» »

Win 7 Update

Win 7 Update

zk_eu ::

Imam problem, in sicer, da ne morem updatat windowsev, vsakič ko prižgem računalnik mi jih začne vleči dol in "kao da jih prenaša" čeprav nič ne vleče dol ampak je samo vklopjen win upadate in tudi, ko ga ugasnem se mi ugaša pol ure ker je napis don't turn off you computer, configurating updates, pa spet nič ne naredi...
Nevem kje bi bil problem, doma imamo 3 račulalnike z win 7, 2 delal super, a je mogoče to problem? čeprav ga ne vidim, ker so tudi vsi trije licenčni...
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

cinkaCR7 ::

zk_eu je izjavil:

Imam problem, in sicer, da ne morem updatat windowsev, vsakič ko prižgem računalnik mi jih začne vleči dol in "kao da jih prenaša" čeprav nič ne vleče dol ampak je samo vklopjen win upadate in tudi, ko ga ugasnem se mi ugaša pol ure ker je napis don't turn off you computer, configurating updates, pa spet nič ne naredi...
Nevem kje bi bil problem, doma imamo 3 račulalnike z win 7, 2 delal super, a je mogoče to problem? čeprav ga ne vidim, ker so tudi vsi trije licenčni...

Kako dolgo pa prenaša posodobitve, zakaj mu pa ne pustiš, da bi se updataj, čez čas se to namreč nabere pa lahko traja malo dlje.

zk_eu ::

se bi strinjo s tabo, sam včeri od zjutri do večera je to delo pa ni šlo, in danes sem dal še enkrat ob 8 zjutri, pa tud ne gre, najprej sem mislil, da je pri njih kej narobe, ampak ni to...
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

cinkaCR7 ::

Je prišlo sploh kaj dalje, ali je vedno na istem?

evian ::

Poiskusi s temle:

1. http://www.softwarepatch.com/

2. WSUS Offline Update program

zk_eu ::

začne jih downloadat, vendar je skos na istem oz. 0%
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

gorenjc ::

So kakšne napake v aplikacijskem ali pa sistemskem logu na mašini?

zk_eu ::

evo ugotovil kaj je blo narobe, comodo firewall je blokiral windows update, da pa firewall (katerikoli) blokira windows update pa ne vidiš vsak dan...
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

fosil ::

Koker poznam comodo, te je sigurno vprašal če naj to blokira in ti si verjetno odgovoril da ;)
Tako je!

zk_eu ::

Obistvo računalnik je atov, tako da možno da je bilo tako ja :D
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

M&M ::

...da nedpiram nove teme, bi si sposodil kar tole.

Zadnje nekaj dni mi računalnik vedno teži, in pri izklopu inštalira 4 update. To mi naredi brez težav, vendar naslednjič ko zaženem računalnik, mi piše, da mora konfigurirati nameščene posodobitve. Potem vse skupaj stoji 0% ne glede na to, kako dolgo pustim računalnik pri miru.
Ko rač. ugasnem na silo in ponovno zaženem, se mi kot običajno pri "nasilni zaustavitvi" pojavi meni, kjer izberem "zaženi windows normalno" - potem računalnik uspešno konfigurira posodobitve in se sistem postavi.

Ko ponovno ugasnem računalnik,... se zgodba ponovi. Spet se namestijo 4 posodobitve in jovo na novo :(

Ve morda kdo kaj narediti, trenutno res nebi rad na novo inštaliral vsega programja na računalniku :(
M&M

nUUb ::

Meni se je zgodilo podobno, ustavilo se je vedno na 19%, rešil sem tako, da sem pustil PC prižgan nekaj časa in eventuelno je updejtalo.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

M&M ::

meni stoji na 0%
Če v pol ure, kolikor sem pustil računalnik prižgan ne naredi nič, potem očitno nič ne dela.

Pri ogledu zgodovine posodobitev mi pokaže tole na priloženi sliki. Vidi se, da so bile posodobitve večkrat neuspešno nameščene.

M&M

M&M ::

Evo, mi je uspelo zrihtat zadevo.
Morda bo imel še kdo težave,... rešitev je, da vsako posodobitev inštalirate posebej po naslednjem vrstnem redu:

KB2492386
KB2515325
KB2522422
KB982018

Vedno ko računalnik zahteva ponovni zagon, to tudi storiš.

Na tem linku imajo opisano to težavo in zraven tudi rešitev.

http://social.technet.microsoft.com/For...
M&M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M&M ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi kandidat za izid Windows 10 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7328349 (21546) MrStein
»

Slabo delovanje Siol interneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
362086 (1540) d4vid
»

Nakljucno resetiranje racunalnika (asus p45, hd 4870...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
332099 (1254) Mordecai
»

Ali sem pokvaril mplato?

Oddelek: Strojna oprema
9995 (745) Meizu
»

Računalnik noče biti ugasnjen! :D

Oddelek: Operacijski sistemi
71103 (963) ru7

Več podobnih tem