» »

GTA3 slavni dodo

GTA3 slavni dodo

OmegaBlue ::

če hočete verzijo s celimi krili dajte miško klele čez in kliknite!

Veselo letenje:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

[-=Jaka=-] ::

No k smo ze lih pr temu slavnemu dodotu, pa da ne odpiram nove teme bom izkoristu tole za naslednje vprasanje, kako se leti stem dodotom ? vse kar je men ratal je blo to da sm biu 6 sekund u zraku, a je kaka posebna tipka al morm pac mal vec prakticirat ?!

Help ?!

Susthy ::

Meni je uspelo leteti celih 19s :D in to tako da sm priletel nad morje ter me je neslo vse do drugega mesta, kjer sm pristal na pomolu 8-O
Motiti se je človeško, vendar če želite stvar res pošteno zavoziti potrebujete računalnik!

speed machine ::

No men je uspel ostat v zraku za celih 1030s. Da se pa leti z dodojem je pa finta v tem, da ko dodo dobi hitrost ne pritisnete tipke za navzgor(9). Ampak držite tipko za navzdol(6), dokler se pod dodojem ne pojavijo iskre. Potem pa spustite 6 in vas bo kar samo dvignilo v zrak. sam če ga boste pustil pr miru bo spet strmoglavu. Ko se zacne dvigat ga je treba sam zravnat. Rahlo se pritiska 6 in bo letel. Če pa začne izgublat višino ga je treba sam pustit, ker se bo dvignu sam od sebe nazaj gor.
Zdej pa če vam to ne bo pomagal, vam ostane še sam štrik pa na prvo drevo.8-) 8-) 8-)
//

Predator ::

the_unborn ::

Moj rekord je okoli 7 min in se malo nato pa sem strmoglavil v gore, ko sem iskal skrivno mesto

tx-z ::

ko smo glih pr gta3 a mi lah kdo prosm pošle save za 3-jo sobo na e-mail,tut če je čist začetek, kr men so se savi zbrisal pa se mi ne da obračat na nov:) :) :) , pa tnx za krila:)

e-mail: zigamakuc@hotmail.com
tx-z

bicikl ::

a unim k je ratal letet z dodojem ste si ga z neta potegnl z "celimi"krili ??

m.i.h.a. ::

Letiš lahko tudi brez kril, če mene vprašaš ne vidim nobene razlike (pri letenju) med tistim s krili in tistim brez njih.

[-=Jaka=-] ::

ja jst tud ne vidm nobene razlike to pa zato ker ne znam letet vec k 12 sekund tko da ne vem kako to vam ratuje ampak men niti prblizn ne ... tko da nekje more bit ena fora kokr je gor obrazlozen to ni to ... na ta nacin stvar pac ne funkcionira :>

[-=Jaka=-] ::

no rekord bom popravu zdj je 30 sekund ampak vseen to ni to k se 1x dvignem se sam se spuscam da bi se pa se bol gor dvignu pa ne gre ... a sploh gre drugac?;>

the_unborn ::

gor se ne dvigas, gor te pocasi nese vzgon. NIKOLI ga ne prisili, da leti navzgor, ce nisi kaksen expert


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69250492 (15095) Heavy
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477137294 (33535) Sandi1987
»

GTA 3 - uni observatorij al neki takega

Oddelek: Igre
211674 (1354) lambda
»

Helikopter pri GTA 3

Oddelek: Igre
131368 (1025) Jux
»

GTA3... in za nagrado dobiš gajbo Laškega/fruteka! ;)

Oddelek: Igre
352722 (1838) Kaboom

Več podobnih tem