» »

Vprašanje Nokia E66

Vprašanje Nokia E66

Tashaa ::

Pozdravček vsem,

Imam majhen problem z mojo Nokio E66 in upam, da mi boste lahko pomagali.

Nenehno (cca vsakih 5 minut) se mi namreč vklaplja tista E ikona (povezava z GPRS-jem). Ko sem poklicala na mobitelove informacije, so mi sicer povedali, kako povezavo prekinem, vendar na žalost ne ostane prekinjena, ampak se po par minutah ponovno vklopi.

Ker ne bi rada dobila kakšnega astronomskega zneska za plačilo in ker ne vem kaj storiti, vas lepo prosim za čimprejšnji nasvet.

Hvala že vnaprej za pomoč

LP
Nataša

js osebno ::

Pomoje da se ti emaili osvežujejo. Če je tako, spremeni nastavitve sinhroniziranja email odjemalca.

Tashaa ::

Thejan imaš popolnoma prav. Ravno pred par minutami mi je kapnilo, da bi znali bit mejli. Sem že uredila zadevo. Vsaj upam, da bo delovalo, kot treba. Če ne se pa še oglasim.

Hvala ti za pomoč.

Tashaa ::

Živjo

Ponovno bi prosila za nasvet in upam, da mi lahko pomagate. Imam Nokio E66 in pojavlja se mi problem pri prenosu slik.

Prijateljica mi je prek bluetootha poslala par slik. Rada bi jih tako kot vse ostale prenesla na računalnik,
vendar pa se mi prenesejo samo slike, ki so bile v galeriji shranjene že pred tem...teh poslanih po bluetoothu mi enostavno ne zazna. Moram narediti kaj drugače, oz. kaj bi bilo lahko narobe?

Hvala za pomoč

LP
Nataša

WODAK ::

Slike imaš shranjene v inboxu. Namesti si program X-Plore. S tem programom lahko preneseš slike iz inbox-a na memory kartico. Od tam pa lahko sliko preneseš na računalnik. Prav tako lahko pošiljaš slike oz. katerekoli datoteke preko bluetootha.

L.P.

Tashaa je izjavil:

Živjo

Ponovno bi prosila za nasvet in upam, da mi lahko pomagate. Imam Nokio E66 in pojavlja se mi problem pri prenosu slik.

Prijateljica mi je prek bluetootha poslala par slik. Rada bi jih tako kot vse ostale prenesla na računalnik,
vendar pa se mi prenesejo samo slike, ki so bile v galeriji shranjene že pred tem...teh poslanih po bluetoothu mi enostavno ne zazna. Moram narediti kaj drugače, oz. kaj bi bilo lahko narobe?

Hvala za pomoč

LP
Nataša
huh? :)

Tashaa ::

Wodak najlepša hvala za odgovor. Program sem si pravkar namestila, vendar imej še toliko potrpljenja, pa mi razloži, kako to zdej deluje prosim?:)))

LP
Nataša

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Tashaa ()

WODAK ::

Mislim da za prenos mms datotek greš v xplore-u v tools -> Messaging. Tam ti prikaže vse datoteke, ki si jih prejela v inboxu. Označiš datoteko in jo move-aš na memory card.
Za pošiljanje file-ov preko bluetooth-a pa označiš datoteko (mark) in greš pod menu->send->by bluetooth.....

to je to :)

Tashaa je izjavil:

Wodak najlepša hvala za odgovor. Program sem si pravkar namestila, vendar imej še toliko potrpljenja, pa mi razloži, kako to zdej deluje prosim?:)))

LP
Nataša
huh? :)

kremenko1 ::

Ko smo že pri E66, imam eno za prodat, cena bo ugodna, ker mi leži v omari.

noker ::

In cena je ???

Ugodno je zame preširok pojem ...

kremenko1 ::

Ugodno je 40€


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reeses peanut butter cups

Oddelek: Loža
143536 (2969) _njc
»

težava z FB stranjo

Oddelek: Pomoč in nasveti
5729 (547) Tashaa
»

Nokia E66/E71 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8010809 (4992) MrAs
»

PowerPoint

Oddelek: Pomoč in nasveti
51037 (869) norcuron
»

gradivo na ključku

Oddelek: Pomoč in nasveti
61013 (902) Tr0n

Več podobnih tem