» »

kako na hiter način pridobit status študenta/dijaka

kako na hiter način pridobit status študenta/dijaka

gazibo ::

sem ob status in ga nujno potrebujem. en predlog je da naj bi se vpisal na kuharsko v celju (vpisnina 100€) in bi tako pridobil status dijaka. še kakšen predlog

gendale ::

http://seps-kp.net/
na tej je vpisnina baje 80e + vse potrebno ti pošljejo po pošti in potem ti pošlješ nazaj in se ti ni treba peljat v koper in nazaj, da se vpišeš

gazibo ::

ok še en kvešon. mi je potekel kakšno leto nazaj 3letni status študenta (sem hodil na višjo šolo) zdej mam še 2 izpita in diplomo za sfiniširat na tej šoli. ali bi vpis na to šolo ki si jo predlagal kakorkoli vplival na mojo sedanjo šolo/statu/whatever ?

aja pa še tole: na tole šolo ki si jo predlagal se lahko vpišeš verjetno samo na začetku leta right ? ači obstaja kakšna na katero se lahko vpišeš kadarkol, se prav tut sred šolskega leta ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

gendale ::

ne vpliva na tvojo sedanjo šolo, ker so srenje šole in univerze ločene, torej se ti iz trenutnega faksa ni treba izpisat

pomoje se lahko vpišeš tudi sredi leta, najbolše da jih pokličeš in vprašaš

jaz sem to šolo našel lani, ko nisem bil siguren, če bom naredil pogoj za vpis v naslednji letnik, ampak sem potem naredil izpit, ki mi je manjkal :)

kmetek ::

zavod za zaposlovanje :D

bluefish ::

S veselim dneva, ko bodo dokončno uvedli centralni register vpisov in tovrstno šlepanje ne bo več možno.

gazibo ::

kmetek je izjavil:

zavod za zaposlovanje :D


sem že na prijavljen. v skoraj enem letu niti enga intervjuja, iščem tut sam za delo pa nč v moji smeri (logistika). sedaj se mi je ponudil en job v zlo priznani firmi ampak vzamejo samo študenta :-(

bluefish je izjavil:

S veselim dneva, ko bodo dokončno uvedli centralni register vpisov in tovrstno šlepanje ne bo več možno.


sanja svinja o kukuruzu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

kmetek ::

womb: imam znanca isto kot ti dipl. ing. logistike...pravi, da mu je totalno žal, da je 4 leta fuknil stran.....ne more dobiti službe.

bluefish ::

sanja svinja o kukuruzu
Niti ne, ker je že v pripravi.

gazibo ::

bluefish je izjavil:

sanja svinja o kukuruzu
Niti ne, ker je že v pripravi.


in kaj bo če grem delat preko prijateljeve napotnice ?

bluefish ::

Glede tega bo potrebno počakati, da se dokončno doreče zakon o malem delu ali pa se, še najbolje, študentsko delo ukine.

gazibo ::

se prav niso uspel vega pokrpat. no vidš jst se pa tega veselim da bom vseeno lahk delal >:D

M-XXXX ::

bluefish je izjavil:

Glede tega bo potrebno počakati, da se dokončno doreče zakon o malem delu ali pa se, še najbolje, študentsko delo ukine.

Zelo upam, da do tega ne bo prišlo (in verjemi da nisem edini). Ker če se ukine študentsko delo se ukinejo študentski klubi, se ukinejo prireditve, koncerti in cela kopica socialnega življenja...

bluefish ::

Ja, res škoda.

/sarkazem OFF

M-XXXX ::

Če si g33k brez socialnega življenja potem res ne...

bluefish ::

In kao trdiš, da se ni možno zabavati brez lame prireditev, ki jih prirejajo razne študentske organizacije, ko bi lahko denar namenili za kaj veliko bolj koristnega?
Dejansko letno priredijo ene dva žura, ki sta vredna omembe, ostalo je mimo. Ostale prireditve so večinoma financirane s sponzorskim denarjem, pametnjakoviči le prevzemajo organizacijo.

M-XXXX ::

Dejansko letno priredijo ene dva žura, ki sta vredna omembe, ostalo je mimo. Ostale prireditve so večinoma financirane s sponzorskim denarjem, pametnjakoviči le prevzemajo organizacijo.

Ne bom trdil za ostale občine, dobro pa vem kako je za trebansko občino in koliko mi v klubu organiziramo in koliko občina in vsi ostali. In mirne duše rečem da poberemo več kot 50% omembe vrednih prireditev. Glede sponzorskega denarja pa sploh nebi komentiral:D

bluefish ::

Jah, lokalne zabave so nekaj. Govorim direktno o tistih, ki jih organizirata ŠOU, ŠOS, ki se napajata iz javnega denarja in zaslužka študentskih napotnic.

M-XXXX ::

Če ni študentskega dela ni več lokalnih zabav... Sredstva vsem klubom gredo papa... Z drugimi besedami: lahko klube samo še črtamo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

bluefish ::

Ej, tough luck.
Večina študentov bi se verjetno določila, da namesto nakazila dela zaslužka mešalcem megle raje ta denar dobi na svoj račun in z njim razpolaga po lastni presoji.

M-XXXX ::

Si mislil rečt odločila (ker drugače ne razumem čisto kaj si hotel napisat??). Če ne bo študentskega dela, ne bo nič, da bi se odločali: ker denarja enostavno ne bo.

Karaya 52 ::

M-XXXX> Če ne bo študentskega dela, ne bo nič, da bi se odločali: ker denarja enostavno ne bo.

