» »

gostovanje.. kje? vaše izkušnje

gostovanje.. kje? vaše izkušnje

Tjulenj ::

trenutno se odločam(o) med naslednjimi:
mojstreznik.com, modrisplet.com in webteh.com ... mnenja? zanesljivost, hitrost...? hvala :)

Elemen_T ::

Z mojstreznik sem bil zadovoljen.

Zdej je verjetno boljša situacija, ko so nadgradil strežnike in povezave in ni več hujših problemov s security, kar je bila prej ahilova peta mojstreznika.

Ziga Dolhar ::

Zelo zadovoljen z domenco. Niso najcenejši.

Reso ::

www.slowwweb.net ima tudi zelo poceni pakete. Sicer se mi zdi da so še mal novi na webhostingu sam če vprašaš itak izveš vse kar hočeš.

Webmojster ::

streznik.com je hiter in zanesljiv. mam stran gor že leto in pol. kakšne težave so mogoče enkrat na 3 mesece. pa še to popravijo v uri, dve.

Spiko ::

mi gojimo nekaj strani na domovanje.com in nimamo nobenih problemov njihova tehnicna podpora je pa nekajkrat boljsa, kot v tujini, kjer imamo strani, katerih na domovanje ni racionalno imeti, ker prevec racunajo za promet nad 3GB :)

City ::

Domenca je zadovoljiva in je kot pravi Ziggga tudi ne ravno poceni drugače pa je http://www.afekt.net/ zelo poceni samo ne vem kako je tukaj s kvaliteto.....mogoče bom pa preizkusil

swalow ::

ja mam najet plac pri omrezje.net in sem zelo zadovoljem... sicer ponujajo NT hosting, kar jaz rabim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomoč pri nastavitvi domene

Oddelek: Izdelava spletišč
182667 (2133) Kunte
»

Web Hosting v slo

Oddelek: Omrežja in internet
81086 (864) R0K
»

Vaše izkušnje z webhosting ponudniki

Oddelek: Omrežja in internet
81632 (1459) rc-car
»

www gostiteljstvo (na veliko)

Oddelek: Omrežja in internet
212124 (1815) Ales
»

Webhosts

Oddelek: Omrežja in internet
10857 (745) cre8or

Več podobnih tem