» »

Dvd

Dvd

miha ::

kateri dvd mi priporočate? do 30000 sit

matevzm ::

Malce odvisno, za kaj ga rabis. Poglej si na firmware.com.bi ce je regiski crack, potem pa se kaksne teste. Jaz imam Pioneerja, pa je preglasen za filme, drugace pa fin. Nekateri videofili prisegajo na Toshibe, ce rabis samo za filme.

miranpozar ::

Toshiba in Pioneer že nekaj časa vladata na področju DVD enot. Tu ne moreš zgrešiti nakupa.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Dax ::

Pioneer... slot-in verzija... seka! Mal je res glasen, sam če sediš v fotelju in gledaš filme, ni tko zlo moteče... pa fajn ga prišraufi not!

J-A-G ::

Yamaha:D

orkan ::

Jaz mam PIONEER 105s 16x 40x pa mi dela brez problema!!! Sicer je malo glasen, še posebaj ko vrti navadne CDje!! drugače pa ni težav!!:))
Lp Orkan!!

TESKAn ::

Za utišat Pioneerja: požente film, prtisnte pauzo, počakte, da se pogon umiri, požente film naprej. Baje da dela.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

miha ::

Za vse ki še ne veste. Joker ponuja s eno firmo, ne vem katero toshibo 16/40 za borih 20000

srale ::

20500...tko da ne bo kdo reku da navajamo napačne podatke..podjetje pa je Iskra računalniki (01 / 24 25 170)

pa veliko sreče...

bw:sam sem kupu v prejšni jokerjevi akciji pri jerovšku..pa je enota crknla..so zamenjali za pioneer 115...tko mal za pomoč pri odločanju..

Boky ::

Ta fora z play->pauza->pocakaj->play zgeda deluje takrat ko se pogon prevec segreje. Ko sem film pogledal in pol probal to foro, je stvar delovala, v bistvu se DVD ni nikoli vec zaspinal na maximalno hitrost, neglede na to kaj sem pocel. Na maximalno hitrost se je zaspinal le ce sem DVD izvrgel in ga dal nazaj not. Ce sem to naredil na masini ki je stala nekaj ur to ni uzgalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ker DVD bralnik

Oddelek: Kaj kupiti
392004 (1631) BigFoot
»

Nov test - DVD sukalniki

Oddelek: Novice / Nova vsebina
112377 (2377) AtaStrumf
»

DVD

Oddelek: Kaj kupiti
231367 (993) matter
»

DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
421693 (1210) VASkO
»

DVD nakup ?

Oddelek: Kaj kupiti
201804 (1388) JohnyB

Več podobnih tem