Na nečem drugem bodo morali parazitirati. Študentsko delo predstavlja nelojalno konkrenco poleg kopice drugih težav, ki smo jih obravnavali že v drugih temah. Ampak da bi kdo zagovarjal kilav sistem zaradi parih fešt... Ne vem kaj si naj mislim.

M-XXXX ::

Ampak da bi kdo zagovarjal kilav sistem zaradi parih fešt...

Kulturni večeri, potopisna predavanja, čiščenje odlagališč odpadkov, športni dogodki, druženje samo po sebi, kulturni dogodki, koncerti, subvencije za fitnes, ure plesa, aerobiko, delavnice, izleti, tedni aktivnosti in še in še.

Toliko o tem kaj si lahko misliš.

bluefish ::

Omenjeno se mi zdi, da je bolj ko ne v lokalni domeni. Da bi to financiral direktno ŠOU še nisem slišal.

M-XXXX ::

Je v lokalni (naštel sem nekaj zadnjih projektov našega kluba). Fora je v tem, da dobimo ves denar od ŠOU-a. Sicer je res, da je nekaj še od razpisov, vendar je stvar taka, da če od razpisa dobimo 50%, od kje bo pa recimo ostalih 50% projekta, če ne bo nobenih drugih sredstev? Iz svojega žepa nihče ne bo dajal... Žal je tako: da če gre študentsko delo je kot sem že rekel: konec s klubi!

D3m ::

M-XXXX je izjavil:

Ampak da bi kdo zagovarjal kilav sistem zaradi parih fešt...

Kulturni večeri, potopisna predavanja, čiščenje odlagališč odpadkov, športni dogodki, druženje samo po sebi, kulturni dogodki, koncerti, subvencije za fitnes, ure plesa, aerobiko, delavnice, izleti, tedni aktivnosti in še in še.

Toliko o tem kaj si lahko misliš.


Ja in! Namesto rednih služb se bomo zabavali, hrana bo pa iz neba padla.
|HP EliteBook|R5 6650U|

M-XXXX ::

Ja in! Namesto rednih služb se bomo zabavali, hrana bo pa iz neba padla.

Takole ti bom rekel, pa naj se še tako nesramno/hudobno sliši: ne poznam sposobnega človeka, ki bi bil brez dela. Prav tako, dajem prednost kot ti praviš "zabavanju" množice pred 2 brezposelnežema. Vendar zdaj smo pa že hudo offtopic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

bluefish ::

Saj OK, nihce nima nic proti obcasni zabavi (zakaj tocno mora imeti vsaka vasica svoj zur?) in nekemu malemu procentu sredstev za ta namen. Problem pa nastane, ko se za to zapravi vec kot pa za primarno dejavnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

D3m ::

Ta je bila pa dobra :)) "žurerjem" bi ti dal prednost pred iskalci zaposlitve. S tem, da v sloveniji nista samo "DVA" brezposelna.
|HP EliteBook|R5 6650U|

M-XXXX ::

Pol pa hitri ukinit vsa gledališča, kino, vse kulturne dogodke, športne dogodke, vse predstave, galerije,... V večini tako ali pa tako samo denar odžirajo, pa glede na tvoja komentarje se tako ali pa tako povsod samo žura.. pa če je to potopisno predavanje, športna aktivnost, ali pa čiščenje črnih odlagališč..

Že drugič sem ti jasno povedal da razni študentski klubi niso samo za žuranje (ampak vsaj naš) skrbi za velik (večji del) omembe vrednih kulturnih in ostalih prireditev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Okapi ::

Saj študentom nihče ne bo prepovedal delati. Tudi jim ne bo nihče prepovedal dati 5% od svojega zaslužka krajevnemu študentskemu klubu.

O.

D3m ::

Raj povej, kaj dobiš od tega TI, kok procentov? Ker tok zagovarjaš svoj študentski servis, da ni res. Za ene par kulturnih prireditev od ŠS.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

M-XXXX ::

Tudi jim ne bo nihče prepovedal dati 5% od svojega zaslužka krajevnemu študentskemu klubu.

Boš med njimi?

Raj povej, kaj dobiš od tega TI, kok procentov? Ker tok zagovarjaš svoj študentski servis, da ni res. Za ene par kulturnih prireditev od ŠS.

Hehe, nebi bilo slabo če bi kaj, pa žal ne:D Ne zagovarjam študentskega servisa (po pravici povedano meni (osebno)) je popolnoma vseeno če se jutri študentsko delo ukine, dokler klubi dobivajo enake/podobne dohodke, vendar se kaj takega nebi moglo pričakovati niti v sanjah, kaj šele v naši kokoški.

Za ene par kulturnih prireditev od ŠS.

Hočeš rečt ene 2-3 stvari mesečno, ter določene stvari ki se dogajajo skozi vse leto (oziroma sezono,..) ki jih organizira naš klub?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

D3m ::

Če ti je vseeno, ti ni bilo treba iz muhe slona delat, kok bo naša kokoška izgubila kulturo in zabavo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

M-XXXX ::

D3m je izjavil:

Če ti je vseeno, ti ni bilo treba iz muhe slona delat, kok bo naša kokoška izgubila kulturo in zabavo.

Pa celo v isti povedi sem napisal:

je popolnoma vseeno če se jutri študentsko delo ukine, dokler klubi dobivajo enake/podobne dohodke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ŠOU LJ

Oddelek: Loža
353031 (2215) jype
»

Subvencionirana prehrana in moneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527510 (5739) martincek1
»

Študentsko delo -> "malo delo" (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Problemi človeštva
59889286 (71223) tx-z
»

plačilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
625415 (4458) pivmik
»

Narod se upira

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
352260 (2260) minmax

Več podobnih tem