» »

Vaše izkušnje z webhosting ponudniki

Vaše izkušnje z webhosting ponudniki

whatson ::

Vem da je bilo podobnih tem mnogo premnogo, a vseeno nisem v njih izvedel tistega kar hočem.

- enemu podjetju moram priporočiti en webhosting.
- zahteve: 50-100 mega placa, php, po možnosti mysql, perl, emaili, email vzdevki.

Pogledal sem si nekaj ponudb. Mojstrežnik, Butale, Kelt, modronebo,modrisplet.com,...

Vse se mi zdijo zanimive in konkurenčne, zato vas povprašam po osebnih izkušnjah o teh ponudnikih.

Gre se predvsem za to da bo njihova stran na dobri hitri zanesljivi liniji in da bo tehnična podpora solidna.
Priporočajte, kritizirajte, hvalite :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

R0K ::

Moje osebne izkušnje :) .....

mojstrrežnik.com : od teh ki si jih zgoraj naštel je ta daleč najbolši...!!..

kelt in butale : jst sem meu stran na kelt potem pa se zgodi ena čudn zgodbica da mi oni sredi belega dne ukinojo mojo stran ?!? najraj bi jih poslal v qurac !! sedaj mam že mojo stran zasprto več kt 10dni ni bom popizdu........pa tut hiztri niso več tko ker gostijo že (pre)veliko strani......butale so pa isti drek ker majo najeti vod od kelt zato je hitrost ista (mogoče še slabša) imajo pa tudi izjemno slabo tehnično podporo........npr če maš srečo ti bodo na poslani mejl odgovorili v roku 3-4dni :) .....to med delovnikom seveda......

modronebo : ja ti so pa čisto novi in majo zlo poceni (se mi zdi da tut najbol pocen) majo pa dobro tehnično podporo.....

modriplet.com : ma tega ti pa žel ne poznam ......

torej na tvojem mestu bi izbral mojstrežnik.com (ker je najbolj zanesljiv) , 2 bi biu modronebo.com ker tudi veliko obetajo ...... zadnja pa ketl ni butale ........

Elemen_T ::

Tudi jaz, kot sem ti že napisal, whatson priporočam Mojstreznik 8-)

Thrivial ::

Tudi jaz imam dobre izkusnje s Mojstreznik.com.

Linija je hitra, poleti je bil server vcasih vsak dan po nekaj minut offline, sedaj tega ni vec. Tehnicna pomoc je hitra, dobra. Veliko stvari se da zmeniti in niso togi, kot nekateri drugi ponudniki ampak imajo radi nove predloge, pripombe in pripravljeni pomagati.

Na vsak nacin se izogibaj Domence! Z njimi imam namrec ekstremno slabe izkusnje...dobil sem racun brez podpisane pogodbe, pocasni(linija in pomoc...).

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

milosm ::

Definitivno mojstrežnik.
Tudi sam gostim tam in sem zelo, zelo zadovoljen. Hitrost, tehnična podpora je odlična (se resnično potrudijo), control panel, cena, uptime je dober,...še veliko je stvari.

Priporočam!

SLOWWWeb.net ::

Ok, probaj si ogledat še ponudbo na http://www.ty-team.net !
Ni nevem kaj, ampak razlog da gostimo že premogo slovenskih .si podjetij in svetovnih domen, je več kot dovolj dober razlog za izbiro gostiteleja.
Da za kakovost delovanja strežnik jamčijo ustrezno kvalificirani administratorji/strokovnjaki, ki imajo uspešno opravljene in tudi svetovno priznane certifikat iz RedHat Linux-a [RHCE in RHCX] iz podjetja Housing-a, ter da za sodobno delovanje strežnika skrbi 10Mb zakupljena linija pa pričata samo v profesionalnost. Res pa je, da če boš sedajle obiskal www stran, boš ugotovil, da se izvajajo posodobitvena dela, zaradi popolne menjave FTP in mail strežnika ter nadgradnje WWW providerja. Razlog zato je, popolnoma na novo [pre]programirana nadzorna plošča [lahko si boš sam urejal poddomene, e-maile in psevdonime,...ostalo naj še ostane skrivnost :D ]

Te zanima še kaj-o strežnik je v slovenskem prostoru poznan kot revolucionarni myfreehost.com ? Si že slišal za nas:D :D ???

P.S.: Ne gostimo sam brezplačne domene,...>:D
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

danej ::

Moja izkušnja z modronebo.net je bila zelo prijetna.

Imajo dobro uporabniško podporo in strežniki zgledajo zelo hitri.

Dejan

Thrivial ::

TY-Team: revolucionarni myfreehost.com 8-)

Evolucija ni vec dovolj? :))

Ne, saj priznam. Myfreehost je precej boljsi od Slohostinga, ceprav je revolucija huda beseda, vseeno...

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

rc-car ::

Jest imam na MojStreznik.com in sem zelo zadovoljen.

Tehnična pomoč je dobra, kaj dobra, odlična! vedno so pripravljeni pomagati in to storijo zelo hitro.
Tudi, če imaš kak mesec veliko prenosa podakov niso preveč hudi ;)

Edini problem je to, da je server v zda, kar je za strani (slovenskih) podjetij, ki ciljajo izključno na slovensko ljudstvo malo nepriročeno, ker je zaradi tega prenos sigurno počasnejši...

Drugače pa so super!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomagajte mi izbrati ponudnika gostovanja spletnih strani

Oddelek: Omrežja in internet
6989 (876) MOJNET.net
»

Web Hosting v slo

Oddelek: Omrežja in internet
81089 (867) R0K
»

Najugodnješi webhosting pejđ?

Oddelek: Omrežja in internet
232097 (1764) Primoz
»

web hosting - pay

Oddelek: Omrežja in internet
171498 (1261) UrMaN
»

www gostiteljstvo (na veliko)

Oddelek: Omrežja in internet
212130 (1821) Ales

Več podobnih tem