» »

Wii še nekaj časa brez naslednika

Wii še nekaj časa brez naslednika

Kar v nakup, življenjska doba je še dolga

vir: engadget
engadget - Kot kaže so govorice o potencialnem nasledniku nadvse popularnega Wiija, ki je s svojo igralnostjo kljub slabšemu strojnemu delu dolgo časa imel boljše prodajne rezultate od konkurentov v obliki PlayStation 3 in Xbox 360, neresnične, vsaj glede na intervju, ki ga je z GameSpot opravila Cammie Dunaway. S tem je zanikala tudi namigovanja samega Shigeruja Miyamota, ki je namesto revolucije omenjal evolucijo trenutne strojne opreme, kar je tudi podžgalo govorice o Wii HD.

Cammie Dunaway je tako v intervjuju povedala, da še vsaj nekaj let ne bomo dobili uradne zamenjave za Nintendov Wii. Slednji ima glede na čas prodaje boljše rezultate, kot jih je v enakem obdobju v življenju imel Sonyjev PlayStation 2. Vseeno pri Nintendu menijo, da ima Wii še veliko prostora za razvoj ter da bodo začeli o nasledniku razmišljati, ko bo za to primeren čas. Celoten 15-minutni videoposnetek intervjuja si lahko ogledate na GameSpot.

16 komentarjev

BigWhale ::

Who's Cammie? Zmagovalka Miss Spodnjega Dupleka?

hojnikb ::

Še dobro, pa glih sn ga kupo :D
Da se nebi pol zgodila ista zgodba ko z GC, ko so po ukinitvi nehal delat špile.
#brezpodpisa

dr.Akula ::

Michael Pachter je pa tako vztrajno zatrjeval, da pride jeseni :D
ni podatka

matejdro ::

Bolje za nas PC-jaše da je podhranjen, lahko imaš emulator :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejdro ()

Berserker ::

Ne skrbite še vedno pride natal pa ps3 motion controler.

Jst ::

Mislite, da ima Natal-like gaming kakšno prihodnost?

Moje mišljenje glede konzol: uživancija na udobnemu kavču/naslonjaču, big screen tv in igra. Tako da skakanje pred TVjem mi nekako ne gre v račun...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Okapi ::

Skakanje pred tv je odlična družabna zabava.

O.

Phoebus ::

če sem iskren...če se gremo družabnost, se je ne gremo pred "tv" doma ampak nekje "zunaj", "na lepšem", "športno"....
...ne pa da se "gremo skupaj zabat pred TV".

Družabnost my ass.

--se pa strinjam da v deževnem dnevu, se uležt na kavč in odšpilat špilo...je kul :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phoebus ()

Okapi ::

če se gremo družabnost, se je ne gremo pred "tv" doma
Verjetno nimaš svojega stanovanja in ne moreš zvečer prijateljev povabit na pir domov.

O.

Phoebus ::

V bistvu imam...in družabnost, po N urah sedenja za računalnikom, izgleda drugače kot buljenje v platno ;)

Dr_M ::

Tudi jaz sem tako mislil, dokler nisem videl Wii-ja. Zabava do jutranjih ur :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

Phoebus je izjavil:

V bistvu imam...in družabnost, po N urah sedenja za računalnikom, izgleda drugače kot buljenje v platno ;)


Najbrz se nisi videl Wiija? Ker tam ne sedis pred racunalnikom ampak skaces pred TVjem, mahas, krilis z rokami in pazis da soigralcem ne izbijes zob s svojim kriljenjem.

:>

Wii je fun in sem preprican, da se ob Wiiju lahko bolj sprostis kot pri katerikoli drugi konzoli, ko zopet znova zagledas GAME OVER na ekranu in te prime, da bi zabrisal kontroler v TV. :>

Pri Wiiju reces: Shit! Prepocas sem skakal in premal krilil z rokami. In naslednjic to pocnes se bolj zavzeto.

Jst ::

Kamasutra Natal verzija me prepriča - drugo ne. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

techfreak :) ::

ko zopet znova zagledas GAME OVER na ekranu in te prime, da bi zabrisal kontroler v TV. :>

In Wiimote-a ne moreš zabrisati v TV? Na YouTubu lahko najdeš kar nekaj videov o uničenju TVja zaradi tega.

hojnikb ::

Jst je izjavil:

Kamasutra Natal verzija me prepriča - drugo ne. :)

:)):))
No sej mogoče bojo pa kdaj naredl kamasutra špil in dodatek za Wii..

Sicer pa mal offtopic..Wii je lahko z malo truda tud obična PowerPC kišta za downloadanje al pa za kak mini silent serverček.Debian Etch + Xfce4 dela na tem brez problema + Wiimote kot ena kul miška >:D
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

BigWhale ::

techfreak :) je izjavil:

ko zopet znova zagledas GAME OVER na ekranu in te prime, da bi zabrisal kontroler v TV. :>

In Wiimote-a ne moreš zabrisati v TV? Na YouTubu lahko najdeš kar nekaj videov o uničenju TVja zaradi tega.


Preberi cel post! :>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vane

Oddelek: Igre
91461 (855) oo7
»

Sniper elite 4

Oddelek: Igre
273035 (1495) oo7
»

Lords of Fallen

Oddelek: Igre
275487 (4357) scipascapa
»

Intel v Wii 2, Cell odhaja iz PlayStationov

Oddelek: Novice / Konzole
134802 (3778) PrimozR
»

America's Army 'požrla' skoraj 33 milijonov dolarjev

Oddelek: Novice / Rezultati
244211 (2707) mihamedo

Več podobnih tem