače bo treba ojačevati (to je ponavasdi potrebno), pa jaz mislim da so ročke samo grd dodatek in nič drugega.

3J ::

Tale window mod si pa od metku.net skoperu kali? Drugač je ql

IceIceBaby ::

NISM KOPIRU, dokaž :) hehe...ja ok no. Se mi je ful dopadu pa sm še jaz moral takšnega met. Drugač pa je zakon tale fora za obrobe nardit. Prerežeš kabl in sam natakneš gor, carsk.

Alien, 1 kabl za CDrom je že okrogu. Tistega za hdd pa neupam rezat. Pa še tko je čist ob robu spelan da popolnoma nič ne ovira pretoka zraka (uhhh...kak flow le če nimam ventilatorjev :)

Yuk-0 ::

Neat and sexy. Jaz moram samo še dremmel kupit in moje ohišje bo kot iz pravljice :D . Ne bom povedal veliko, samo to, da sem dobil inspiracijo pri serious sam-u >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU hladilnik (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
24851718 (1014) freesty
»

Ali zračno hlajenje umira? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
17322253 (9462) Raptor F16
»

Kateri Tih Ventilator???

Oddelek: Pomoč in nasveti
223847 (3216) Tydek
»

Zamenjava ventilatorjev na CM Silencio 550

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151783 (1525) theBill
»

ventilatorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311501 (1174) Jan987

Več podobnih tem