» »

DVD nakup ?

DVD nakup ?

mobisuxguru01 ::

Hi, pripravljam se na na nakup DVD-ROMa pa me zanima kaj mi priporočate, upoštevajoč obremenitev procesorja, pa kok hitr bere avdio CDje

tnx za odg

VASkO ::

kupi Toshibo 1502 (jokerjeva akcija) za 20 jurjev, hitrost je 16x/48x, dela na ATA33 (obremenitev prcesorja 8% pri meni, mam D700), DAE hitrost je pa 8x (audioCD), ni glasen, to je moje mnenje. Ga mam sam pa sem zadovoljen z njim

whatson ::

Jaz ti lahko priporočam samo Pioneerja.. (105, 115,...).. vse dela odlično, edno problem je da je malo (pre)glasen...

MRtwister ::

Toshibo, jokerjeva akcija, saj je s pionirjem primerljiv cene boljsi.
Pa se 20,500 stane.

kuntek ::

Jaz ti pa priporočam Pioneer 116, ki je tišji od 115.

miha ::

Pol ko se segreje dvd enota( dvd 116) je skoraj brezslišen

DanKick ::

Pri Toshibi me moti, da ni še firmware-a za odpravo regijske zaščite. Ali se morda motim (upam)?

miranpozar ::

Dandanes na področju DVD enot razturata dva proizvajalca: Pioneer in Toshiba. Po testu, ki sem ga prebral v Jokerju, bi ti priporočal Toshibo, ki so bile vedno zelo priznane, pa še poceni je ta model!

Kar se pa firwareov tiče pa je tako, da je za nove naprave treba počakati nekaj časa, da hekerji napišejo popravljen firmware! Zato nikar ne obupat (še)!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

kayot ::

Pioneerja kup. Bolš je, tiši jme pa sploh drag ni!!!!!!!!

bastadu ::

Definitivno Pioneerja! In takega probi, ko je brez vratc (kot v avtoradiu), je ful neslišno vstavljanje in izmetavanje CD/DVD-jev Jaz ga imam tudi in sem full zadovoljen. Priporočam!

JohnyB ::

Dej bastadu, dej povej kerga Pionirja maš..oznako
Apple iMac

bastadu ::

Oznak: Pioneer 103S 32X/6X.
Zde boš dobu že velik bolšega za tak denar kot jaz, ampak navzunaj bo isti...
Aja pa še slika za pokušino:

JohnyB ::

OK...thnx
Apple iMac

ferjan ::

Ej kje je ta Jokerjeva akcija?? 8-O Jest bi kupil tole Toshibico....a jo kdo ze ima?



Pioner 106 je za skoraj 7.000 drazji...a se izplaca?

TESKAn ::

Kup si Pioneerja. Jst mam 105S, pa caruje. resda je na začetku predvajanja mal glasn, ma če ga daš na pauzo in si greš vmes pripravit nekaj za jest te ob povratku pričaka lepo tih pogon. Preverjeno. Audio pa tut bere z tudi vč kot 11x hitrostjo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

ferjan ::

Zanima me katera od omenjenih DVD enot bolje bere navadne CDje. Je to Toshiba ali Pioneer?
Ok to verjamem da Pioneer caruje...sam kaj ma takega kar Toshiba nima in je vredno 7.000 Sit. Do sedaj vem le to, da Pioneer nima podstavka za kavo. Aja in se ce kdo ve kaksne so razlike med Pioneerji 105, 105s, 106, ...?

Sergio ::

ferjan: nimas prav glede podstavka za kavo... Tisti z podstavkom je cenejsi, prepoznas ga pa po serijski stevilki z enico v sredini. Primer: DVD 115 ima tray, DVD 105 pa slot.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

srale ::

men je pa tisti prvi iz jokerjeve akcije odpovedau poslušnost..enostavno nič več brau..pa so ga pri jerovšku zamenjali popolnoma brez besed za pionerja 115...ta padela ko šus..

Muflon1 ::

Kupi Pioneer 103S NE Pioneer 105 zakaj? zato ker v hitrosti ne boš velik pridobil ampak je pa 103S veliko tišji kot 105

AlchemY ::

no, ce bos kupil Pioneerja, kupi 106 ali 116, ki je tisji od obeh zgoraj navedenih!

JohnyB ::

Jest mam 116 pa je super. Sicer ne vem kako drugi "ropotajo" toda men se zdi da tale Pionirček dela kar lepo potiho.

lp
Apple iMac


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD

Oddelek: Kaj kupiti
231367 (993) matter
»

DVD

Oddelek: Kaj kupiti
51044 (963) matevzm
»

Kateri DVD

Oddelek: Kaj kupiti
8782 (680) levvvis
»

Kateri DVD pogon?

Oddelek: Kaj kupiti
151238 (1042) YiMMi
»

Dvd

Oddelek: Kaj kupiti
91139 (1152) Boky

Več podobnih tem