» »

Zvočniki JJ G-026 ???

Zvočniki JJ G-026 ???

Miboy ::

Zdravo, imam eno vprašanje, doma imam receiver
Technics SA-EX 120 (2 * 90W RMS pri 8 ohm in 2 * 100W RMS pri 4 ohm),
zanima me kaj pravite o teh zvočnikih:
http://www.bolha.com/oglas382672409/zvo...

Zvočnike dobim nove za 80€, v elektronik Brežice, sem jih slišal v živo, igrajo uredu, dober zvok in bas, dovolj dajo od sebe glede na to da so 90W, 8 ohm. Ker doma imam pa zvočnike Technics SB-CD120A in oni JJ zvočniki igrajo veliko boljše.
Zdaj pa me zanima še vaše mnenje, če je kdo mev slabe izkušnje z JJ zvočniki ali kaj podobnega?

Hvala

kelly1 ::

ja,..

JJ - to so "kontejner" zvočniki (korejski),... sicer pa, če igrajo dobro in si jih slišal, ter si zadovoljen, ,.... ter je cena prava - potem kar v nakup.

Včasih so tudi t.i. NoName aparature boljše od preplačanih znanih blagovnih znamk, ko jo pa odpreš pa je prav tako NoName !?

p.s. Vedi pa,.... dobri zvočniki morajo igrati čudovito pri majhni jakosti,.., pri "nažiganju" pa igrajo vsi zvočniki super. Predlagam, da se zmeniš, da ti jih posodijo (založi denar) in jih poslušaj pri sebi doma,... in če bo,.. potem je to to !

lp

vlado1 ::

se nekako strinjam ,če ti je všeč vzami,če maš možnost izbire pa prvo probaj pa potem vzami,je pa nekaj res vsako uho drugače sliši pa naj bo to box za 100eu ali 15000 eu ..............
KOLKO GNARA TOLKO MUZIKE


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki za Yamaha receiver

Oddelek: Zvok in slika
173070 (2628) silver12
»

pomoč - ojačevalec

Oddelek: Zvok in slika
222938 (2078) Primoz16
»

Katere računalniške zvočnike kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
141684 (1431) Brias
»

Zvočniki v steni

Oddelek: Pomoč in nasveti
323588 (3082) St235
»

Specifikacije zvočnikov (system response, noise ratio...)

Oddelek: Zvok in slika
143662 (3381) alien-w

Več podobnih tem