» »

replika - platišča

replika - platišča

rok_p ::

pozdravljeni,

zanima me, kakšne izkušnje imate z replikami "made in china" ? in če se jih izplača nabavit...

hvala
rok

krefi ::

pozdravljeni zanima me mnenje o replikah ? ja ali ne im zkaj ne pc najdu sem replike po zelo ugodni ceni nove orginal se ne dobi v moji velikosti in rabljenih skoraj da ni
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

_Denny_ ::

https://www.carthrottle.com/post/what-i...
Predstavljaj si, da se ti zgodi stvar iz slik pri 130+km/h na AC ali pa pri zaviranju, ko ti nekdo skoči na cesto.

Niso to kavbojke ali sončna očala, da bi bil fake tudi ok...stvar je praktično vedno pod mehansko obremenitvijo in pri takih stvareh se ne špara.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Dr_M ::

Jebes varnost, vazn da je velik col, pa drobiz za placat, tko kot pri gumah.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

eric_cartman ::

krefi je izjavil:

pozdravljeni zanima me mnenje o replikah ? ja ali ne im zkaj ne pc najdu sem replike po zelo ugodni ceni nove orginal se ne dobi v moji velikosti in rabljenih skoraj da ni


Mene včasih še za repliko sončnih očal skrbi ali si s tem kvarim vid. Da pa bi dal nekaj takega na avto, kar močno vpliva na mojo varnost pa.. No.. Moral bi bit nor.

Kombinacija poceni replik in norih ljudi, ki to kupujejo verjetno potem pristane na youtube-u pod imenom We love Russia videov, kjer se ljudje večinoma peljejo po 3 kolesih in je to tam nekaj normalnega etc.

krefi ::

torej zanima me kje se da nabaviti replika platisca nebi rad kupoval od drugih. vidim da jih dosti prodaja nova rabljena platisca zato me zanima iz kje jih oni kupujejo
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

next3steps ::

Ta isti proizvajalci, ki dostavljajo platišča za te avtomobilske koncerne ponujajo in prodajajo platišča tudi pod svojimi znamkami.
Eden izmed takih je tudi UNIWHEELS s svojimi znamkami: ATS, RIAL, ALUTEC and ANZIO.
Če kaj od tega ni dovolj poceni, potem nič ni vredno tvojega denarja.

bambam20 ::

Replika pomeni, da je po izgledu približek originala. AMpak zaboga. materijali pa niso enako niti ne moreš vedet, kakšna je vdržljivost. kaj če ti pri višji hitrosti , ko priletiš v kakšno manjši jamico na cestiču se plarišče zlomi in greš v jarek?

Alien123 ::

če nimate za original platišča je najboljše da menjate job, prodate avto al pa si glavo pregledat..
mene bi blo na smrt strah pri 150 na uro, da mam nekiga kitajca na kolesih..

krefi ::

mam velik kolegov in poznam dost ljudi ki vozijo na raplikah dejansko je 3/4 felg replik na cestiscu

tudi takih kot iscem se ne da dobiti rabljenih orginalnih na avto netu
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krefi ()

GR2 ::

Neoriginalnih (to vključuje tako aftermarket kot replike) povsem mogoče, da jih je 3/4. Ampak aftermarket nemške ali italijanske feltne ne moreš primerjat s kitajskimi replikami.
Prve so praktično enake originalnim, saj originalne tudi ne delajo firme, ki proizvajajo avtomobile, ampak ravno te firme, ki delajo aftermarket platišča.

Originalna se itak splača vzet samo tista, ki jih dobiš pri novem avtu skupaj z opremo, ali pa da doplačaš za colo večje.
Karkoli kupuješ naknadno se ne splača, recimo za moj avto so 16" aftermarket 90EUR, original pa 150EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

krefi ::

kaj menite glede mak platisc ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

IL_DIAVOLO ::

Kje bi dobil original/replike vw platisca...tudi rabljena pridejo v postev.

Zgodovina sprememb…

GR2 ::

krefi je izjavil:

kaj menite glede mak platisc ?

MAK so ok.

MadMax ::

GR2 je izjavil:

Neoriginalnih (to vključuje tako aftermarket kot replike) povsem mogoče, da jih je 3/4. Ampak aftermarket nemške ali italijanske feltne ne moreš primerjat s kitajskimi replikami.
Prve so praktično enake originalnim, saj originalne tudi ne delajo firme, ki proizvajajo avtomobile, ampak ravno te firme, ki delajo aftermarket platišča.

Originalna se itak splača vzet samo tista, ki jih dobiš pri novem avtu skupaj z opremo, ali pa da doplačaš za colo večje.
Karkoli kupuješ naknadno se ne splača, recimo za moj avto so 16" aftermarket 90EUR, original pa 150EUR.

Ampak od teh D ali I firm ne boš dobil replik za malo denarja temveč nek xy dizajn za srednje denarja. Si sam dal primer, le da je za marsikater avto cena ki si jo napisal x3 ali več.
Marsikdo pa išče feltne original dizajna, ni pa ravno pripravljen dati bogastva za original. Ostanejo replike iz firm, ki ne delajo originalov.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

replike dragih ur (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Loža
1469266615 (38213) viporologi
»

alu platišča za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
639651 (6118) šernk
»

Lita platišča - Da ali ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
537518 (5529) St235
»

Pokrov za navadno platišče

Oddelek: Na cesti
233411 (2460) Ganon
»

Nakup jeklenih platišč za zimo, da ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8814390 (11754) nekoman

Več podobnih tem