» »

Obnovitev podatkov

Obnovitev podatkov

bigmig ::

Pozdrav!

Imam tezavo z mojim diskom. Imam prenosnik na katerim me je hecal Bluetooth. Zato sem tega odstaranil. PC je zahteval restart in po restartu je sel avtomaticno v recovery. Ce sem preklical se je po restartu znova vrnil.
Ker mi ni preostalo drugega sem pustil da gre skozi. Po restartu se racunalnik postavi normalno, opazil pa sem da ni delal Internet Explorer niti Firefox med tem ko se je povezal z wifi omrezjem. Preverit sem sel in opazil da ni vec mojih dokumentov oz. so mape, datotek pa ne.

Vprasanje je ali opstaja kaksna moznost da pridobim podatke nazaj? Ali bodo ti podatki berljivi?
Pregledal sem kar nekaj SW enega sem tudi kupil R-Studio. Ta sicer povrne datoteke, vendar so neberljive. Velikosti datotek imajo tako velikost kot bi po mojem mnenju lahko imele.

Kak nasvet kako in kaj oz. s katerim sw popraviti ali obnoviti izgubljene datoteka.

Hvala
Lp
mig
  • spremenil: bigmig ()

gorenjc ::

Nič ni napisano, kateri model prenosnika. Če je bil zagnan recovery program od proizvajalca, potem je ta očitno obnovil sistemsko particijo na "začetno" stanje.

bigmig ::

lenovo t500

bigmig ::

Sam nekatere mape so se vedno gor samo datotek ni, nekje mankajo tudi mape...
Ali obstaja kaksna moznost za preklic teh podatkov, ker mam zelo pomembne podatke gor, ki bi jih rad bobil nazaj. Any hint?

Hvala

Ted ::

Poskusi s programi za povrnitve datotek - recimo Restorer 2000. V kolikor podatki še niso prepisani bi jih v osnovi v glavnem moral dobiti nazaj.
Mah...

gorenjc ::

Naj se proba z getdataback bootcd-jem.

bigmig ::

Hvala bom poskusu in sporocim.
Lp
mig


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win 10 zaciklanje in backup restore

Oddelek: Pomoč in nasveti
18903 (651) Rias Gremory
»

Problem z zunanjim diskom - POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6111149 (10119) Jerry000
»

Pokvarjena particija - nujno!

Oddelek: Pomoč in nasveti
232437 (1985) 69charger
»

XP HOME- datoteke za pomoč in podporo

Oddelek: Operacijski sistemi
191108 (949) fosil
»

Windows xp zamenjava sistemskih datotek?

Oddelek: Operacijski sistemi
131266 (1102) amigo_no1

Več podobnih tem